reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Wydaję, mi się, że moja Michalina jest najbardziej niegrzcznym dzieckiem z wszystkich forowych kolegów i koleżanek! Nie dałam rady jeszcze zjeść śniadania -ciągle marudzi a nie mogę zgadnąć o co jej chodzi! Smaruje dziąsła i już nawet przeciwbólowe podałam i zero poprawy. Nie mogę jej nawet na moment zostawić. No królewna się znalazła! I jeszcze siedzimy bez prądu bo burza!
 
reklama
Hmmmm Jenot a może to ten skok rozwojowy...heh na coś trzeba zwalić winę:hmm:;-) ;)Współczuje braku prądu:baffled:
a ja jeszcze dzisiaj wieczorem muszę w końcu zamówić krzesełko, bo karmimy się w leżaczku i zaczyna mnie to wkurzać, bo już trochę się zabrudził bo to materiał...heh trzeba będzie zdjąć i wyprać:confused2:
 
ja tam zwalam wszystko na zeby :cool2:
ew. na pogode, bo tez wrazliwa jestem na zmiany :)

moja Mloda dzisiaj tez przechodzi samą siebie, nie szło jej pozlozyc spac...od 7:00 kimnela sie 20 minut kolo 11 i dopiero teraz padła. i az telefon wyciszylam oc by jej przypadkiem ktos nie obudzil...:wink:

dorka, doszlam dzisiaj do tego samego wniosku, ze kupuje krzeselko, bo w lezaczku karmic niewygodnie i do tego pasowaloby prac co chwile siedzisko :confused2:
 
Carola ale masz juz duzego synka! Antos zyczy Danielkowi sto lat!

A my dzis konczymy 5 miesiecy xD

W menu dopiero marchewka. Dzis i jutro przerwa i bedzie dynia.

Dorka, tez mam prasowanie ale mamy miec gosci wiec wepchalam ciuszki do pustej szuflady i niech czekaja na moje natchnienie.

Jeszcze musze salatke zrobic. Nie mam sil przez ten upał. Ale na spacerze bylismy 2 godz.
 
Betula a czy masz już jakieś upatrzone krzesełko???

PaniAg no właśnie ja już nie mam gdzie wepchnąć czyli znak, że trzeba poprasować:zawstydzona/y:
 
Betula no może masz rację, że zęby bo wszystko pcha do buźki. Coś ją dręczy ewidentnie :(zresztą ja też dziś mam jakiegoś doła -chyba się za bardzo wyspałam i mi się w głowie poprzestawiało.
My mamy krzesełko do karmienia a karmimy się i tak dalej w bujaczku bo ona jak siedzi w krzesełku a zobaczy łyżkę to się tak zgina w pół i wygląda jakby zgona na imprezie zaliczyła.
Z zabawek króluje huśtawka!
Caro a ten twój Danielek przecudny i duży i mądry! Wie, że marchewka do jedzenia a nie do walenia się po głowie. Gratuluję :)
 
My wyskoczyłyśmy do Biedronki i załapaliśmy się na Lovelę za niecałe 12 zł. Co do krzesełka to ja mam już wybrane tylko weny żeby zamówić nie ma i też karmienie w bujaczku który wymaga prania:)

No dziecie mi z maty na dywan uciekło i coś krzyczy do zabawki.
 
reklama
Do góry