reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Bożenka gratuluję i ściskam, Alex jest śliczny :yes:

Bettina ja też sn i szczerze mogę już jechać :biggrin2:, ( chciał troszkę zaczynan juz panikować , że to już ) no i faktycznie zaraz będzie nas więcej styczniowych :-D. Najważniejsze że maluchy są zdrowe a my szczęśliwe.
 
Bettina na to pytanie odpowiem dopiero jutro po tych wszystkich badaniach.Obiecywali ze jutro podejmiemy ostateczna decyzje wiec trzymam ich za slowo
 
Lilith a Ty się nic nie martw lepiej że jesteś pod stałą opieką, zdaje sobie sprawę ze tęsknisz za dzieciakami w domu, no ale czasem siła wyższa. Teraz odpoczniesz a w domu to ja już widzę jakbyś latała bo zawsze masz coś do zrobienia ;-) ;)
 
Anit ja też mogę już ale TŻ każe nam czekać do końca tygodnia :-p

Aschlee długo trzymają Cię w niepewności :hmm: Ale lepiej dmuchać na zimne niż zbyt pochopnie wypisać :blink:
 
Chocolatequa teraz za Ciebie będziemy kciuki trzymać w czwartek :wink:.

Jutro mam wizytę i mam nadzieje że moja gin stwierdzi że mały już się tam przygotowuje do pojawienia na świecie :rofl:. Mnie się podoba data 22, 25, 28, 30 stycznia :biggrin2:czas pokaże czy uda mi się w którąś trafić
 
Bozienka - gratulacje :-) jaki śliczny maluszek :-) teraz tylko życzę Ci aby jak najmniej bolało i żebyś szybko stanęła na nogi

Magdalena - dobry pomysł z tą wodą morską do nosa :-)

Ola - z fizjoterapii korzystam, ale rzadko, bo facet którego mam sprawdzonego przyjmuje 100km ode mnie, a na eksperymenty jakoś nie mam ochoty. Ale byłam teraz, w sobotę i naprawdę jest mi lżej :-)

Choco - fajnie ze się odezwałaś. Ja też się nie udzielałam ostatnio. Jednak moja dwójka + choroby = totalny brak energii na cokolwiek. Trzymam kciuki za czwartek :-)
 
reklama
Do góry