reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Hejka, witam się z Wami w ten sobotni poranek [emoji4] dziewczyny dziś zauważyłam mini żylaczki na nogach czy któraś z was miała podobnie? Może macie jakieś sposoby co robić żeby nie powstawało więcej?
Ja w pierwszej ciąży miałam spore żylaki, po porodzie zostały pojedyńcze naczynka poszerzone. Teraz widzę że znów mi powychodziły. Ja nic nie stosowałam ani nie stosuje, niby teściowa mi poleca maść z kasztanowcem.
 
reklama
U mnie dzisiaj dość spokojny dzień z mdłościami i wymiotami, ale siostra dała mi nieźle po nerwach, za trochę idziemy do męża brata na grila to się trochę zrelaksujemy. Za 2 tygodnie lecę na wyniki w poniedziałek a w czwartek położna jakoś mnie wciśnie na wizytę. Porównywałam oba pierwsze usg z poprzedniej ciąży i obecnej i albo mi się wydaje, albo pęcherzyk z maleństwem jest po innej stronie niż w pierwszej ciąży.
 
W poprzedniej ciąży 8 lat temu czułam się zuuuupelnie inaczej. Pracowałam do 6 miesiąca i każdego dnia cieszyłam się ciąża. Ale fakt 2 trymestr był chyba najłaskawszy. Trzeci się ciągnął.
Dziewczyny myjecie w ciąży okna?
Ja dziś myłam okna. Mamy taki balkon zabudowany oknami i po prostu umyłam tyle ile dałam rady żeby się nie wspinać zbyt wysoko. Dziś się dobrze czułam i zrobiłam tyle żeby się też nie przemęczać.
 
Trzeba znaleźć dwie chętne dziewczyny żeby były moderatorami i wysłać liste chętnych do Administratorki forum @aniaslu
Mogę zrobić listę chętnych dziś wieczorem napewno osoby co się udzielają będą chętne żeby być na zamkniętym.
Ja udzielam się trochę mniej, ale też chętnie dołączę 🙂
 
Ja już też mam dość upałów. Już nawet myślę o kupnie klimatyzacji 😊 oby już gorączka poszła na stałe biedny syn a ty pewnie przy nim. Ja czekam aż się trochę ochłodzi i pójdę z córką na jakiś spacer 😊 moja córka ważyła 4350 a na USG 2 dni przed porodem wychodziło 3800 ciekawe jak będzie teraz. Jak będziemy mieć prywatny wątek wyśle wam zdjęcie jak wygląda wieloryb na końcu ciaży 😂
Przebijesz mnie wielorybka 😄

Bylismy w parku. Rozlozylismy sie na uboczu w zajebistym cieniu.. I bylo tak cudownie.. Lekki wiaterek.. Milion razy lepiej jak na ogrodzie.
Na razie wciąż ok. Brak gorączki.
Chyba to faktycznie bylo z Przegrzania
Też mam dosc upałów. Nie dalabym rady mieszkac w cieplych krajach.. Musialabym sie naprawde dlugo przyzwyczajać 😂
Klima w pl to wcale nie glupi pomysł.. Sama jak mieszkalismy w domku bylam juz bliska jej kupienia. Szczególnie na górze bo na dole bylo idealnie.

W poprzedniej ciąży 8 lat temu czułam się zuuuupelnie inaczej. Pracowałam do 6 miesiąca i każdego dnia cieszyłam się ciąża. Ale fakt 2 trymestr był chyba najłaskawszy. Trzeci się ciągnął.
Dziewczyny myjecie w ciąży okna?

Ja tylko w pierwszej ciazy nie mylam okien bo nikt mi nie dawał 🤣🤣🤣🤣
W dwoch następnych normalne obowiazki domowe do końca w tym mycie okien jesli chcialam i czulam sie na silach i niw robilam tego ze wszystkie naraz np. Rozdzielałam i wciąż tak robilam nawet jak w ciąży nie byłam😄 Akurat ta sfere to lubie myc na bieżąco. Obustronnie Okna w salonie. Kuchni to co sie chlapie często czy od wejscia wyjścia a reszta jak mnie najdzie. Teraz przy najmłodszym drzwi ze szklem w kuchni codziennie ufajdane🤣 czasem myje codziennie jak mam wene bo lubię jak widać coś przez nie hahah a czasem co pare dni bo daje sobie na luz ale zapewne do konca bede to robić 😄
 
reklama
W poprzedniej ciąży 8 lat temu czułam się zuuuupelnie inaczej. Pracowałam do 6 miesiąca i każdego dnia cieszyłam się ciąża. Ale fakt 2 trymestr był chyba najłaskawszy. Trzeci się ciągnął.
Dziewczyny myjecie w ciąży okna?
Ja się staram normalnie funkcjonować jak do tej pory, jeszcze szykuje nam się remont, ale daruje sobie już malowanie itp. W każdym razie stary jak widzi, że się wdrapuję na krzesło albo drabinę to białej gorączki dostaje 😂 więc działam jak nie widzi.
 
Do góry