reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Z pierwszym już w 12+1 wstępnie wiedziałam płeć. Dopiero 7 tc a trochę sie boje od 10 tc czy powtórki nie będzie z poprzedniej ciąży. Ooo to szybciutko. Ja zapewne w sierpniu pójdę na prenatalne.


Ale sporo dziewczyn jest z terminem początek lutego max połowa
Chyba tak z końcówką jeszcze nie była na USG 😊 albo nie wpisałam 🤦
 
reklama
Ja mam dzisiaj wizytę prywatną, miałam zostać na NFZ ale mąż mnie w piątek wziął do labolatorium zapłacił za badania i dał na dzisiejszą wizytę
Martwi mnie ta wysoka tarczyca , no zobaczymy co mi lekarz powie
Jeszcze córka 39 stopni - angina ropna musze dzwonić też do naszego pediatry
A bierzesz leki na tarczycę jaki masz wynik ?
 
I
Nie odzywałam się dziewczyny bo ostatnio mam kiepski czas. Dzisiaj dopiero udało mi się Was nadrobić, a zajęło mi to trochę, ale złe samopoczucie daje mi się we znaki. Właśnie się zaczął etap z problemem z jedzeniem, wszystko mi smierdzi, na jedzenie patrzeć nie mogę i jestem mega słaba. Tylko bym leżała. Jedyne co mogę zjeść to jasne pieczywo z masłem i solą lub z serkiem typu Almette. Nic więcej. Cały dzień potrafi mi się odbijać i czuję się jak na kacu.

U mnie termin z apki wypada na 23 lutego :)

Kochana u mnie to samo ;( czuje się bardzo słaba wczoraj zjadłam schabowe i po tym miałam takie mdłości że myślałam że umrę ://

Ja mam dzisiaj wizytę prywatną, miałam zostać na NFZ ale mąż mnie w piątek wziął do labolatorium zapłacił za badania i dał na dzisiejszą wizytę
Martwi mnie ta wysoka tarczyca , no zobaczymy co mi lekarz powie
Jeszcze córka 39 stopni - angina ropna musze dzwonić też do naszego pediatry
Ja miałam wysokie TSH w dwóch ciążach ,da ci leki na to .ja brałam do samego końca euthyrox i cały czas kontrola krwi TSH.Dzis u mnie wizyta o 14 .TRZYMAJCIE KCIUKI;)*
 
reklama
Do góry