reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Obliczałam % przyrost na jakimś kalkulatorze i faktycznie zdziwiłam się że taki spory 181% ,czy to coś może oznaczać?🤔😁 czy ja zadaje dziwne pytania ,jak coś to przepraszam z góry 🤣
Ja też mam przyrost 180% liczę na dwa maluszki. W pierwszej ciąży się wchlonal jeden niestety a też przyrosty takie duże miałam.
 
Ostatnia edycja:
Dobrego dnia. Ja siedzę już w pracy. Kawka w trakcie. Trzymam kciuki za badania. Daj znać jakie wyniki
Trzymam kciuki za wyniki a ty Mahoniowa. Gdzie twoj test? 😁

Moje dzis juz mocno przebijaja jak kontrolna😍
Kolejny piekny dzień

Ja tez mialam bardzo wzdety brzuszek od owulacji do dnia spodziewanej miesiączki.. Teraz juz lepjej.. Wcześniej miewalam tak na okres badz owulke.
I krosty juz tak nie wyskakuja.. Podobnie miałam w poprzedniej ciazy. Czyste plecki bo z tym mam problem lol
 
Trzymam kciuki za wyniki a ty Mahoniowa. Gdzie twoj test? 😁

Moje dzis juz mocno przebijaja jak kontrolna😍
Kolejny piekny dzień

Ja tez mialam bardzo wzdety brzuszek od owulacji do dnia spodziewanej miesiączki.. Teraz juz lepjej.. Wcześniej miewalam tak na okres badz owulke.
I krosty juz tak nie wyskakuja.. Podobnie miałam w poprzedniej ciazy. Czyste plecki bo z tym mam problem lol
Kurcze szkoda że ja nie miałam zapasu testów 😊 bo w tej ciąży zrobiłam tylko jeden.
Ja nigdy nie miałam problemów z krostami a w poprzedniej ciąży wyszły mi na policzkach i już zostały do teraz w mniejszej ilości ale są.

Miłego dnia dziewczyny 😊
 
reklama
Przyjemnego dnia dziewczynki. Ja właśnie po kawce, lecę niedługo na betę i progesteron i do pracy 😊
Mam dość mocne wzdęcia od wczoraj, po nospie mi wszystko schodzi i jakby lepiej wtedy w podbrzuszu 🤔
Trzymam kciuki za super wyniki ✊ koniecznie daj nam znać 😁
Trzymam kciuki za wyniki a ty Mahoniowa. Gdzie twoj test? 😁

Moje dzis juz mocno przebijaja jak kontrolna😍
Kolejny piekny dzień

Ja tez mialam bardzo wzdety brzuszek od owulacji do dnia spodziewanej miesiączki.. Teraz juz lepjej.. Wcześniej miewalam tak na okres badz owulke.
I krosty juz tak nie wyskakuja.. Podobnie miałam w poprzedniej ciazy. Czyste plecki bo z tym mam problem lol
Ja do czasu pozytywnego testu miałam takie zaparcia! 🙈 chyba cztery dni w toalecie nie byłam 🙄 teraz jest trochę lepiej ale też bez szału. No i brzuch mam taki nadmuchany... Nie chodzę w jeansach bo mnie strasznie cisną 😒 A buzie to jeszcze do soboty miałam jak nastolatka... Pełno jakiś podskornych lokatorów 🤦‍♀️ teraz trochę wraca do normy, mam nadzieję że nie będą cała ciążę taka brzydka 🙈🤣🤣


Ja odliczam godziny do 18 bo dzisiaj mam wizytę 🥺 dobrze ze do 16:30 jestem w pracy to jakoś zleci ☺
 
Do góry