reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Gdzieś czytałam że suple ciążowe mogą powodować mdłości. Dziś rano nie wzięłam nic poza witamina D3 w kropelkach i praktycznie zero mdłości. U rodziców już zjadłam pyszne pierogi ruskie i na kolekcję krewetki. Pycha . Jutro idziemy na wesele więc też nie wezmę supli i może jakoś dam radę.
U mnie leje deszcze i chociaż trochę powietrze się ochłodziło.
Dziewczyny super USG. Ja mam wizytę w czwartek i mam nadzieję że będzie już lepiej widać małego bąbelka.
Ja już też to słyszałam i nie brałam 2 dni i nic z tego. Mdłości i jadłowstręt byly
 
Już się boję 🤭😂 ostatnio przywieźli do nas z rodziny dzidziusia miesięcznego to trzęsła nosidełkiem i mówiła "bejbi nie śpij, bejbi wstawaj" bo myślała że jak się obudzi to się z nią będzie bawić jak dziecko w jej wieku i trzeba było cały czas mieć ją na oku bo ją kusiło tu złapać , tu pogłaskać,tu cumel cisnąć do buzi bejbikowi a wiadomo ze jeszcze nie ma wyczucia bo jeszcze mała jest więc po jakimś czasie została rozdzielona dla świętego spokoju😉🤭😁
Heh będzie dobrze 😊 może jak oswoi się z rodzeństwem to będzie wiedzieć co może a co nie 😊 ale po małych dzieciach można się wszystkiego spodziewać 😊 dobrze kojarzę że mieszkasz gdzieś koło Żywca?
 
Wieczorna zachcianka 🙊🙈
20210709_213705.jpg
20210709_214118.jpg
 
cześć dziewczyny, miłego dnia [emoji847]

ja właśnie wstałam i jedyne o czym myślę, to śniadanie [emoji1786] tak mi w brzuchy burczy jak nigdy haha
także zaraz zabieram się za przygotowanie czegoś
te tabletki przeciwwymiotne mają u mnie jeden skutek uboczy- bardzo, ale to bardzo chce mi się spać,, wczoraj pczy zamykały mi się już koło 19, ale przetrzymałam do 22, żeby nie wstawać czasem w środku nocy [emoji2]

trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty [emoji110][emoji110][emoji847]
Ostatnio podawalas jaką substancje czynną zawierają te tabletki które bierzesz i bursztynian doksylaminy stosuje się przy zaburzeniach snu i lęku, dlatego mogą mieć na Ciebie takie działanie 😉
 
Ja już też to słyszałam i nie brałam 2 dni i nic z tego. Mdłości i jadłowstręt byly
Naprawdę nie zazdroszczę. Czasami też mam takie poranki i wieczory, no ale jednak w ciągu dnia zjem normalny chociaż obiad. Niby mówią że po pierwszym trymestrze mdłości ustają, no ale jak tu wytrzymać tyle czasu ?
Kicimoni super wieści 🙂
 
reklama
Ostatnio podawalas jaką substancje czynną zawierają te tabletki które bierzesz i bursztynian doksylaminy stosuje się przy zaburzeniach snu i lęku, dlatego mogą mieć na Ciebie takie działanie [emoji6]
taak, dokładnie tak jest [emoji4] ale wczoraj zamiast dwóch wzięłam jedną tabletkę i dziś miałam więcej energii, intensywny dzień za mną, mdłości zero, jadłam na mieście i nawet zapachy z różnych restauracji mi nie przeszkadzały [emoji2960] o i płynęliśmy łodzią/ statkiem i tez mimo bujania czułam się dobrze także super,,
na jutro juz zaplanowany kolejny wypad, wreszcie mogę normalnie funkcjonować [emoji16] a i pewnie dobrze się wyśpię także same plusy [emoji176]

cieszę się z dobrych wieści, oby tak dalej [emoji173][emoji847]
 
Do góry