reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Kurcze no i wyszły mi bardzo liczne fosforany bezpostaciowe w moczu. Czytam, że to może świadczyć o zapaleniu pęcherza właśnie.
Mi też wyszły liczne fosforany i gin mi pow że to nic nie znaczy tylko że muszę duzo pić bo mogą się odkładać kamienie.
Ale sie ciesze. Nagrałam tylko chwilke.i teraz bede sluchac w nieskończoność 🤣
Fajna sprawa, nie wiedziałam że cos takiego jest.

A pamiętam jak jeszcze niedawno każda pisała kiedy ma prenatalne a teraz już większość po albo niedługo już będzie po. Dobrze że same dobre wieści przynosicie.

Fitmum trzymam kciuki żebyscie wszyscy w sobotę przylecieli. Będziecie jeszcze jakieś testy robić?

Jej a mnie dalej z tym jedzeniem trzyma, muszę ciągle jeść, wczoraj próbowałam wytrzymać i zjadłam kolację o 19 to o 21 darlo mnie na takie wymioty i taki straszny ból brzucha że ledwo się uspilam i budziłam się w nocy z bólu. Już przychodzą mi różne myśli do głowy, że to znowu wrzody bo u niektórych tak się objawiają, pociesza mnie tylko to że jak miałam kiedyś wrzoda ( wykryty w gastroskopii) to pomagało mi niejedzenie i wogole miałam wstret do jedzenia a teraz myślę tylko o jedzeniu, ale mimo wszystko strach jest o ten żołądek, że nie przyswoje witamin potrzebnych orzeszkowi.
 
reklama
A siemie lniane? Czasem pomaga, takie zmielone i zaparzone ja bardzo lubię 🙂.
A mnie bezsenność dopadła, druga noc z rzędu, potem popołudniu wałęsam się po domu i nie mam siły na nic, miłego dnia kobietki
 
A siemie lniane? Czasem pomaga, takie zmielone i zaparzone ja bardzo lubię 🙂.
A mnie bezsenność dopadła, druga noc z rzędu, potem popołudniu wałęsam się po domu i nie mam siły na nic, miłego dnia kobietki
Ja też mam bezsenność, od początku ciąży miałam tylko jedna drzemkę w trakcie dnia. A to już 9 tygodni. Strasznie się mecze, ale moja bezsenność wynika z zamartwiania się czy wszystko dobrze
 
reklama
Pamietam jak pisałaś ze 3 tyg czy jakos tak a tu juz tylko tydzień :)

Mnie za to dziewczyny wysypuje coraz bardziej szyja czoło [emoji15][emoji2962]
I owłosienie ruszyło jak oszalale[emoji2962]
Mdli mnie już naprawdę rzadko.. Ale np. Na cappuccino patrzeć nie moge[emoji2961]
Czy nescafe[emoji2961]
I dziś będąc na zakupach kupilam Chińskie danie smak pieczarek i kurczaka tak żeście pisały ze zjadłam gdzie ja tego Od lat nie jadłam [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
W ogóle przez te upaly mam ochote tylko na zupy.. ZIMNE. jutro znow robię brokułowa z serkiem topionym i duza Ilością kopru [emoji39][emoji39][emoji39][emoji39][emoji39][emoji39][emoji39][emoji39]
A teraz spadam do pracy.. Ostatnie podrygi przed urlopem.. Po 3 tyg to juz z wieksza kulka wroce do pracy pewnie haha. Samo Wyjdzie [emoji38]
Tak tylko że teraz to już będzie moja druga wizyta.
 
Do góry