reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Z tym wskazaniem do cc przez spojenie bywa różnie,bo moja koleżanka w Pl miała przez to cc,ale u niej przekroczyło 20mm.


Mnie córki mają 7,druga prawie 6 i synek 3 latka i tez ze wszystkim do mamy biegną. Nie liczę zatem,że będzie lekko :-)
 
No tak Magmich, a niedługo będzie ich 4 :yes:Mój 9 letni syn zawsze mówi że powinnam siedzieć i czuć się jak księżniczka a oni powinni się wszystkim zająć, ale u nas jest odwrotnie ;-) ;). No obecnie nie mogę narzekać, bardzo pomagają :biggrin2: i nie mogą doczekać się Tymka:happy:
 
Minka kwaśna bo sobie smacznie spał a tu nagle go wyciągnęli ;-) gu juz lepsza :-) pierwsze cyckowanie za nami :-) poszło nawet nawet
 

Załączniki

  • 1453128743973.jpg
    1453128743973.jpg
    47,4 KB · Wyświetleń: 89
Mi tez sie marzy jakaś fajna data porodu, bo sama mam 11.11 urodziny xD termin na 18.02 to moze sie uda 20.02 albo 02.02 w co wątpię;)

Ostatnio się tak rozleniwiłam,że na spacer mi było za zimno. Dziś i wczoraj nadrobiłam i zamierzam codziennie chodzić chociaż te 3o minut....
 
reklama
Oj Bozienka będziecie mieć z Alexem wesoło bo chłopakma ewidentnie zdolności do robienia minek :laugh2:

Lilith książkę albo jakies krzyżówki niech Ci mąż dowiezie, jakoś musisz przetrzymać :blink:

Czytam, że u was to już wesołe gromadki dzieci w domu. :-D Nasze pierwsze w drodze ale mam nadzieję na jeszcze jedno bo w dwójce zawsze raźniej :sorry:
Poza tym chciałam dzisiaj trochę poogarniać w domu ale się nie dało, brzuch mi boleśnie twardniał już po dwóch krokach i okropnie ciągnęło w kroczu. Zdrzemnęłam się godzinkę i jest lepiej ale oszczędzam kręgosłup na wyjście na zakupy. ;-) ;)

A co do daty porodu u nas może się urodzić np.04.02 - nasze siedmiolecie ;-) ;) ale to po terminie więc lepiej niech tak nie zwleka :-p
 
Do góry