reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Boję się momentu kiedy to się zacznie dziać. Jeśli jest tu ktoś co może mi powiedzieć jak to wygląda. To proszę napiszcie do mnie prywatnie.
 
reklama
Boję się momentu kiedy to się zacznie dziać. Jeśli jest tu ktoś co może mi powiedzieć jak to wygląda. To proszę napiszcie do mnie prywatnie.
Tak mi przykro, że nie da się tego wyrazic.. nie mogę uwierzyć... 😟 niestety wiem jak to jest, bo doświadczyłam straty dwa razy i nie da się z tym bólem nic zrobić.mozna jedynie czekać na upływ czasu. Ja nadal odczuwam moje straty i każdego dnia rozmawiam z moimi dziećmi ( o ostatnim wiem, że to synek, pierwszego nie sprawdzilam i żałuję )wysyłając im milion buziaków i uścisków do nieba. Jak karmie mojego synka to mysle o wszystkich moich dzieciach. Wierzę, że siedzą na chmurce i czuwają nad swoim ziemskim bratem i tym z brzuszka. Zyczę, abys ten najgorszy czas przetrwała. Mam nadzieję, że masz wsparcie, bo teraz tego najbardziej potrzeba. W razie czego pisz... Przytulam...
 
Było to w 10 tygodniu, ale dziecko już się wchłania bo mniejsze niż ostatnio było 6 mm a dzisiaj 4 mm ostatnio serce biło a dzisiaj już nie.
Bardzo mi przykro:( Przechodziłam przez stratę w styczniu… wiem co czujesz.
Pamiętaj, ze po burzy zawsze wychodzi słońce, daj sobie czasu, tyle ile potrzebujesz, nie słuchaj nikogo i pamiętaj, ze Ty tu jestes najważniejsza i
Masz prawo do emocji! Jesteśmy z Tobą😥
 
Cześć. Chcialam się z Wami pożegnac. U mnie się nie udało. Serduszko przestało bić. Wszystkiego dobrego dla Was i Waszych cudów.
Bardzo mi przykro ♥️, przeszłam to samo. Dowiedziałam się w 12 tygodniu, że ciąża zatrzymała się na 9. Poprosiłam od razu o zabieg. Zgłosiłam się rano do szpitala i po 3 godzinach byłam w domu. Nic nie bolało i wszystko szybko się zregenerowało. Przytulam Cie i duzo siły 😘♥️😥
Boję się momentu kiedy to się zacznie dziać. Jeśli jest tu ktoś co może mi powiedzieć jak to wygląda. To proszę napiszcie do mnie prywatnie.
 
Może to w głowie trochę też siedzi że wcześniej po wszystkim wymiotowalas. I dlatego masz odruch wymiotny.

@FitMum gdzie zniklas? 😊
Hej kochana

Właśnie próbowałam nadrobić choć część i ciesze się bardzo za wszystkie udane usg i piękne duże dzieciaczki 😍😍😍

Ja od niedzieli w pl u mamy. Chorobsko prawie minęło. Jeszcze mąż czasem coś zakaszle.
Najmlodszy przeszczesliwy ale to jest to co on wlasnie uwielbia. Wolność. Karmienie zwierzyny. Kur krolikow itd i zbieranie jajek haha😍
Zywej duszy nie ma naokoło.. Tylko las😆
Mama codziennie zbiera rano takie ilosci grzybów ze jest roboty by to oczyscic😄 masakra
Mam kwarantanne ale na szczęście wybywam wszedzie dookola. Do lasu. Na rower i dzis jedziemy nad rzeczke. Rodzina przyjezdza ogniska robimy. Jest cudnie.
Czuje sie wspaniale fizycznie i psychicznie!
Nic mi nie dolega. Tylko piersi daja znak o sobie.
Wizyta 4 sierpnia także niedługo zobacze malenstwo ale nie odliczam bo 7 wracamy 😆
Chciałam dać focie ale mój internet tutaj to jak ślimak

zdrowka kochani i niech bejbiki rosna duze i silne😘

Madzia mam nadzieje ze czujesz sie juz duzo lepiej i infinnito i inne dziewczynki z mdlosciami i wymiotami🤗 Sciskam!

Maszia doczytałam ze jestes w szpitalu. trzymaj sie dzielnie. Bedzie dobrze
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry