reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Cukiernik ze mnie nie jest,.ale liczą nie chęci co nie ? Dzieciaki i tak zjedzą 😁😂

Jak niedziela to rosołek też musi być 😋

O remont widzę 😊
Ale to pięknie wygląda.
Moje nie takie piękne ale będzie co zjeść
Zobacz załącznik 1290433
Same pyszności dziewczyny 😍😍😍

U mnie mix salat jak na razie bo leżę 😋😋😋😌😄



Mi się śniło dość dziwne badanie piersi 🤣 na ostatniej wizycie ginekolog mówiła mi, że na kolejnej zrobimy usg piersi (stara się rozkładać to jakoś finansowo, choć w sumie nie wiem po co, bo i tak i tak muszę to zapłacić 🤣 ). Więc mi się dziś śniło, że kazała mi usiąść przy biurku, rozebrać się od góry, położyć piersi na biurku (mam duże piersi) i mówi NO TO SIĘ ASIU ZACZYNAMY BADAĆ 🤣🤣🤣
Padłam 🤣🤣🤣

Laski mąż sprawił mi miłą niespodzianke i dzis z rana zabrał mnie na usg. Nic sie skubany nie zdradzil do dzisiejszego poranka 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Dzidziulkowi pieknie bije serduszko. Z om mam 7t2d a z pomiarów 7t4d i termin na 16 luty... Tylko po tym badaniu dziwne mnie brzuch boli.. Nie powiem ze sprawdzała tez jajniki itd i czasem Wrecz lekko bolesne bylo to ruszanie główica na wszystkie strony 😒 stresujace to było wrr

I lepiej bylo dzidziulka widac a wydrukowala takie dziwne zdjęcie 🤣

Takze teraz kolejne usg 9sierpnia na okolo 12/13tydz juz w szpitalu .

 
reklama
Same pyszności dziewczyny 😍😍😍

U mnie mix salat jak na razie bo leżę 😋😋😋😌😄




Padłam 🤣🤣🤣

Laski mąż sprawił mi miłą niespodzianke i dzis z rana zabrał mnie na usg. Nic sie skubany nie zdradzil do dzisiejszego poranka 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Dzidziulkowi pieknie bije serduszko. Z om mam 7t2d a z pomiarów 7t4d i termin na 16 luty... Tylko po tym badaniu dziwne mnie brzuch boli.. Nie powiem ze sprawdzała tez jajniki itd i czasem Wrecz lekko bolesne bylo to ruszanie główica na wszystkie strony 😒 stresujace to było wrr

I lepiej bylo dzidziulka widac a wydrukowala takie dziwne zdjęcie 🤣

Pięknie ❤️❤️❤️❤️ gratulacje kochana. Ps. brawo dla męża!!!!
 
Same pyszności dziewczyny [emoji7][emoji7][emoji7]

U mnie mix salat jak na razie bo leżę [emoji39][emoji39][emoji39][emoji18][emoji1]




Padłam [emoji1787][emoji1787][emoji1787]

Laski mąż sprawił mi miłą niespodzianke i dzis z rana zabrał mnie na usg. Nic sie skubany nie zdradzil do dzisiejszego poranka [emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Dzidziulkowi pieknie bije serduszko. Z om mam 7t2d a z pomiarów 7t4d i termin na 16 luty... Tylko po tym badaniu dziwne mnie brzuch boli.. Nie powiem ze sprawdzała tez jajniki itd i czasem Wrecz lekko bolesne bylo to ruszanie główica na wszystkie strony [emoji19] stresujace to było wrr

I lepiej bylo dzidziulka widac a wydrukowala takie dziwne zdjęcie [emoji1787]

Takze teraz kolejne usg 9sierpnia na okolo 12/13tydz juz w szpitalu .

Świetna niespodzianka i najważniejsze że serduszko bije [emoji5]
 
W ogóle dziewczyny co do analizy.. Chyba doszłam ze to jakby tył zarodka jest a ta czarna plamka to struktura mózgowia😅

Odpoczywam. Robie lale na szydelku i tak zaczęłam wracać do fotki i oglądać podobne🤣 swiruje 😄 sutki bolą i mam ochotę na salatke szwagra!
Mąż pojechał na szczepienie na covid. Ja zrezygnowałam teraz
 
Oglądam na Instagramie różne konta takie o tematyce ginekologicznej i właśnie padła informacja od ginekologa że nie powinno się masować / głaskać brzucha bo może to wywołać skurcze. I nie wskazane siedzenie po turecku, bo może powstać zastój żylny. Nie wiedziałam o tym, a nawet jak miałam chwilowe bóle brzucha to masowałam brzuch bo wydawało mi się że to pomaga.
 
Dzień dobry ! Można dołączyć ?Nazywam się Natalia mam 30l . I jestem w 3ciazy !;) Niespodzianka nam się przytrafiła po 9l małżeństwa ;) mam już w domu dwóch łobuzów ;)

Bangsa wiem że nie jest wskazane głaskanie brzucha ,ja to robię w każdej ciazy.a jak już brzuch był duzy to stukalam do niego i czekałam na odpowiedź maluszka ;)
 
Dzień dobry ! Można dołączyć ?Nazywam się Natalia mam 30l . I jestem w 3ciazy !;) Niespodzianka nam się przytrafiła po 9l małżeństwa ;) mam już w domu dwóch łobuzów ;)

Bangsa wiem że nie jest wskazane głaskanie brzucha ,ja to robię w każdej ciazy.a jak już brzuch był duzy to stukalam do niego i czekałam na odpowiedź maluszka ;)
Witamy serdecznie
 
reklama
Do góry