reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Dzień dobry ! Można dołączyć ?Nazywam się Natalia mam 30l . I jestem w 3ciazy !;) Niespodzianka nam się przytrafiła po 9l małżeństwa ;) mam już w domu dwóch łobuzów ;)

Bangsa wiem że nie jest wskazane głaskanie brzucha ,ja to robię w każdej ciazy.a jak już brzuch był duzy to stukalam do niego i czekałam na odpowiedź maluszka ;)
Hej. A w jakim wieku łobuzy?
Ja też glaskam a później stukam żeby odpowiedział dzidziuś
 
Same pyszności dziewczyny 😍😍😍

U mnie mix salat jak na razie bo leżę 😋😋😋😌😄




Padłam 🤣🤣🤣

Laski mąż sprawił mi miłą niespodzianke i dzis z rana zabrał mnie na usg. Nic sie skubany nie zdradzil do dzisiejszego poranka 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Dzidziulkowi pieknie bije serduszko. Z om mam 7t2d a z pomiarów 7t4d i termin na 16 luty... Tylko po tym badaniu dziwne mnie brzuch boli.. Nie powiem ze sprawdzała tez jajniki itd i czasem Wrecz lekko bolesne bylo to ruszanie główica na wszystkie strony 😒 stresujace to było wrr

I lepiej bylo dzidziulka widac a wydrukowala takie dziwne zdjęcie 🤣

Takze teraz kolejne usg 9sierpnia na okolo 12/13tydz juz w szpitalu .

Super, że widziałaś serduszko, brawa dla męża 😄

Dzień dobry ! Można dołączyć ?Nazywam się Natalia mam 30l . I jestem w 3ciazy !;) Niespodzianka nam się przytrafiła po 9l małżeństwa ;) mam już w domu dwóch łobuzów ;)

Bangsa wiem że nie jest wskazane głaskanie brzucha ,ja to robię w każdej ciazy.a jak już brzuch był duzy to stukalam do niego i czekałam na odpowiedź maluszka ;)
Witaj, rozgość się ☺️ w jakim wieku masz dzieci? I skąd jesteś? U mnie tez niespodziewanie będzie trzecie po 9 latach małżeństwa 😅
 
Mi wychodzi różnie, między 17 a 24 luty. Pewnie więcej się dowiem po badaniach jutro.
 
Mi wychodzi różnie, między 17 a 24 luty. Pewnie więcej się dowiem po badaniach jutro.
Trzymam kciuki za jutrzejsze badania.

Ja smarujac brzuszek cos tam gladzilam.. Jak byl już duzy to mniej po prostu badz wlasnie zaczepialam stukając 😅
Super, że widziałaś serduszko, brawa dla męża 😄


Witaj, rozgość się ☺️ w jakim wieku masz dzieci? I skąd jesteś? U mnie tez niespodziewanie będzie trzecie po 9 latach małżeństwa 😅
Dzięki 🥰
 
U mnie maluszki w wieku 5 i 3 lata a jak u Was ?
Jutro mam wizytę i nie ważne która to ciąża stresuje się tak samo ;/
 
reklama
Do góry