reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

U mnie od dwóch dni średnie samopoczucie. Nie mam siły na nic, nawet na inkę już nie mam smaku jak jeszcze mi ostatnio wchodziła. Dzisiaj z rana nawet wzięłam się za sprzątanie, no ale ogólnie cały czas nudności. Wczoraj raz rano trochę zwymiotowałam. Jedzenie nie cieszy jak zawsze. No ale oby jakoś w pracy przeżyć... I żeby szybko minęło. Wizyta za tydzień (sobota).
 
reklama
172cm:)
No niby tak ale wracając z pracy po 24 jedbak powinnam przystopować a ja atakuje lodówkę 🤣🤣🤣🤣
Jak ja bym chciała tyle ważyć 😂 nie zdążyłam się zmobilizować do ćwiczeń po poprzedniej ciąży i teraz zaczynałam z większą waga. Mam nadzieję że znajdę motywację po tej ciąży bo już więcej dzieci nie planuje więc trzeba zadbać o swoją sylwetkę 😂 a odnośnie dbania o wagę to idę na spacer na loda więc chyba nie muszę mieć wyrzutów sumienia za zbędne kalorie 😂
 
Jak ja bym chciała tyle ważyć 😂 nie zdążyłam się zmobilizować do ćwiczeń po poprzedniej ciąży i teraz zaczynałam z większą waga. Mam nadzieję że znajdę motywację po tej ciąży bo już więcej dzieci nie planuje więc trzeba zadbać o swoją sylwetkę 😂 a odnośnie dbania o wagę to idę na spacer na loda więc chyba nie muszę mieć wyrzutów sumienia za zbędne kalorie 😂

A gdzie tam. Smacznego :)

Bede pomagać bo wracac do formy tez będę 😄😉
 
Ja stwty niestety juz mam cos na plusie 🙈 mimo ze jesyem wysoka i szczupła i na start 64kg to nie cjce jaekos przypakować 🤪 licze po pierwszym trymestrze na powrot do zdrowego żywienia bo teraz mi najlepiej wchodzą biale bulki z pasztetem, zoltym serem itd a na obiad ziemniaki😬 juz nie mam takich zachcianek jak wcześniej także moze i waga zwolni🤨
 
A ja odpoczywałam w sumie dwa dni przez wzgląd na moje plamienia całe szczęście moja mama ma akurat urlop to się bardziej zaopiekowała swoją wnuczka a ja mogłam trochę wyluzować🙂 Nadrobiłam mój serial na netflixie "pracujące mamy" i wczoraj nawet zasnęłam w dzień na około dwie godziny he co chyba mi się nie zdarzyło od nawet nie pamiętam jakiego czasu🤭 Jeśli chodzi o wagę to puki co schudłam 1,5kg ale też nie mam narazie jakiegoś zwiększonego apetytu może też temu że biorę luteinę pod język 3razy po dwie tabletki i mnie trochę zamulaja bo mają taki dziwny smak😬 dziś troszkę bardziej aktywna jestem posprzątałam ugotowałam zupę kalafiorowa,kluski na parze z sosem truskawkowo-jagodowym i kompot z gruszek,porzeczek,malin i truskawek mmmm.....😋 Ale się napisałam hehe😂
IMG_20210702_173326.jpg
 
Ja ważyłam 73 kg dzień przed zrobieniem testu, nie jestem wysoka jakość przesadnie gruba tez, noszę ubrania 38wiec tragicznie nie jest. Teraz ważę 70, i może być jeszcze mniej bo nie dam rady nic jeść. Cały czas podziwiam wasze zdjęcia obiadów, jak mówicie o zachciankach.. ja musiałam odstawić słodycze no na sam widok mi się nie dobrze robi. Normalnego obiadu też nie zjem, a w pracy się zmuszam żeby jakoś przetrwać
 
reklama
Ja ważyłam 73 kg dzień przed zrobieniem testu, nie jestem wysoka jakość przesadnie gruba tez, noszę ubrania 38wiec tragicznie nie jest. Teraz ważę 70, i może być jeszcze mniej bo nie dam rady nic jeść. Cały czas podziwiam wasze zdjęcia obiadów, jak mówicie o zachciankach.. ja musiałam odstawić słodycze no na sam widok mi się nie dobrze robi. Normalnego obiadu też nie zjem, a w pracy się zmuszam żeby jakoś przetrwać
Mnie owoce ratują. Też nie jestem w stanie zjeść normalnego obiadu, a jeśli chodzi o cukier to staram się nie jeść słodyczy itd 🙂
 
Do góry