reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

My już po wizycie. Dzieciaki czyste osłuchowo młoda jak co roku alergiczny niezyt nosa. Maluch też ok. Nadal inchalacje (oboje).
Muszę się wybrać do alergologa z moimi pociechami.
Chociaż u maluszka to nie wiem czy jakiekolwiek testy na chwilę obecną będą wiarygodne.
Boguś dobrze, że gwiazdeczka została zaszczepiona .. Leonek miał dziś farta 😊
Mój maluszek miał szczepienia 1 kwietnia i w miarę znośnie po szczepieniach. A samo szczepienie dramat. 😱
 
reklama
My już po wizycie. Dzieciaki czyste osłuchowo młoda jak co roku alergiczny niezyt nosa. Maluch też ok. Nadal inchalacje (oboje).
Muszę się wybrać do alergologa z moimi pociechami.
Chociaż u maluszka to nie wiem czy jakiekolwiek testy na chwilę obecną będą wiarygodne.
Boguś dobrze, że gwiazdeczka została zaszczepiona .. Leonek miał dziś farta 😊
Mój maluszek miał szczepienia 1 kwietnia i w miarę znośnie po szczepieniach. A samo szczepienie dramat. 😱
Dobrze, że nic poważnego 🙂 My już też po wizycie. Malutka osłuchowo czysto, musimy się tylko inhalowac z soli fizjologicznej, a syn niestety gorzej, zwiększona ilość inhalacji i dłużej antybiotyk. Malutka do obserwacji, jeśli się zrobi gorzej od razu mam przyjść na wizytę do lekarza, a jak nic nowego to w środę do kontroli. Jestem dobrej myśli 🥰 zdrówka kobietki dla Waszych pociech ❤️
 
A my po szczepieniu, tzn Leonowi się upiekło a Gwiazdkę zaszczepili, i teraz dostała jeszcze tą żywą szczepionkę na rotawirusa.. płakała podczas szczepienia a na razie spokój, ale wiadomo zanim to wszystko tam zacznie pracować w organizmie to jeszcze się może zmienić ten jej spokój. A Leonek za 2 tygodnie dopiero bo po antybiotyku pani dr kazała jeszcze czekać, tak więc po świętach..
No a Wam dziewczyny życzę samych dobrych wieści u lekarza i szybkich ozdrowień :-)
Boguś, my niestety po tej szczepionce na rotawirusa mieliśmy bóle brzuszka, dwa dni i przeszło, ale trochę mała się męczyła, oby u Was się obeszło bez nieprzyjemnych niespodzianek 😘
 
Dobrze, że nic poważnego 🙂 My już też po wizycie. Malutka osłuchowo czysto, musimy się tylko inhalowac z soli fizjologicznej, a syn niestety gorzej, zwiększona ilość inhalacji i dłużej antybiotyk. Malutka do obserwacji, jeśli się zrobi gorzej od razu mam przyjść na wizytę do lekarza, a jak nic nowego to w środę do kontroli. Jestem dobrej myśli 🥰 zdrówka kobietki dla Waszych pociech ❤️
Super 🥰 tylko najgorsze jest to że trzeba patrzeć jak te nasze dzieciaczki się męczą..
 
Boguś, my niestety po tej szczepionce na rotawirusa mieliśmy bóle brzuszka, dwa dni i przeszło, ale trochę mała się męczyła, oby u Was się obeszło bez nieprzyjemnych niespodzianek 😘
Na razie jest w porządku, córcia ma normalny apetyt i wszystko gra, obawiam sie tylko aby mały się nie zaraził bo przecież to żywa szczepionka, a nie zawsze można uchronić a za przeproszeniem sraczka nam nie potrzebna do tego całego majdanu 8-)
 
Na razie jest w porządku, córcia ma normalny apetyt i wszystko gra, obawiam sie tylko aby mały się nie zaraził bo przecież to żywa szczepionka, a nie zawsze można uchronić a za przeproszeniem sraczka nam nie potrzebna do tego całego majdanu 8-)
Ja też się tego obawiałam, żeby córcia się nie zaraziła.. ale daliśmy radę 😊
 
Cześć Dziewczyny, jak tam u Was pociechy rosną? Zdrowe? U nas ostatnio był taki okres chorowania w całej rodzince, ale na szczęście skończył się tak szybko jak się zaczął. Dzieciaki rosną jak na drożdżach, moja najmłodsza gwiazda juz ponad 3 miesiące ma, pięknie się rozwija, reszta dzieciaków też super, także nic tylko się cieszyć.
Pogoda jest piękna więc większość czasu spędzamy na powietrzu, sezon działkowy otwarty więc często wybywamy na działkę, a za pasem wakacje już także niebawem całkiem się wyniesiemy właśnie na działkę.
Mam nadzieję, że u Was tak samo dobrze jak u nas 8-)
Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo słoneczka 🌞😊🏖
 
Witajcie 🥰
I nas poza alergią i jej skutkami jest w porządeczku.🤧🤕🥱
Cieszymy się pogoda i sobą na wzajem. 🌞
Komunia chrześniaka przed nami.
Trochę poszło po kieszeni 😂
Dzieciaczki rosną w oczach, najbardziej widać teraz po maluszku, jak te trzy miesiące szybko umknęły to w głowie się nie mieści 😱😞
Pozdrawiamy , przyjemności życzymy 🥰😘❤️
 
Cześć Dziewczyny, jak tam u Was pociechy rosną? Zdrowe? U nas ostatnio był taki okres chorowania w całej rodzince, ale na szczęście skończył się tak szybko jak się zaczął. Dzieciaki rosną jak na drożdżach, moja najmłodsza gwiazda juz ponad 3 miesiące ma, pięknie się rozwija, reszta dzieciaków też super, także nic tylko się cieszyć.
Pogoda jest piękna więc większość czasu spędzamy na powietrzu, sezon działkowy otwarty więc często wybywamy na działkę, a za pasem wakacje już także niebawem całkiem się wyniesiemy właśnie na działkę.
Mam nadzieję, że u Was tak samo dobrze jak u nas 8-)
Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo słoneczka 🌞😊🏖
Witaj😘 u nas też wszystko w porządku. Córeczka skończyła 12 tygodni, rośnie zdrowo, coraz więcej się bawi i uśmiecha, gaworzy, rewelacja patrzeć jak się rozwija 😍 Syn już nie może się doczekać wakacji, końcówka szkoły mu się dłuży. Po szkole od razu ucieka na dwór 🤣 Pogoda u nas też piękna, właśnie jesteśmy na spacerku ☀️ Pozdrawiamy cieplutko ❤️
 
reklama
Witajcie 🥰
I nas poza alergią i jej skutkami jest w porządeczku.🤧🤕🥱
Cieszymy się pogoda i sobą na wzajem. 🌞
Komunia chrześniaka przed nami.
Trochę poszło po kieszeni 😂
Dzieciaczki rosną w oczach, najbardziej widać teraz po maluszku, jak te trzy miesiące szybko umknęły to w głowie się nie mieści 😱😞
Pozdrawiamy , przyjemności życzymy 🥰😘❤️
My w tym roku bez komunii, za to 19.06 organizujemy chrzciny naszej córeczki, więc też polecimy po kieszeni 💵 ale to wszystko dla naszej Gwiazdeczki⭐
 
Do góry