reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Ja w dniu dzisiejszym mam 8+0 i czuje się marnie :( mdłości, bez wymiotów na szczęście, ale za to jestem tak zmęczona, że ciężko jest mi funkcjonować. Zaczęłam pracę o 7, a już o 8.30 głowa mi leciała. Do tego co 2h mnie tak ssie, że co chwilę muszę coś do jedzenia skubnąć. Nie chce mi się ani gotować, ani sprzątać, totalnie nie mam weny 😭
 
reklama
Dziewczyny mam wynik tej bety co ten durny lekarz zamiast mnie zbadać kazał robić badanie krwi 🙄pomożecie z odczytaniem??czy wszystko ok? Według aplikacji 7+5, bo szczerze mówiąc pierwszy raz w życiu robiłam 🤦‍♀️
 

Załączniki

  • e171c48b-42e9-4caf-a383-d4a9347add64.jpg
    e171c48b-42e9-4caf-a383-d4a9347add64.jpg
    39,9 KB · Wyświetleń: 77
  • 2126b649-73e7-4033-833a-69fc267e8ec4.jpg
    2126b649-73e7-4033-833a-69fc267e8ec4.jpg
    71,8 KB · Wyświetleń: 82
Hej dziewczyny. Od dłuższego czasu Was czytam , termin mam na 5.02. Dziś byłam na wizycie i pięknie serduszko bije, poprzednia wizyta 3 tyg temu był tylko pęcherzyk więc poczekałam z wpisem ;))
Hej. Gratuluję 😊
Dziewczyny mam wynik tej bety co ten durny lekarz zamiast mnie zbadać kazał robić badanie krwi 🙄pomożecie z odczytaniem??czy wszystko ok? Według aplikacji 7+5, bo szczerze mówiąc pierwszy raz w życiu robiłam 🤦‍♀️
Beta na moje oko super 😊 wszystko w normie. Tylko dziwny lekarz że kazał teraz robić betę
 
Kochana 80% to wcale nie jest szybki przyrost . Niektóre dziewczyny miały po ponad 200% ja dopóki mierzyłam to 110-130% rosła Beta . Na spokojnie 5+5 to bardzo wczesnie jeszcze , sugerowanie się tym ze ktoś już wtedy miał a ja nie jest błędne . Każda z nas ma inny organizm , różnie wyglądający , trwający cykl także na spokojnie 💪. Wizyta wszystko wyjaśni💪
Przepraszam nie 80 a 180
Ja w dniu dzisiejszym mam 8+0 i czuje się marnie :( mdłości, bez wymiotów na szczęście, ale za to jestem tak zmęczona, że ciężko jest mi funkcjonować. Zaczęłam pracę o 7, a już o 8.30 głowa mi leciała. Do tego co 2h mnie tak ssie, że co chwilę muszę coś do jedzenia skubnąć. Nie chce mi się ani gotować, ani sprzątać, totalnie nie mam weny 😭
Strasznie Cię rozumiem. Szczególnie z tym jedzeniem.
 
Kupię zurawit. Ale miałaś leukocyty czy erytrocyty? Leukocyty w normie ale erytrocytow sporo.

Skonsultuj to z lekarzem . Każda z was jest inna i powód powstania erytrocytów w moczu może byc rożny . To ze np. Mnie i Ciebie zacznie ze tak brzydko powiem swędzieć nie znaczy ze koniecznie z tego samego powodu .
Tez zrobiłam badanie moczu i coś mi tam wyszlo chyba leukocyty ciut podwyższone jeśli dobrze pamietam . Byłam pewna ze to pęcherz . Zrobiłam posiew na polecenie lekarki - bakterie nieliczne - lekarka mówi ze wszystko w normie . Pobraliśmy wymaz z małej i bang mamy to . Wyszla infekcja piśki . Dostałam antybiotyk i mała wyleczona - a ze tak powiem nie miałam żadnych oznak .
Może jestem zabardzo uczulona ale teraz nie odpowiadasz już tylko za swoje zdrowie ale i zycie dzieciątka . Zurawit oczywiście nie zaszkodzi ale jak koleżanka wyżej napisała bierze je z polecenia lekarza . Wiec pewnie lekarz musiał infekcje pęcherza stwierdzić . Zapobiegawczo pij sok z żurawiny , witaminę c i porozmawiaj ze swoim lekarzem 💪
[/QUOTE]
Masz rację. Chodziło mi że jako pierwszy krok zurawit, ale trzeba skonsultować
 
reklama
Do góry