reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Ey dziewczyny mam problem .bo maly od 2 dni jest bardzo ruchliwy kręć się i podskakuje. Dzis przeczytałam ze to normalne bo ustawia si ef do porodu .a w kolejnym artykule ze moglo się owinsc pepowina .kurde zaczelam się schizowac .ale gdyby się owinelo to od dwuch dni by tak nie wierzgal chyba ?:( bozenka mnie zaraziła czarnowidztwem
 
Dzień dobry:) Właśnie patrzę na plan porodu z mojego szpitala i jest taki punkt: "Chciałabym opóźnić kąpiel mojego dziecka do momentu pełnego wchłonięcia się mazi płodowe". Co o tym sądzicie?

Anit a w szpitalu w którym będziesz rodzić nie ma takiego planu? Bo u mnie jest między innymi pytanie o lewatywę.
 
Podczas bóli partych ostatnie o czym się myśli to czy się wypróżniasz czy nie ;)
Carolajna a uwierz że też poprzednio rodziłam w tym samym szpitalu i nie robili mi lewatywy . I niestety może jestem przewrażliwiona albo zeschizowana ale do samego końca porodu myślałam o tym aby podczas parcia się nie wypróżnic. Mowilam to również do położnych i w odpowiedzi otrzymałam że nie mam się tym martwić, jestem zeschizowana i niestety siedzi mi to w głowie.
 
Dzień dobry:) Właśnie patrzę na plan porodu z mojego szpitala i jest taki punkt: "Chciałabym opóźnić kąpiel mojego dziecka do momentu pełnego wchłonięcia się mazi płodowe". Co o tym sądzicie?

Anit a w szpitalu w którym będziesz rodzić nie ma takiego planu? Bo u mnie jest między innymi pytanie o lewatywę.

Nic mi nie wiadomo czy w moim szpitalu jest plan porodu ale zaraz postaram się dowiedzieć. Dla mnie to ważne. Dzięki
 
Czesc kobietki.

Ja tez ostatnio zaczelam myslec o tej lewatywie i chyba pogadam z nimi o tym.Przy porodzie ze starsza corka pytaly czy chce i dostalam.Zobaczymy jak bedzie tutaj oby tak samo.

Mkvet ja tez slyszalam o dobrym wplywie mazi na skore dziecka.W mojej klinice mowili ze nie kapia odrazu dziecka wlasnie z tego wzgledu :)

Ja wczoraj mialam konsultacje neurologa a dzis ortopede.
 
Cześć dziewczyny :-) :)

U mnie po nocy jako tako. Nie powiem....były chwile, kiedy dumałam czy aby na pewno ten ból jest normalny, ale w końcu usnęłam na 3 godziny i jakoś to idzie. Byle do jutra!


U mnie wszystko dzieli się na to co do czwartku i na to, co po czwartku. Nie umiem się zabrać za swoje obowiązki z tym samopoczuciem, nie wiedząc jak ta blizna trzyma. Dlatego pomimo iż synuś ma urodzinki lada dzień czekam do czwartku ze wszystkim. Męczy mnie to :sorry:


Mkvet u nas nie kąpią maluszków w szpitalu w zasadzie wcale. Właśnie o te maź chodzi. Dopiero po 3 dobie zalecają kąpiel :blink:

Aschlee a w jakim celu te konsultacje jeśli mogę zapytać? :-) :)

******************************************************************************

Mam pytanie odnośnie listy wizyt. Czy możecie na wątku wizytowym podać terminy swoich najbliższych wizyt? Tam również wszystko się spitoliło i chciałabym doprowadzić to do porządku. Bardzo proszę o podanie dat na tamtym wątku :happy2:
 
Magda te konsultacje w sprawie tego bolu spojenia i krzyza.Lekarke martwi to ze ten bol tak sie nasilil i ze mam problem nawet z podniesieniem nogi,czy wejsciem na lozko,szczegolnie licho jest z lewea noga.Dlatego neurolog wczoraj sprawdzala czy czucie i odruchy oby na pewno sa w porzadku

Na razie zaproponowali 3 razy dziennie paracetamol i fizjoterapie cieplem
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry