reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Ja właśnie czekam pod gabinetem na wizytę, żeby lekarz ocenił moje wyniki USG. Mam nadzieję że sam też będzie chciał mi zrobić USG na tej wizycie bo przez 2 tygodnie dużo mogło się wydarzyć. Chciałabym mieć pewność że ciąża się rozwija. W poprzedniej ciąży się tak nie denerwowałam, a w tej cały czas jak na szpilkach...
 
Ja dopiero w środę następną więc zniosę jajo do tego czasu. W weekend jedziemy do rodziców, zaległy weekend bo mieliśmy już jechać w ten poprzedni, to wezmę od bratowej detektor tętna, to mzoe troszkę mnie uspokoi
 
moja wizyta o 9, tez się cieszę że wcześnie, bo nie będę musiała cały dzień myśleć [emoji4] chociaż pewnie nocki normalnie nie prześpię [emoji28] oby tylko wszystko było dobrze i zaraz wkraczam w drugi trymestr
 
reklama
Ja niestety zaliczę kilka wizyt u dentysty bo mam aż 4 zęby do leczenia. Ubytki. I na pewno wezmę znieczulenie, nawet nie myślę siadać bez 😀
 
Do góry