reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Hej! Tylko wczoraj mnie nie było a tu tyle nadrabiabia. Super nam się forum ożywiło. My niedzielę nawet fajnie spędziliśmy. Byliśmy u babci a dzieci prababci ;-) W nocy okropny kaszel męczył starszego masakra jaki syrop polecacie dla dzieci? Bo ten co mam za wiele nam nie pomógł. Malutka jeszcze kicha ale ładnie spi nocki. Wczoraj od 22 do 6. Dziś byliśmy z M. na zakupach. Nawet czasu na kawkę nie było. Więc zaraz parze. Oo właśnie nadeszła burza i deszcz. Wiedzialamze będzie bo za parno bylo.

Caro sto lat dla Danielka duży chłopczyk już.

PaniAg dla.Antosia również wszystkiego naj ;-)
Jenot Oby małej szybko przeszło marudzenie.
Dorka witaj aleee zapasy. My soczków jeszcze nie dajemy.

Tak swoją drogą.Zastanawiam się po czym mała mogła dostać zatwardzenia wczoraj i dziś aż płakała przy zalatwianiu się. Mogłoby to być od marchewkowej hmm?

W ogóle była jeszcze na forum Magdalena777 Ktoś ma jakieś info od niej?

Lecę po tą kawkę komu??
 
reklama
my tez narazie bez soczkow ,tylko woda.

maly lezy I krzyczy do ksiazkio_Oale mi to nie przeszkadza ,chwila relaksu dla Mamusi;))

za Magdalena 777 tez juz zatesknilam ale z tego co pamietam dawno nie byla aktywna
 
Kamisia chyba i ja jeszcze kawę sobie strzelec...a potem będę się zastanawiać dlaczego Olo tylko z cyckiem śpi!wiem! Jest uzależniony jak ja od smaku kawy! Z mlekiem[emoji14]

Napisane na Nexus 7 w aplikacji Forum BabyBoom
 
FIUUUUUuuuuuuuu....poprasowane:-) :)
Kurczę znów odłożyłam z szafy małą stertę ciuszków bo za małe:szok: Czy Wasze Maluszki też tak szybko rosną?:rofl2:
Moje małe właśnie się obudziło-spał grzecznie od 15 do 18 - czuł, że mamusia musi poprasować:-D

Jejciu dziewczyny Wy kawę o tej porze??I później możecie usnąć?:D
 
kamisia u nas po marchewce nie było na szczęście zatwardzenia, więc nie pomogę, ale może następnym razem daj suszonych śliwek, żeby się Mała nie męczyła:happy:
 
Dorka ja nie mam probemu za zasnieciem ale tak dopiero kolo północy chodzę spać. A w sliwki sie juz zaopatrzylam. Ojj tak mala bardzo szybko rosnie. my mamy rozmiar 68-74 w zależności od firmy. Wysoka bedzie po tatusiu zreszta jak i starszy.;-)
 
reklama
Do góry