reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Dziewczyny ja już Was wcześniej o to pytałam, ale teraz im większa ciąża zapytam raz jeszcze. Leżycie na prawym boku?
Ja póki można to cieszę się jeszcze spaniem na brzuchu :D tak poza tym to jeszcze lewy albo prawy bok. Ostatnio to się generalnie turlam po tym łóżku i często nie mogę sobie znaleźć wygodnej pozycji :(
 
reklama
Ja póki można to cieszę się jeszcze spaniem na brzuchu :D tak poza tym to jeszcze lewy albo prawy bok. Ostatnio to się generalnie turlam po tym łóżku i często nie mogę sobie znaleźć wygodnej pozycji :(
Ja to samo, a jak sobie wyobrażę (po badaniach prenatalnych), że mam w brzuszku 7 cm dzidziutka to nie śpię na brzuchu już 🤣 ogółem to kocham spać na wznak i na brzuchu, nie wiem jak się nauczę spać na boku 🤷🏻‍♀️
 
Ja nie lubię spać na brzuchu ale właściwie tylko i wyłącznie na nim teraz spie bo lekarz mi kazał że względu na tyłozgięcie macicy żeby się wyprostowała
 
Dziewczyny, może uda się zrobic ankietę odnośnie płci dzidziusia? Tak żeby ją przypiąć u góry i miec możliwość zaznaczyć? 😁 ciekawa jestem jak to statystycznie wygląda, czy więcej mamy dziewczynusi czy chłopców 😏
 
Dziewczyny, może uda się zrobic ankietę odnośnie płci dzidziusia? Tak żeby ją przypiąć u góry i miec możliwość zaznaczyć? 😁 ciekawa jestem jak to statystycznie wygląda, czy więcej mamy dziewczynusi czy chłopców 😏
Chyba tego nie da się zrobić na forum ale mogę się mylic.Jedynie mogę swój post edytować i np dawać koło nicku serduszko niebieskie albo różowe.
 
Cześć jakieś 4dni temu złapała mnie nagle z nikąd gorączka, przeszła po jednym dniu ale w łóżku spędziłam 3dni i nie miałam siły na nic, wczoraj już zaczelam wracać do żywych, nawet zabrałam się za kiszenie ogórków a dziś rano pojechałam na zakupy i załatwić parę spraw.. I znowu leżę bo źle się czuję nie dam rady siedzieć i chodzić... Wiem że każda z nas inaczej przechodzi ciążę ale zaczęłam się bać czy to że tak cały czas praktycznie leżę nie wpłynie źle na dziecko 😔😩😩
Kochana.... Leżeniem się nie martw! Ja przeleżałam cały lipiec w łóżku praktycznie. Naprawdę. Szłam tylko do toalety.
 
Hej dziewczyny ja dochodzę do żywych, wczoraj wieczorem zaczęły się wymioty przez całą noc później doszła ostra biegunka , napisałam do lekarza to kazał wziąć 6 tabletek węgla na raz , Smecty nie brałam i nifuroksazyd ale wypiłam orsalit elektrolity troszkę lepiej zjadłam parę ziemniaków i kisiel 🙈 a wy miałyście już w ciazy jelitowke ? Jak sobie radziłyście ? Mam nadzieje że maluchowi nic nie zaszkodzi 😊
 
umówiłam się na przyszły tydzień do lekarki z lepszym usg, zobaczymy co i jak i jakby co zrobię ten potrójny test przesiewowy [emoji3]

ale mam nadzieję że wszystko ładnie będzie widać i nie będzie powodu do zmartwień


a tak z innej beczki, teściowa dzis zaszalała, kupiła pościel, kołderkę, jakieś kocyki i body [emoji2296] ja sama jeszcze nic nie kupiłam i pewnie przez co najmniej miesiąc nie kupię, a tu już się robią zapasy [emoji28] trochę odbiorą mi radość z dzieciowych zakupów, ale z drugiej strony zawsze można mieć czegoś więcej [emoji38]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny ja dziś byłam na USG i po leki jeszcze iii dzidzi ma 4,93 cm więc z USG wychodzi 11+5 a ja mam 10+5 a tak się bałam, że przez to że jem mało to się coś z dzieckiem opóźni tzn jego rozwój a tu proszę 🤔❤️❤️ serduszko 169 także wszystko jak na razie super 🙏❤️
 
Do góry