reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
napisałam się wczoraj i wszystko uciekło ech..
Carol Ty szalona kobieto! gratulacje dla Was! kl się czujesz? jak Twój mały przystojniak? mam nadzieję że daje odetchnąć. uważaj na siebie! i dawaj znać .mam nadzieję że ciut zwolnisz tempo:-p
 
dziewczyny będzie Wam przeszkadzać jak będę pisać w kilku częściach? bo co trochę mi tel net rozłącza.za 3 tyg dostanę nowy od brata;-:-)
ja karmie kp w nocy a tak mm i okres jak w zegarku. do tego muszę brać tabletki anty bo mąż bierze silne leki i gin mówił że nawet przy anty jak karnie to mogę nie mieć okresu
 
napisałam się wczoraj i wszystko uciekło ech..
Carol Ty szalona kobieto! gratulacje dla Was! kl się czujesz? jak Twój mały przystojniak? mam nadzieję że daje odetchnąć. uważaj na siebie! i dawaj znać .mam nadzieję że ciut zwolnisz tempo:-p
Narazie dobrze się czuje. Brzuch pobolewa ale bez przesady więc jest ok.
Danielek też super, mamy teraz etap ząbkowania i skok rozwojowy więc marudzi trochę ale co począć ;)
Zwolnić muszę bo fizycznie nie dam rady.
 
Demollka a pisz jak chcesz nawet w częściach wszystko przeczytamy. A na winko to ja też reflektuje.

Natka jak ty możesz mecz "w spokoju" oglądać ja tu zaraz z nerwów padnę.

Moje też już śpią. Mała dzisiaj coś focha na mleko złapała ale to chyba dlatego że kupy nie może wydusić i popiarduje. No cóż muszą się jelitka do nowego jedzenia przyzwyczaić.
Nie no zaraz nie wyrobię chyba się wykąpie i wrócę po meczu wynik zobaczyć bo to chyba nie na moje nerwy.
 
reklama
Bwtula,nawet nie wiesz jak mnie pocieszylo,ze ktos dzks jak ja bez mocy;)

Demolka pisz jak Ci wygodnie;)

NowaNatka, nasz tez padl o 2o a nawet przed a my ogladamy mecz.

Zamowilam w koncu dziecku mate na podloge bo do tej pory mial koc na podlodze ale za bardzo go juz zwija. A raczej zawija na siebie;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry