reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Witajcie przy weekendzie. Mam nadzieję, że pogoda nas dzisiaj oszczędzi... Nie znoszę upałów 😵
Wczoraj zobaczyłam bąbla w 3D. Na początku się nie ruszał to myślałam że mi serce stanie, a potem zaczął wierzgać trochę. Generalnie moja gonekolożka była zadowolona, więc to dobry znak.
Na 4 sierpnia umówiłam sie na prenatalne.

@Magdalenamadzia Babka mówiła, że w ok 9-10 tc wartości tętna mogą być wysokie, ale ze po 10tc to się normuje.
Być może Twoje tętno i stres miały wpływ, kto wie. U mnie rozjazd jest duży, nie wiem, może to wynika ze sprzętu czy coś... W Luxmedzie na badaniu FHR był 160, wczoraj 128. 🤷‍♀️
 
reklama
Witajcie przy weekendzie. Mam nadzieję, że pogoda nas dzisiaj oszczędzi... Nie znoszę upałów 😵
Wczoraj zobaczyłam bąbla w 3D. Na początku się nie ruszał to myślałam że mi serce stanie, a potem zaczął wierzgać trochę. Generalnie moja gonekolożka była zadowolona, więc to dobry znak.
Na 4 sierpnia umówiłam sie na prenatalne.

@Magdalenamadzia Babka mówiła, że w ok 9-10 tc wartości tętna mogą być wysokie, ale ze po 10tc to się normuje.
Być może Twoje tętno i stres miały wpływ, kto wie. U mnie rozjazd jest duży, nie wiem, może to wynika ze sprzętu czy coś... W Luxmedzie na badaniu FHR był 160, wczoraj 128. 🤷‍♀️
Dziękuję kochana. Mam nadzieję, że u mnee wszystko się unormuje.
 
Ja gotuję rzeczy na kilka dni plus co 2 dni dla córeczki jedzenie. Więc muszę niestety stać przy garach bo ona jeszcze nie je to co my. Mam nadzieję że przejdzie Ci to za niedługo. Mnie też ratuje jedzenie w słoikach od mamy jak nie mam siły gotować dla mnie i męża [emoji23]

Martwiłam się tydzień temu że moje dziecko nie siada i nie raczkuje a od wczoraj nauczyła się nawet wstawać więc teraz bym wolała żeby sobie pelzala po podłodze bo muszę ćwiczyć refleks i ja łapać [emoji23] takie problemy życiowe [emoji23] już widzę siebie z wielkim brzuchem biegajaca za nią po domu [emoji23]
Dobrze kojarzę że masz z lipca maleństwo?
O jesteś 3 mama która ma dziecko z zeszłego roku [emoji4] a to w którym tygodniu urodził się synek jak mogę wiedzieć? Dobrze czytać wiadomości pozytywne gdzie lekarze każą myśleć o najgorszym a okazuje się zdrowy dzidziuś [emoji4]
Ooo też się chętnie dowiem z którego miesiąca jest twój synek? Mój październik
 
Jestem mamą 15 miesiecznego synka urodzonego przedwczesnie, a ta ciąża jest dla nas niespodzianką [emoji85] i naszym małym 8 cudem świata zarazem.

Początek był bardzo trudny, ponieważ po 1 wizycie lekarz nie dawał nam zbyt duzych szans, raczej skłaniał się do ciąży obumarłej a to wszystko przez obraz zupełnie nieadekwatny do wieku ciąży z OM i obciążeniami w wywiadzie. Zrobilismy bete dwa dni z rzędu bardziej po to zeby wiedziec czy spada lub czy nalezy szukac ciazy pozamacicznej... a tu sie okazalo ze beta wyskoczyla w kosmos [emoji85] Cale zamieszanie spowodowane tabletkami anty i brakiem ostateniego krwawienia. Ostatecznie ciaza jest o miesiac mlodsza, a brak ostatniej miesiaczki to zupelny przypadek [emoji28] Juz prawie przezywalismy stratę, a tu zdrowa kruszynka z bijącym juz serduszkiem:)

Mysle ze po takim początku juz musi byc dobrze i nic nas nie zaskoczy:)

Ciaza na heparynie i luteinie.
Też sie z chęcią dowiem z którego miesiąca jest twój synek. Mój z października
 
a moj z kwietnia :)
Prawie rówieśnicy 😊 ale będziemy mieć zajęć przy 2 małych skarbach 😊 mi już brakuje doby prawie bo jedynie kiedy mogę coś robić w domu żeby nie mieć rzepki pod nogami to godzina w ciągu dnia i po 21 wieczorem 😊 więc ta godzinę wykorzystuje na obiad a po 21 sprzątam 😂
 
A mi i na pierwszej (8 tydzień) i na drugiej (10 tydzień) ginekolog sprawdzała tętno dzidziutka 🙂

dziewczyny mam pytanie- któraś z Was się orientuje, czy w ciąży można robić keratynowe prostowanie włosów?
Ja pytałam mojego fryzjera, niestety nie wolno, za dużo chemii i on się nie podejmuje...
 
reklama
Hejka, witam się z Wami w ten sobotni poranek 😊 dziewczyny dziś zauważyłam mini żylaczki na nogach czy któraś z was miała podobnie? Może macie jakieś sposoby co robić żeby nie powstawało więcej?
 
Do góry