reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Lusia04

Moderator
Dołączył(a)
2 Styczeń 2020
Postów
4 842
reklama
Hej moje aplikacje podają 31 styczeń 2 luty więc jestem pomiędzy😁 gratulacje dwóch kresek ja swoje zobaczyłam 4 dni temu. Kiedy miałaś ostatnio okres?
 
Hej moje aplikacje podają 31 styczeń 2 luty więc jestem pomiędzy😁 gratulacje dwóch kresek ja swoje zobaczyłam 4 dni temu. Kiedy miałaś ostatnio okres?
28 kwiecien. Też gratuluję 2 kresek 😊
Hej u mnie 3+6 💪😍
I w środę idę podglądać mojego kropeczka 😍. Termin wg aplikacji to 6 luty . Zobaczymy co powie usg.
Gratuluję 😊 ja idę do ginekologa za jakiś miesiąc jak już będzie bić serduszko 😊
 
Cześć, witam się i ja. Kreski zobaczyłam 26maja. Beta z wczoraj 89. Trochę to dla mnie zaskoczenie,bo nie myśleliśmy ze się uda w tym cyklu. Jestem juz po jednym poronieniu w zeszłym roku w czerwcu, 8tc. Wg aplikacji termin wychodzi około 4,5luty. Zastanawiam się kiedy iść na usg zeby sprawdzić czy zadomowiło się w dobrym miejscu,bo poprzednim razem właśnie ponoc to było przyczyną straty. Pozdrawiam was serdecznie 😉😁🥰
 
Cześć, witam się i ja. Kreski zobaczyłam 26maja. Beta z wczoraj 89. Trochę to dla mnie zaskoczenie,bo nie myśleliśmy ze się uda w tym cyklu. Jestem juz po jednym poronieniu w zeszłym roku w czerwcu, 8tc. Wg aplikacji termin wychodzi około 4,5luty. Zastanawiam się kiedy iść na usg zeby sprawdzić czy zadomowiło się w dobrym miejscu,bo poprzednim razem właśnie ponoc to było przyczyną straty. Pozdrawiam was serdecznie 😉😁🥰
Hej. Gratuluję dwóch kresek. Dla mnie też było zaskoczeniem zobaczenie 2 kresek bo mam 8 miesięczna córeczkę a starania o ta dzidzię mieliśmy zacząć w sierpniu. Ja pójdę ok 8-9 TC licze że już będzie serduszko bijące widoczne
 
Dzień dobry! Ja sobie z Wami przycupnę, bo co prawda termin mam według wszelkich aplikacji na 30-31 stycznia, ale nie mam super regularnych cykli, więc może być wcześniej/później. Mam nadzieję, że się dowiem czegoś we wtorek, bo idę na USG, teoretycznie to będzie 5+5, więc mam nadzieję, że cokolwiek zobaczę. ☺️
 
reklama
Do góry