reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Witam się i ja 🙂
Podczytuje ten wątek od dłuższego czasu ale dopiero teraz postanowiłam się odezwać gdy mam pewność że wszystko jest na właściwej drodze.
Termin mam na 18.02.2022r. To moja druga ciąża, syn ma 11 lat. Teraz staraliśmy się z mężem od roku i się nie udawało, w między czasie 2 biochemiczne ale w końcu się udało po zastosowaniu clostibegyt i teraz cały czas do 12tc mam zażywać duphaston. Dziś 7t5d. W poniedziałek miałam usg, maleństwo ma 8,7mm i serduszko biło 145 uderzeń na minutę. W końcu trochę odetchnęłam z ulgą. Kolejna wizyta 24.07 a prenatalne 12.08.
Pozdrawiam wszystkie mamusie i życzę wszystkim dużo zdrówka i wytrwałości 😘🥰
U mnie podobnie Syn będzie miał 11lat w październiku i staraliśmy się o kolejne 4msc.W 6tyg poroniłam.Po poronieniu nawet @ nie przyszła i aktualnie jestem w 7tyg i aktualnie wszystko jest dobrze.Termin na 19.02 z USG Pozdrawiam
 
reklama
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty ❤️🤞
Ja mam na 15:30.
U was dziś tez ma byc taki upał? 😩 nie wiem jak to wytrzymam, takie temperatury to tylko lubię nad morzem albo jeziorem 😁
U mnie już 32 stopnie. Zabunkrowala się w domu 😂
ja już po, z usg ciąża 2 dni młodsza, także mamy 9+5 [emoji2] prawie 3cm dzidzi [emoji7]
ale usg słabe, więc jakis niedosyt jest [emoji854] między 11 a 14tyg robią tu badania usg te szczegółowe żeby sprawdzić trisomie, dostałam tez lek na wymioty, bo z racji że schudłam 3kg powiedziała mi, że jak tak dalej będę wymiotować to polozy mnie na oddziale [emoji55]
a usg słabo czytelne, bo przez brzuch robione [emoji58] takie mają dziwne praktyki
Super już duży dzidziuś 😊
 
Zaraz dzidzia urośnie i dostaniesz jeszcze piękne zdjęcie [emoji846] z tym szpitalem nie fajnie ale jak rzeczywiście nadal będziesz chudła to dobrze, że Cię podłącza pod kroplówkę. Dobrze, że nie bagatelizują tych wymiotów i utraty kg. A może ten lek akurat super na Ciebie zadziała i zaraz zaczniesz nadrabiać kilogramy
moze nadrabiać niekoniecznie, ale chociaż utrzymać przez jakiś czas wagę,, oby zadziałały bo sobie leżenia w szpitalu nie wyobrażam
 
Mi się zapowiedziała dzisiaj siostra i szwagierka
Razem z moimi to będzie dwanaścioro dzieci 🤣 więc nie będziemy się nudzić
 
To mi trochę humor popsułaś tymi 30toma stopniami.. jesteśmy w trakcie podróży do Krakowa, a jutro Zakopane.. może nie będzie aż tak gorąco 😉
W Zakopanym nie będzie tak gorąco na pewno, co do Krakowa to będzie skwar 😎

Dziewczyny ja już po wizycie, wszystko super 🙂 termin na 31 stycznia, ale zostaje tutaj na grupie bo się już zadomowiłam 😁 3.5 cm dzidziutka, serducho bije 168, żadnych przeciwwskazań. Teraz czekanie do 23 lipca na badania prenatalne 💪🏻
 
moze nadrabiać niekoniecznie, ale chociaż utrzymać przez jakiś czas wagę,, oby zadziałały bo sobie leżenia w szpitalu nie wyobrażam
Eee nie jest tak źle, jedzenie dostajesz pod nos ( trudno że porcję jak dla myszy), leżysz sobie cały dzień i dostajesz świra od nieróbstwa i nodów, do tego lekarz ciągle pod ręką. Serio nie jest tak źle w szpitalu 😝
Mi się zapowiedziała dzisiaj siostra i szwagierka
Razem z moimi to będzie dwanaścioro dzieci 🤣 więc nie będziemy się nudzić
O jakie domowe przedszkole, cicho napewno nie będzie 😁
W Zakopanym nie będzie tak gorąco na pewno, co do Krakowa to będzie skwar 😎

Dziewczyny ja już po wizycie, wszystko super 🙂 termin na 31 stycznia, ale zostaje tutaj na grupie bo się już zadomowiłam 😁 3.5 cm dzidziutka, serducho bije 168, żadnych przeciwwskazań. Teraz czekanie do 23 lipca na badania prenatalne 💪🏻
Super, oby tak dalej
 
W Zakopanym nie będzie tak gorąco na pewno, co do Krakowa to będzie skwar 😎

Dziewczyny ja już po wizycie, wszystko super 🙂 termin na 31 stycznia, ale zostaje tutaj na grupie bo się już zadomowiłam 😁 3.5 cm dzidziutka, serducho bije 168, żadnych przeciwwskazań. Teraz czekanie do 23 lipca na badania prenatalne 💪🏻
O pięknie 😊 już nie mogę się doczekać swojej wizyty.
Mi się zapowiedziała dzisiaj siostra i szwagierka
Razem z moimi to będzie dwanaścioro dzieci 🤣 więc nie będziemy się nudzić
O kurcze zabezpiecz dobrze dom 😂 będzie wesoło
 
ja już po, z usg ciąża 2 dni młodsza, także mamy 9+5 [emoji2] prawie 3cm dzidzi [emoji7]
ale usg słabe, więc jakis niedosyt jest [emoji854] między 11 a 14tyg robią tu badania usg te szczegółowe żeby sprawdzić trisomie, dostałam tez lek na wymioty, bo z racji że schudłam 3kg powiedziała mi, że jak tak dalej będę wymiotować to polozy mnie na oddziale [emoji55]
a usg słabo czytelne, bo przez brzuch robione [emoji58] takie mają dziwne praktyki
Strasznie dziwne praktyki z tym USG, ja w pierwszej ciąży miałam że lekarz zrobił przez brzuch w 8tc i stwierdził puste jajo płodowe, 2 dni później poszłam do obecnej mojej ginekolog i usg dopochwowo gdzie do 12tc tylko się takie wykonuje tak mi wtedy powiedziała i teraz maluch ma 8 miesięcy skończone, a jestem w kolejnej ciąży.
 
Kochana napewno będzie dobrze 😊 nawet ten 2 zarodek ma szansę na serduszko. 😊 Bądź dobrej myśli 😊

Trzymam kciuki za jutrzejsze wizyty dajcie znać po nich 😊 mnie jutro czeka pobranie krwi i za ta przyjemność zapłacę z 300 zł 😂
Ale później już będą tańsze badania 😊
Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie ciąży bliźniaczej... Wierzę z całego serca że to jedno dziecko da radę, ale jak o tym pomyślę to płakać mi się chce. Jakby nie mogło być wszystko dobrze że takich niespodzianek. No czasami te koszty są przerażające no ale co zrobić...
 
reklama
Cześć Dziewczyny, u nas dzisiaj też upał, jutro ma się trochę ochłodzić, czekam na to 😆

Witam nowe mamusie, @JoannaG. @White_wall cieszę się, ze u Was na wizytach wszystko dobrze 😊

Mi się zapowiedziała dzisiaj siostra i szwagierka
Razem z moimi to będzie dwanaścioro dzieci 🤣 więc nie będziemy się nudzić
Niezły sajgon się szykuje 🙈😂😂😂

Ja muszę się zebrać w sobie i pranie wstawić, bo za tydzień na wakacje wybywamy i jak tak dalej pójdzie to nie będę miała czego zapakować 🤭😅 Obiad na szczęście od wczoraj wiec jeden problem z głowy 😂
 
Do góry