reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

@FitMum jak Ty wrzucisz jakąś fotkę z jedzeniem, to aż ślinotoku dostaję :D Pamiętam, że raz wrzuciłaś sernik z brzoskwiniami, tak długo za mną chodził, że zrobiłam i ja :D było warto :D

Ja mam zachcianki na paskudztwa między innymi. Tak jak nigdy nie jadałam zupek chińskich (chyba, że na jakiegoś mega kacurra :D) tak teraz nie potrafię sobie odmówić... też chodziła za mną aż w końcu musiałam zjeść. Ale przynajmniej teraz mam spokój :D
 
reklama
Tak, 4.. tylko, że tylko jeden syneczek ze mną, pozostała dwójka Aniołeczki ...
Otoczenie czasem tak ma. Można je zmienić, ale nie zawsze się da 😉 najgorzej było przed porodem.. synkowi się ani trochę nie spieszyło, 10 dni po terminie przyszedł na świat do tego pod przymusem 😉. u mamusi chyba musiało byc super dobrze choć ja raczej drobna ( mimo, że ogólnie utylam mocno przez różne problemy). Brzuch miałam w 5 miesiącu jak kuzynka idac do porodu. Ciagle telefony po kilka razy dziennie ..... czy już nie rodzę? Po prostu wskutek tamtych doswiadczen postanowiłam nigdy więcej nic nikomu nie mówić .. a w pracy, jak wiadomo, różnie bywa 😉
 
Kurcze muszę się pilnować i częściej zaglądać na forum bo ciężko to wszytko potem nadrobić 😅
Ja też mam bóle w podbrzuszu praktycznie codziennie, nie są jakieś bardzo mocne - ale martwią.
Dziś ma wizytę i od rana okrutnie zakręcona jestem przez ten stres.
Pytanie, pewnie głupie: po 10 tygodniu usg wykonuje się przez brzuch czy dalej dopochwowo? Nie wiem ja się ubrać, żeby zminimalizować skrępowanie... ostatnio przejmuje się takimi właśnie pierdołami 😜
Ja w 8 tygodniu miałam przez brzuch, powiedział że jak nic nie zobaczy wtedy zrobimy dopochwowo
 
@FitMum jak Ty wrzucisz jakąś fotkę z jedzeniem, to aż ślinotoku dostaję :D Pamiętam, że raz wrzuciłaś sernik z brzoskwiniami, tak długo za mną chodził, że zrobiłam i ja :D było warto :D

Ja mam zachcianki na paskudztwa między innymi. Tak jak nigdy nie jadałam zupek chińskich (chyba, że na jakiegoś mega kacurra :D) tak teraz nie potrafię sobie odmówić... też chodziła za mną aż w końcu musiałam zjeść. Ale przynajmniej teraz mam spokój :D
Ooooo, ja już druga ciążę taka mam, że zupki chińskie to najlepsze danie 🤣🤣🤣🤣czerwone vifon. Staram się nie jeść ich ale czasem moja słabość wygrywa
 
@FitMum jak Ty wrzucisz jakąś fotkę z jedzeniem, to aż ślinotoku dostaję :D Pamiętam, że raz wrzuciłaś sernik z brzoskwiniami, tak długo za mną chodził, że zrobiłam i ja :D było warto :D

Ja mam zachcianki na paskudztwa między innymi. Tak jak nigdy nie jadałam zupek chińskich (chyba, że na jakiegoś mega kacurra :D) tak teraz nie potrafię sobie odmówić... też chodziła za mną aż w końcu musiałam zjeść. Ale przynajmniej teraz mam spokój :D
Tak
Ja tez mam zachcianki na żywność którą normalnie omijam🤣
Wczoraj smażyłam frytki na oleju ktore w ten sposób przygotowane jadlam jakos 3.lata temu ha. (uzywam airfryer).
 
Tak, 4.. tylko, że tylko jeden syneczek ze mną, pozostała dwójka Aniołeczki ...
Otoczenie czasem tak ma. Można je zmienić, ale nie zawsze się da 😉 najgorzej było przed porodem.. synkowi się ani trochę nie spieszyło, 10 dni po terminie przyszedł na świat do tego pod przymusem 😉. u mamusi chyba musiało byc super dobrze choć ja raczej drobna ( mimo, że ogólnie utylam mocno przez różne problemy). Brzuch miałam w 5 miesiącu jak kuzynka idac do porodu. Ciagle telefony po kilka razy dziennie ..... czy już nie rodzę? Po prostu wskutek tamtych doswiadczen postanowiłam nigdy więcej nic nikomu nie mówić .. a w pracy, jak wiadomo, różnie bywa 😉
Przepraszam. Nie pomyslalam:( a otoczenie jak juz sie dowie to zlej a telefonow nie odbieraj a jak temat jeden bedzie to Odrzuć. Ja taka mila potrafie byc jak ktoś mi Dokucza 🤣
 
Laski oglądałam wczoraj fajny film. Wojna o jutro. The tomorrow war. O Kosmitach ale fajny jesli wam to Coś mówi. Polecam🤣 ze Jak wrocilam z pracy to zamiast isc spać to ja do 1 nocy oglądałam a dzis rano dokończyłam 😆 świr
 
reklama
Laski oglądałam wczoraj fajny film. Wojna o jutro. The tomorrow war. O Kosmitach ale fajny jesli wam to Coś mówi. Polecam🤣 ze Jak wrocilam z pracy to zamiast isc spać to ja do 1 nocy oglądałam a dzis rano dokończyłam 😆 świr
Nie znam, ale ja jestem fanką netflixa i jak mnie wciągnie serial to też najlepiej od rana do rana bym oglądała 😁
 
Do góry