reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Cześć,
chciałabym do Was dołączyć i mam nadzieję, że zostanę.
Wg aplikacji termin na 17.02

Wczoraj miałam wizytę, wg OM 6+4, z usg 6+1 tyle, że lekarz mnie nie nastawił optymistycznie bo mimo, że jest zarodek z bijącym serduszkiem to powiedział, że nie może znaleźć ciałka żółtego, że zobaczymy na kolejnej wizycie ale ciąża może się zatrzymać - nigdzie w internecie nie znalazłam podobnego problemu, któraś z Was się z tym spotkała i było wszystko dobrze? :( Dodam, że od dwóch tygodni biorę luteinę ze względu na niski progesteron w 4 tyg - 7,8 ng/ml
Witaj. Może po prostu nie widzial:)
 
reklama
Ja mam wizytę teraz 14 lipca, będzie to 9tc. A później wizyty co 4 tyg, coś czuję, że będę żyła od wizyty do wizyty 😂
Muszę powtórzyć badania moczu bo wyszło za dużo tych erytrocytów i martwi mnie to.
Dzień dobry 😄 To już tak będzie przez całą ciąże, od wizyty do wizyty 😅

Ja też biorę mamadha, mężowi w aptece polecili

Ja następna wizytę mam 13.07

Witam wszystkie nowe mamusie 🥰

@white_wall jak się czujesz? Odpuściły trochę mdłości czy nadal Cię męczą?

U mnie dzisiaj 8+4 i nudności jakby ustępowały 😉
 
Witaj. Może po prostu nie widzial:)
Może, ale powiedział, że ten obraz usg nie jest do końca taki jaki by chciał, żeby był no i że może być różnie.
Kolejna wizyta za 3 tygodnie dopiero, dzisiaj byłam zbadać progesteron, żeby sprawdzić czy po dwóch tygodniach przyjmowania luteiny poszedł w górę.
 
Justyna lat prawie 26 😁 jestem ponad rok po poronieniu 7/8 tydz ciazy 😢 Ale udało się 😍 wizytę mam w czwartek, 2 testy robiłam 18.06 i jeden dla pewności 24.06 i wszystkie pozytywne grube kreski 😊 według flo wychodzi mi termin na koniec lutego ale jeszcze lekarz potwierdzi w czwartek 😊 wczoraj robiłam bete wyszła 21154 czyli gdzieś 6 tydzień ❤ powinno już coś być widać na USG nie mogę się doczekać, a samopoczucie to rano jestem przyjaciółką z kibelkiem wymioty poranne i mdłości do południa później mi trochę odpuszcza i senność, zmęczenie,częste chodzenie siku ból i nabrzmiałe piersi, węch mocniejszy zgaga co któryś dzień zależy co zjem 😊
Nic się nie martw prawie każda z nas jest po przejściach ale teraz będzie dobrze 😍
Przy takiej Becie napewno będzie już coś widac 🥰 . Spokojnych 9 miesięcy 💪
 
Może, ale powiedział, że ten obraz usg nie jest do końca taki jaki by chciał, żeby był no i że może być różnie.
Kolejna wizyta za 3 tygodnie dopiero, dzisiaj byłam zbadać progesteron, żeby sprawdzić czy po dwóch tygodniach przyjmowania luteiny poszedł w górę.
Nie wiem czy bym nie poszła do innego lekarza z innym sprzętem 🤔
 
Cześć,
chciałabym do Was dołączyć i mam nadzieję, że zostanę.
Wg aplikacji termin na 17.02

Wczoraj miałam wizytę, wg OM 6+4, z usg 6+1 tyle, że lekarz mnie nie nastawił optymistycznie bo mimo, że jest zarodek z bijącym serduszkiem to powiedział, że nie może znaleźć ciałka żółtego, że zobaczymy na kolejnej wizycie ale ciąża może się zatrzymać - nigdzie w internecie nie znalazłam podobnego problemu, któraś z Was się z tym spotkała i było wszystko dobrze? :( Dodam, że od dwóch tygodni biorę luteinę ze względu na niski progesteron w 4 tyg - 7,8 ng/ml
Kochana nic się nie martw . Byc może lekarz miał słaby sprzęt . Już były takie przypadki ze jeden lekarz mówił ze nic w środku nie widzi a na następny dzień u innego lekarza już pikało serduszko 💪. Niestety tu tylko czas pomoże . Wszystkie jesteśmy uzależnione od czasu niestety 🙃
 
Dzień dobry 😄 To już tak będzie przez całą ciąże, od wizyty do wizyty 😅

Ja też biorę mamadha, mężowi w aptece polecili

Ja następna wizytę mam 13.07

Witam wszystkie nowe mamusie 🥰

@white_wall jak się czujesz? Odpuściły trochę mdłości czy nadal Cię męczą?

U mnie dzisiaj 8+4 i nudności jakby ustępowały 😉
U mnie 8+6 i tez mam wrażenie jakby dziś ciut mniej mdliło 😊 ale zabardzo się nie cieszę , z tydzień temu miałam tez taki lepszy dzień ale na następny dzień jak mnie przymuliło to woda nawet nie wchodziła 🤣
 
Ja dopiero późnym wieczorem wizyta bo mam w domku 11 miesięcznego bobasa i sama z nim mogę spokojnie jechać te 60km do lekarza ale jakoś nie wyobrażam sobie wziąć go do gabinetu i lekarz będzie mi robił dopochwowo a mały będzie mu rozbrajał gabinet 🤣🤣🤣 więc pojedziemy z mężem jak skończy pracę 😁
Trzymam mocno kciuki!!!! To pierwsza wizyta? Przepraszam, jeśli pominęłam coś, jeżeli pisałaś już wczesniej ale narazie nas tu tyle jest i co chwilę ktoś nowy dochodzi, że czasem nie ogarniam
Byłam w 5+0 ale nic nie było jeszcze widać więc jej nie liczę. Hehe, no tez bym sobie nie wyobrażała dzieciaczka przy zabawkach a mama z rozłożonymi nogami 😁
Też najprawdopodobniej idę jutro, tylko jeszcze nie mam ustalonej godziny. Stres jest już dzisiaj, szczególnie, że ostatnio był sam pęcherzyk
Będziesz dopiero dzwonić się umawiać?

Jej ile nowych dziewczyn, witam wszystkie, mocna grupa nam się zrobiła 😁

Fitmum Ciebie też boli żołądek? Mnie napiernicza najbardziej jak jestem głodna, czasami tak że chodzę tylko na palcach by nie wywoływać jakiś wstrzasow bo wtedy boli jeszcze bardziej, wiązałam to z moim wrażliwym żołądkiem ale teraz już sama nie wiem bo jak miałam wrzody to właśnie najlepiej się czułam jak miałam pusty i pomagał mi np rumianek czy inne domowe sposoby a teraz mi najlepiej jak się najem jak świnia, wtedy przestaje boleć na chwilę ale znów czuję się ciężką jak słoń.
Ale się wczoraj usieszylam, stanęłam na wagę i wreszcie w górę! 1,5kg tylko ale to dla mnie i tak wielki sukces bo od kilku lat tylko chudłam.
 
a jeszcze mam pytanko, jak macie wizyty co 4 tygodnie to lekarz wypisuje Wam L4 na cały miesiąc? ja pamiętam z córką jak byłam w ciąży musiałam chodzić co dwa tygodnie właśnie przez to, że na tyle tylko mógł wypisać L4, ale to było 6 lat temu, może się coś zmieniło?
 
reklama
Byłam w 5+0 ale nic nie było jeszcze widać więc jej nie liczę. Hehe, no tez bym sobie nie wyobrażała dzieciaczka przy zabawkach a mama z rozłożonymi nogami 😁

Będziesz dopiero dzwonić się umawiać?

Jej ile nowych dziewczyn, witam wszystkie, mocna grupa nam się zrobiła 😁

Fitmum Ciebie też boli żołądek? Mnie napiernicza najbardziej jak jestem głodna, czasami tak że chodzę tylko na palcach by nie wywoływać jakiś wstrzasow bo wtedy boli jeszcze bardziej, wiązałam to z moim wrażliwym żołądkiem ale teraz już sama nie wiem bo jak miałam wrzody to właśnie najlepiej się czułam jak miałam pusty i pomagał mi np rumianek czy inne domowe sposoby a teraz mi najlepiej jak się najem jak świnia, wtedy przestaje boleć na chwilę ale znów czuję się ciężką jak słoń.
Ale się wczoraj usieszylam, stanęłam na wagę i wreszcie w górę! 1,5kg tylko ale to dla mnie i tak wielki sukces bo od kilku lat tylko chudłam.
Nie tyle ze boli ale ciazy cos na żołądku i siedzi w gardle.. Przynajmniej wczoraj czy ostatnio coraz czesciej to uczucie. A to Dlze sie i boli to juz swoja droga bo tez mnie tak ciągnie ze nie ma zmiluj. Co do wagi. Bardzo cie rozumiem. 🤣 Dopiero w ciążach mialam wiecej kg gdzie twarz wyglądała ciut lepiej ale po Ciazach wszystko szybko wracało do normy 😂
Mi tez ogólnie przez tryb życia i nawyki ciezko zawsze było przytyc. Teraz w wieku 36lat jest ciut lepiej i wreszcie waze 64kg a nie 58 przy 172cm.
 
Do góry