reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Słuchajcie i tak koniec końców pieniądze zawsze można zarobić, gorzej jak zdrowia nie ma, a jak zdrowie jest to zawsze damy radę a pieniądze to rzecz nabyta, fakt że potrzebna bo bez tego ciężko przeżyć ale bez zdrowia tym bardziej.
Także życzmy sobie i naszym pociechom przede wszystkim zdrówka a reszta zawsze się poukłada 😊
Mój mąż też jest tego zdania. Pieniądze są do zarobienia.
Jednak jest strasznym uparciuchem i chce dać swoim dzieciom to czego on w dzieciństwie nie miał. 🤷
 
reklama
Mój mąż też jest tego zdania. Pieniądze są do zarobienia.
Jednak jest strasznym uparciuchem i chce dać swoim dzieciom to czego on w dzieciństwie nie miał. 🤷
Mój mąż tak samo jest zawzięty i też dla dzieci wszystko, ale ja tak samo myślę, bo nam po co na starość będą te miliony co zarobimy hehe a dzieciom się przydadzą coby nie startowali od zupełnego zera jak my np. 😊
Różnie się ludziom układa wiadomo, ale dopóki są siły i możliwości to trzeba robić tak aby dzieciom było dobrze lepiej niż nam, co nie znaczy że o siebie też trzeba dbać i pielęgnować:-)
 
Mój mąż tak samo jest zawzięty i też dla dzieci wszystko, ale ja tak samo myślę, bo nam po co na starość będą te miliony co zarobimy hehe a dzieciom się przydadzą coby nie startowali od zupełnego zera jak my np. 😊
Różnie się ludziom układa wiadomo, ale dopóki są siły i możliwości to trzeba robić tak aby dzieciom było dobrze lepiej niż nam, co nie znaczy że o siebie też trzeba dbać i pielęgnować:-)
Uparty jest jak osioł.
Dzieci są najważniejsze ,ale o siebie dbamy również ❤️
 
Witajcie kochane, niestety chorobsko dopada naszą kruszynke 😔 od rana pokasluje z płaczem, gorączki na razie na szczęście nie ma, jest taka nie swoja, tylko leży i patrzy i co chwila przysypia, oczka ma zaczerwienione, takie zmęczone. Jesteśmy po pierwszych inhalacjach. Dr mówiła, że jak się kaszel pogorszy to mamy jechać na szpital 😭
 
Witaj , ja właśnie wróciłam z moim maleństwem od lekarza. Ostre zakazenie górnych dróg oddechowych. Na razie inhalacje czyszczenie nosa i tak dalej osłuchowo czysty crp ujemne. 😢
Zdrówka kochana dla waszej kruszynki
 
Witajcie kochane, niestety chorobsko dopada naszą kruszynke 😔 od rana pokasluje z płaczem, gorączki na razie na szczęście nie ma, jest taka nie swoja, tylko leży i patrzy i co chwila przysypia, oczka ma zaczerwienione, takie zmęczone. Jesteśmy po pierwszych inhalacjach. Dr mówiła, że jak się kaszel pogorszy to mamy jechać na szpital 😭
Hej, jak się macie ?
Jak maleństwo ?
 
U nas katar straszny oboje. Ale na szczęście oboje są osłuchowo czyści. Temperatury też póki co nie ma. Maluchowi od razu zrobili crp czy nie ma stanu zapalnego i na szczęście nie ma .. czyścimy nosy l, inchalujemy itd .. współczuję Wam ze jest temperatura .. będzie dobrze musi być ❤️
 
reklama
U nas katar straszny oboje. Ale na szczęście oboje są osłuchowo czyści. Temperatury też póki co nie ma. Maluchowi od razu zrobili crp czy nie ma stanu zapalnego i na szczęście nie ma .. czyścimy nosy l, inchalujemy itd .. współczuję Wam ze jest temperatura .. będzie dobrze musi być ❤️
Córeczka do tego zaczęła mniej zjadać, je co 4 godziny ale 80ml, a tak jadła 120ml, wydaje mi się, że może mieć zapalenie gardelka, katarku jako tako nie ma dużego 😒 okaże się wszystko jutro. Dużo zdrówka dla Was 😘
 
Do góry