reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
My pozdrawiamy z Kają ❤️
Ciekawi mnie która urodziła 22.02.2022 🤭
 

Załączniki

  • 20220922_170656_02_saved.jpg
    20220922_170656_02_saved.jpg
    3,1 MB · Wyświetleń: 94
Mój maluszek to ponad 10kg waży i wpierdziela wiele sam😆 także rosną nam nasze brzdące. Lada dzien 8m styknie






Buuuu.ja nie widzę przeciwskazań by dołączyć teraz
Cudne te nasze dzieci ❤️
Również byłabym za dołączeniem myślę że nie było by problemu 😔
 

Załączniki

  • 20220924_081347_08_saved.jpg
    20220924_081347_08_saved.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 88
Kaja 💜
I tak wywoływany miałam poród 🤭
Bo malutka fikała w walentynki z ktg mnie nie chcieli puścić i tak od czwartku do czwartku w szpitalu przeleżałam pod ktg i jakoś się uspokoiła balon nic nie dał to oxy ruszyło 😊
U mnie podobnie, ale ja akurat po 3 dniach puszczona do domu, tydzień później znów skurcze tym razem na następny dzień rano balonik potem oxy i to lekarka kazała puścić 3ml/h i synek się urodził. Niestety z zapalniem płuc, odmą i tachykardią i wylądowaliśmy w innym szpitalu na 2 tygodnie, a w domu mąż i 16 miesięczny starszak.
 
U mnie podobnie, ale ja akurat po 3 dniach puszczona do domu, tydzień później znów skurcze tym razem na następny dzień rano balonik potem oxy i to lekarka kazała puścić 3ml/h i synek się urodził. Niestety z zapalniem płuc, odmą i tachykardią i wylądowaliśmy w innym szpitalu na 2 tygodnie, a w domu mąż i 16 miesięczny starszak.
Bidulek 😔 już wszystko okej ? 💜
U nas powracajacy katar już jestem bezsilna 🙄🥺
Tato dał sobie radę 💪
 
Bidulek 😔 już wszystko okej ? 💜
U nas powracajacy katar już jestem bezsilna 🙄🥺
Tato dał sobie radę 💪
Tak jak narazie tak, zdarzyła się choroba co nas miesiąc trzymała, teraz znowu się coś przyplątało, jutro pediatra, i jesteśmy pod kontrolą pulmonologa za tydzień kontrola kolejna po kilku miesiącach. Chcieliśmy pomału przejść na mm, ale po bebiko dostał uczulenia i narazie spałzowaliśmy. Podpytam pediatry co doradzi.

Może katar też mieć od tego, że zęby idą, a może być też alergikiem
 
Tak jak narazie tak, zdarzyła się choroba co nas miesiąc trzymała, teraz znowu się coś przyplątało, jutro pediatra, i jesteśmy pod kontrolą pulmonologa za tydzień kontrola kolejna po kilku miesiącach. Chcieliśmy pomału przejść na mm, ale po bebiko dostał uczulenia i narazie spałzowaliśmy. Podpytam pediatry co doradzi.

Może katar też mieć od tego, że zęby idą, a może być też alergikiem
Chyba bardziej zęby bo w nocy potrafi się budzić z płaczem 🥺
My cycek tylko 3msc przestał jej smakować od kiedy dostałam @ po 2 msc od porodu .

My pijemy nan optipro plus 2 😊
Koleżanka przeszła na nie po bmk i jest okej :)
 
reklama
Chyba bardziej zęby bo w nocy potrafi się budzić z płaczem 🥺
My cycek tylko 3msc przestał jej smakować od kiedy dostałam @ po 2 msc od porodu .

My pijemy nan optipro plus 2 😊
Koleżanka przeszła na nie po bmk i jest okej :)
Ja akurat idę jutro do pediatry bo w domu wszyscy chorzy to od razu podpytam, ale też je mam kupione w buteleczce (kilka rodzai kupiłam w butelkach ewentualnie saszetki żeby całej puszki nie kupować), ale jeszcze musi chcieć pić butle. A jaką macie butelkę?
 
Do góry