reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Cały czas mam żółte uplawy... Mówiłam ostatnio na wizycie, Lekarz zbadał powiedział, że śluzu jest dużo, zrobił cytologię i kazał brać dopochwowo lactowaginal. Biorę co drugi dzień. Cały czas żółte uplawy są i to mnie stresuje bardzo. Na następnej wizycie powiem że to mnie niepokoi, ma sprawdzić pod kątem czystości pochwy, bo wydaje mi się że mam jakąś infekcje 🤔 nic nie swędzi nie piecze ale uplawy są.
Ja tak samo. Dwóch lekarzy oglądało i cytologia ok. I cały czas żółte. Jak dużo chodzę i się ruszam to więcej tego.
 
Oo to cieszę się, że nie tylko ja mam ten problem. Ja mam dzień w dzień ten żółte uplawy, wyniku cytologii jeszvze nie mam, będzie myślę w ciągu tygodnia. Lekarz też nie stwierdził nic niepokojącego, a ten lactowaginal na pewno nie zaszkodzi. Ja te żółte uplawy mam od samego początku.
 
Dziewczyny idziemy na wesele jak będę w 17 tyg ciąży. Myślicie, że mogę normalnie tańczyć trochę się pobawić powyglupiac i takie tam? 😀
 
Dziewczyny idziemy na wesele jak będę w 17 tyg ciąży. Myślicie, że mogę normalnie tańczyć trochę się pobawić powyglupiac i takie tam? 😀
Ja też wesele za dwa tygodnie, dzień przed mam wizytę i zobaczymy jak tam z moim krwiakiem i też zobaczymy co mi powie...
Domyślam się że zostanę przy wolnych tańcach 😅
 
Kurcze od 6 tyg miałam mdłości, ale takie lekkie w sensie nie konczyly się wymiotami, miałam jadłowstręt. Teraz lekko po 8 tyg i jakby już tego tak nie odczuwam. Dobra, może kawy bym się z przyjemnością nie napiła za czym tęsknię, ale ogólnie już mi lepiej wchodzi jedzenie i nie mam takich nudności. Czasem się zastanawiam czy to po prostu się skończyło po dwóch tygodniach (nie mówię że nie wróci), czy coś jest nie tak.
 
Kurcze od 6 tyg miałam mdłości, ale takie lekkie w sensie nie konczyly się wymiotami, miałam jadłowstręt. Teraz lekko po 8 tyg i jakby już tego tak nie odczuwam. Dobra, może kawy bym się z przyjemnością nie napiła za czym tęsknię, ale ogólnie już mi lepiej wchodzi jedzenie i nie mam takich nudności. Czasem się zastanawiam czy to po prostu się skończyło po dwóch tygodniach (nie mówię że nie wróci), czy coś jest nie tak.
Zazdroszczę!

Na pewno wszystko jest ok, kończą się mdłości być może.
 
reklama
Oo to cieszę się, że nie tylko ja mam ten problem. Ja mam dzień w dzień ten żółte uplawy, wyniku cytologii jeszvze nie mam, będzie myślę w ciągu tygodnia. Lekarz też nie stwierdził nic niepokojącego, a ten lactowaginal na pewno nie zaszkodzi. Ja te żółte uplawy mam od samego początku.
Kurcze, ja też mam czasami żółte, śluzowe upławy, ale to zależy od dnia... Raz są przezroczyste, raz mleczne. Też czekam właśnie na wynik cytologii. 😱
 
Do góry