reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Hej dziewczyny powiedzcie mi dziś zauważyłam biały nalot na języku? Miałyście może takie coś kiedyś ? 🤔
Może być lekko refluks, nic groznego. Jak schodzi po wyczyszczeniu szczoteczka to się nie przejmuj, jeśli zostaje dalej to trzeba do lekarza bo może być grzybica jamy ustnej, też niegrozne.

Hej dziewczyny, ja za to teraz w nocy śpię jak dziecko.
 
reklama
Na początku bardzo wszystko czułam, brzuch szalał i piersi byly bardzo tkliwe ale teraz już praktycznie nie mam żadnych boleści. A słuchajcie 2 trymestr zaczyna się 13+0 czy 14+0? W necie piszą, że od 14 tc ale dla lekarza 14 tc to 14+0 a dla mnie 13+0 więc się gubię 😉
14+0 zaczyna się drugi trymestr. Ginekolodzy zawsze liczą skończone tygodnie ciąży :) pierwsze badania prenatalne nazywają się badaniami 1 trymestru i można je wykonywać do 13+6 bo to wciąż pierwszy trymestr
 
Zrobiłam dziś krzywą i glukozę na czczo miałam 85 także chyba będzie wszystko ok.
Jakbyście robiły krzywą to polecam kupić sobie glukozę smakową. Ja dziś kupiłam cytrynową i bez problemu ją wypiłam. Kosztuje kilka zł.
 
Zrobiłam dziś krzywą i glukozę na czczo miałam 85 także chyba będzie wszystko ok.
Jakbyście robiły krzywą to polecam kupić sobie glukozę smakową. Ja dziś kupiłam cytrynową i bez problemu ją wypiłam. Kosztuje kilka zł.
Też polecam cytrynowa zwyklej nie piłam ale ta cytrynowa smakuje jak przesłodzony napój i da się wypić. Zależy ile będziesz miała po godzinie i po 2. Ja w zeszłej ciąży nie miałam problemu więc mam nadzieję że w tej też nie
 
Zrobiłam dziś krzywą i glukozę na czczo miałam 85 także chyba będzie wszystko ok.
Jakbyście robiły krzywą to polecam kupić sobie glukozę smakową. Ja dziś kupiłam cytrynową i bez problemu ją wypiłam. Kosztuje kilka zł.
Ja też dostałam skierowanie na krzywą, ale nie byłam w stanie jej zrobić. :( Poczekam jeszcze z 2 tygodnie i kupię w aptece swoją. Na czczo mnie mdli, ale mimo wszystko moje mdłości przy Waszych to pewnie mały pikuś :<

Wizytuje ktoś dziś? Ja na 18.30 idę na konsultację z badaniami i dziś chyba też mam zrobić cytologię.
W końcu temperatura odpuściła i da się żyć... :D

Miłego dnia :)
 
Zrobiłam dziś krzywą i glukozę na czczo miałam 85 także chyba będzie wszystko ok.
Jakbyście robiły krzywą to polecam kupić sobie glukozę smakową. Ja dziś kupiłam cytrynową i bez problemu ją wypiłam. Kosztuje kilka zł.
Piękny wynik na czczo 😀
Oby kolejne też były takie ładne 👍
 
reklama
Do góry