reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
a ja już się nie mogę doczekać zakupów ubraniowych [emoji2960] już mogłabym zacząć, ale bez przesady [emoji38]

uwielbiam takie neutralne ubranka w roślinki i zwierzaczki [emoji1] także nawet jakbym nie poznała płci to spokojnie dałabym radę zrobić zakupy
U nas na szczęście dzisiaj ochłodzenie wiec da się żyć, ja tez praktycznie samymi owocami się żywię, teraz mam fazę na brzoskwinie 😋
 
zazdroszczę [emoji7]
u mnie najwięcej śliwek, czereśni, jabłek i pomarańczy idzie [emoji28] i wszystko się skończyło, także wieczorem wyskoczę na zakupy
U nas na szczęście dzisiaj ochłodzenie wiec da się żyć, ja tez praktycznie samymi owocami się żywię, teraz mam fazę na brzoskwinie [emoji39]
 
zazdroszczę [emoji7]
u mnie najwięcej śliwek, czereśni, jabłek i pomarańczy idzie [emoji28] i wszystko się skończyło, także wieczorem wyskoczę na zakupy
Ja tez mam faze na owoce. Właśnie wrocilam z pracy a mąż pojechał na zakupy i zakomunikowalam zeby kupił wiecej owocow szczegolnie arbuza i brzoskwinie😄

Ale mnie dzis piersi bola i jazda autem zaczyna sie Robić nieznośna 😬

A pogoda u mnie taka ze niby chlodniej ale mnie i tak stopy pieka i jest mi za gorąco 🥵
 
Dziewczyny, mam pytanie, jeśli macie pakiet opieki zdrowotnej typu lux med, czy w ciąży korzystacie z tego ? Wtedy wizyty, badania itd wszystko można robić w ramach pakietu ? Na wizyty zapisujcie się stale do jednego lekarza czy po prostu gdzie jest termin ?
 
Powtórzyłam wyniki moczu. Wczoraj erytrocyty 30 a dziś 10. Fakt, że nadal za dużo bo nie powinno ich być wcale, ale już mniej. Jutro zrobię badanie na posiew jeszcze. Pije sobie sok żurawinowy, nawet nie mam po nim mdłości 😁 jutro jedziemy na Mazury, trzymajcie kciuki, żebym jakoś zniosła te podróż bez rewolucji 🤢🥵🤮😁
 
Lubin Dolnoslaskie 😊
Kiedys mieszkałam w Lubinie 😄
pewnie, rozumiem nie ma co kupować rzeczy nadających się tylko na szmaty, kiedy można naprawdę super wynaleźć

ja mam plan żeby od razu zrobić pokój dla dziecka z dużym łóżeczkiem, a do naszej sypialni dać dostawkę, żeby dzidzia była obok, ale nie w naszym łóżku
emoji1.png
ale do tego jeszcze duuużo czasu
Zadko w ciucholandii kupuje ale jak kupię to teściowa nie wierzy ze to z ciuchacza. Ona kupuje zszarzale i zmechacone. Daje mi a u mnie ładują w koszu 😄
U nas na szczęście dzisiaj ochłodzenie wiec da się żyć, ja tez praktycznie samymi owocami się żywię, teraz mam fazę na brzoskwinie 😋
Ja na czereśnie.
 
reklama
Do góry