reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
O jejku współczuję dziewczyny, ja na szczęście mam za sobą tak myślę choróbska, ale wiem z czym to się je, życzę szybkiego powrotu do zdrowia dla dzieciaczków🤗
My dziś wybieramy się na szczepienia z dwójką najmłodszych ale pewnie ich nie zaszczepią, bo Leonek jest niespełna tydzień po antybiotyku, a gwiazda ma znów katarek, ale nic poza tym, ale już umówiłam więc pójdziemy, niech mi lekarz dzieci obejrzy chociaż;-)
 
O jejku współczuję dziewczyny, ja na szczęście mam za sobą tak myślę choróbska, ale wiem z czym to się je, życzę szybkiego powrotu do zdrowia dla dzieciaczków🤗
My dziś wybieramy się na szczepienia z dwójką najmłodszych ale pewnie ich nie zaszczepią, bo Leonek jest niespełna tydzień po antybiotyku, a gwiazda ma znów katarek, ale nic poza tym, ale już umówiłam więc pójdziemy, niech mi lekarz dzieci obejrzy chociaż;-)
Tak to już jest..
Wiecie co Wam powiem im większa ecej dostaje się kopa w dupę od życia tym bardzie kształtuje się nasz charakter..
Trzymajcie się ciepło pomimo niesprzyjającej aury.
Zdrówka zdrówka i jeszcze raz zdrówka ❤️
 
Tak to już jest..
Wiecie co Wam powiem im większa ecej dostaje się kopa w dupę od życia tym bardzie kształtuje się nasz charakter..
Trzymajcie się ciepło pomimo niesprzyjającej aury.
Zdrówka zdrówka i jeszcze raz zdrówka ❤️
Dokładnie, co nas nie zabije to nas wzmocni 💪 niunka dzisiaj już ma żółty gęsty katar, więc raczej infekcja bakteryjna, a co za tym idzie pewnie dostanie antybiotyk...albo steryd do noska. Od kataru ma kaszel, możliwe jeszcze zapalenie gardelka. Biedna mało je i się męczy, a przy okazji nas 😔 po 14 mamy wizytę u lekarza. Oby lekarz postawił poprawną diagnozę i trafił z leczeniem, bo już ręce mi opadają. Tyle dobrego, że dzisiaj u nas piękna pogoda, słoneczko wyszło 🥰 więc przy okazji wizyty lekarskiej, spacerek na świeżym powietrzu.
 
Dokładnie, co nas nie zabije to nas wzmocni 💪 niunka dzisiaj już ma żółty gęsty katar, więc raczej infekcja bakteryjna, a co za tym idzie pewnie dostanie antybiotyk...albo steryd do noska. Od kataru ma kaszel, możliwe jeszcze zapalenie gardelka. Biedna mało je i się męczy, a przy okazji nas 😔 po 14 mamy wizytę u lekarza. Oby lekarz postawił poprawną diagnozę i trafił z leczeniem, bo już ręce mi opadają. Tyle dobrego, że dzisiaj u nas piękna pogoda, słoneczko wyszło 🥰 więc przy okazji wizyty lekarskiej, spacerek na świeżym powietrzu.
 
My o 11 20 mamy wizytę kontrolną zobaczymy co tam się dzieje .. wiadomo katar leczony czy nie trwa trochę. Mam nadzieję, że osłuchowo nadal czysto.. w moich rewirach pochmurne niebo, ale spacer, jeżeli Pani doktor zezwoli zaliczymy na pewno 😊 trzymajcie się daj znać co po wizycie.
Ja też się odezwę 😘
 
My o 11 20 mamy wizytę kontrolną zobaczymy co tam się dzieje .. wiadomo katar leczony czy nie trwa trochę. Mam nadzieję, że osłuchowo nadal czysto.. w moich rewirach pochmurne niebo, ale spacer, jeżeli Pani doktor zezwoli zaliczymy na pewno 😊 trzymajcie się daj znać co po wizycie.
Ja też się odezwę 😘
Na pewno dam znać 😘 powodzenia.
 
reklama
A my po szczepieniu, tzn Leonowi się upiekło a Gwiazdkę zaszczepili, i teraz dostała jeszcze tą żywą szczepionkę na rotawirusa.. płakała podczas szczepienia a na razie spokój, ale wiadomo zanim to wszystko tam zacznie pracować w organizmie to jeszcze się może zmienić ten jej spokój. A Leonek za 2 tygodnie dopiero bo po antybiotyku pani dr kazała jeszcze czekać, tak więc po świętach..
No a Wam dziewczyny życzę samych dobrych wieści u lekarza i szybkich ozdrowień :-)
 
Do góry