reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
IMG_20210630_140338.jpg
 
Hej dziewczyny, czy w ogólnie czujecie coś w podbrzuszu? Nie wiem jak to opisać, ale np jak wstajecie, może lekkie ciągnięcie, że coś tam jest 😅
Ja jeszcze tydzień temu tak miałam. A teraz jakoś normalnie jak wcześniej 🤔
 
Też czekam aż mój organizm przyzwyczai się do ciąży 😅 jestem w 9+2, więc liczę że za max 3 tyg będę bez żadnych objawów
 
Hej dziewczyny, czy w ogólnie czujecie coś w podbrzuszu? Nie wiem jak to opisać, ale np jak wstajecie, może lekkie ciągnięcie, że coś tam jest 😅
Ja jeszcze tydzień temu tak miałam. A teraz jakoś normalnie jak wcześniej 🤔
ja szczerze mówiąc w ogóle nie czuje się jakbym była w ciąży ( mam nadzieję że jest wszystko w porządku), jedynie piersi raz bardziej raz mniej bolą.
 
ja dziś zaryzykowałam i nie wzięłam tych tabletek, i powiem wam nie jest źle [emoji2] co prawda wisiałam już nad kibelkiem, ale prawie nic nie zwymiotowałam, miałam tylko duży odruch wymiotny, a teraz już ok i nawet nudności brak [emoji16]
może czas się pożegnać z tabletkami, dzis 11+3 z om

idę zrobić sobie herbatkę i coś zjeść,, a co do bóli w podbrzuszu to zdarzają mi się, zwłaszcza przy zbyt gwałtownym wstaniu :/ może muszę bardziej uważać
 
reklama
Hej dziewczyny, czy w ogólnie czujecie coś w podbrzuszu? Nie wiem jak to opisać, ale np jak wstajecie, może lekkie ciągnięcie, że coś tam jest 😅
Ja jeszcze tydzień temu tak miałam. A teraz jakoś normalnie jak wcześniej 🤔
Na początku bardzo wszystko czułam, brzuch szalał i piersi byly bardzo tkliwe ale teraz już praktycznie nie mam żadnych boleści. A słuchajcie 2 trymestr zaczyna się 13+0 czy 14+0? W necie piszą, że od 14 tc ale dla lekarza 14 tc to 14+0 a dla mnie 13+0 więc się gubię 😉
 
Do góry