reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Dziś 8+2 pocieszcie mnie i napiszcie że jest szansa że chociaż sierpnia nie spędzę w tych męczarniach 🤢
 
reklama
Ojaaaaaaa faktycznie!!!! Aaaale słodki kurczaczek 🐣😍🎀💖 Mega! 😁
Ktoś jeszcze miał początkowo takie fantazyjne kształty?
Screenshot_2021-07-09-19-02-33-634_com.facebook.orca.jpg

Mój dzidziuś chyba przypomina jakiegoś kleszcza 😂
Ale to było 4 tygodnie temu w poniedziałek zobaczę jak się zmienił 😊
 
My po wizycie moje dwie małe kuleczki mają się dobrze machały mi rączkami na USG jedną widziałam lepiej drugą troszkę słabiej a to temu że jest tak bardziej jakby schowana za pierwszą 😉 Z USG mają po około 10tygodni i 5dni na dzień dzisiejszy data zostaje dalej 27styczen z daty ostatniej @ może podczas prenatalnych się dowiem bardziej dokładnej daty,a prenatalne załatwiam na 19lipca według mojego gin najlepszy czas na badanie. A wogole z tego szczęścia że moje dzidzie się mają dobrze to zapomniałam poprosić o zdj z USG eh taka sierotą że mnie😔 z tego co widziałam na ekranie to miały po około 3cm z czymś😊🤭 i nerwy uciekły i czuję się fantastic 😁 teraz muszę się wziasc za badania wszystkie na następną wizytę początkiem sierpnia.
 
My po wizycie moje dwie małe kuleczki mają się dobrze machały mi rączkami na USG jedną widziałam lepiej drugą troszkę słabiej a to temu że jest tak bardziej jakby schowana za pierwszą 😉 Z USG mają po około 10tygodni i 5dni na dzień dzisiejszy data zostaje dalej 27styczen z daty ostatniej @ może podczas prenatalnych się dowiem bardziej dokładnej daty,a prenatalne załatwiam na 19lipca według mojego gin najlepszy czas na badanie. A wogole z tego szczęścia że moje dzidzie się mają dobrze to zapomniałam poprosić o zdj z USG eh taka sierotą że mnie😔 z tego co widziałam na ekranie to miały po około 3cm z czymś😊🤭 i nerwy uciekły i czuję się fantastic 😁 teraz muszę się wziasc za badania wszystkie na następną wizytę początkiem sierpnia.
Cieszę się bardzo? A ty masz jeszcze jakieś dzieci? 😊
 
Podziwiam, ja bym nei dała rady usiąść przy stole zastawionym jedzeniem mam takie nasilenie mdłości w tym tygodniu 9+5d że hoho😁
Gdzieś czytałam że suple ciążowe mogą powodować mdłości. Dziś rano nie wzięłam nic poza witamina D3 w kropelkach i praktycznie zero mdłości. U rodziców już zjadłam pyszne pierogi ruskie i na kolekcję krewetki. Pycha . Jutro idziemy na wesele więc też nie wezmę supli i może jakoś dam radę.
U mnie leje deszcze i chociaż trochę powietrze się ochłodziło.
Dziewczyny super USG. Ja mam wizytę w czwartek i mam nadzieję że będzie już lepiej widać małego bąbelka.
 
Mój maluszek ostatnio (7w3d) przypominał kotko-ptaszka 😂 Następne usg dopiero za 2 tygodnie, ale pewnie wtedy już objawi się powazna postać 😊

O jaaa rzeczywiście kotek 😍 mój na początku wyglądał jak podłóżna kropka a na ostatnim usg 9+3 już był mały człowiek z ruszającymi raczkami i nóżkami
 
reklama
O to będziesz miała wesoło w domu z bliźniakami i 3 latka 😊
Już się boję 🤭😂 ostatnio przywieźli do nas z rodziny dzidziusia miesięcznego to trzęsła nosidełkiem i mówiła "bejbi nie śpij, bejbi wstawaj" bo myślała że jak się obudzi to się z nią będzie bawić jak dziecko w jej wieku i trzeba było cały czas mieć ją na oku bo ją kusiło tu złapać , tu pogłaskać,tu cumel cisnąć do buzi bejbikowi a wiadomo ze jeszcze nie ma wyczucia bo jeszcze mała jest więc po jakimś czasie została rozdzielona dla świętego spokoju😉🤭😁
 
Do góry