reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Cześć Dziewczynki :) To i ja do lutówek dołączę. Wg kalkulatorów termin mam na 2 lutego, ale z lekarzem datę będziemy ustalać w środę na wizycie.
Byłam już w 4 tygodniu i 5 dniu u lekarza, ale niewiele było widać. Dostałam duphaston i mam nadzieję, że wszystko dobrze się tam rozwija.
To już moja druga ciąża i zastanawiam się czemu mam teraz taki light. Albo coś jest nie tak, albo mam takie szczęście - nie mdli mnie zbytnio, nie jestem śpiąca. Jedyne co to jestem straaaasznie głodna, jadłabym noc stop i to same tłustości. jeszcze miesiąc takiej diety i zacznę się toczyć ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Heh milenia. Ciesz się brakiem dolegliwości :-) wszystko się napewno ok ja w pierwszych 2 ciazach tez nie miałam żadnych dolegliwości prócz braku @ i wstręt do kawy . A czemu duphaston dostałaś ??
 
W pierwszej ciąży nie byłam w stanie normalnie funkcjonować przez mdłości, a teraz czasem coś mnie tam w żołądku zakręci przez chwile, ale wystarczy, że coś zjem i zaraz przechodzi. Może mnie jeszcze sieknie...
A dupka miałam z powodu bardzo silnych bóli brzucha, na szczęście już się uspokoiło.

A Ty Bozienka kiedy masz kolejną wizytę u lekarza?
Madziolinka, my chyba w tym tygodniu znowu razem idziemy na wizytę? ;) Którego dokładnie dnia idziesz?
 
Ja teraz tez w miare dobrze sie czuje chociaz dzis wszystko mi smierdzi.Tez mam pakiet lekow i utrogestan (cos jak duphaston ) w mega dawce 6 tabletek dziennie.
 
No sporo tych leków, ale jak trzeba to trzeba. Per Kropek najważniejszy :)
Odnośnie smrodów to ja nie mogę znieść zapachu dymu papierosowego. Matko co za smród.. ;)
 
Milenia ja idę w środę 10.06 do swojego lekarza juz . Ooo mnie też na początku bolał brzuch a zwłaszcza jajniki raz prawy raz lewy u czasami mi tak jak by ktoś wbijali w szyjkę igłę to było nie miłe ale przeszło. Dziewczyny swedzi was brzuch ?? Mnie tak zaczął swedzieć od 4 dni a ostatnie 2 to jest masakra nie chce się drapiac żeby rozstępów nie było .
 
Mnie tam jeszcze nic nie swędzi :) Bozienka, może nawilżaj go jakimiś kremami czy oliwkami, żeby uniknąć rozstępów.

Ja też 10.06 do lekarza (po wypłacie ;) )
 
Dzien dobry dziewczyny. Ja wlasnie szykuje sie do lekarza. Ja biore dosc bolesne zastrzyki w brzuch od 3 tygodni.Za kazdym razem jak ide do lekarza mam nadzieje, ze pozwola mi przestac :-(
 
reklama
Solla a jakie zastrzyki bierzesz? U mnie na nastepnej wizycie mysli zeby clexane dac.Mowil ze jezeli je zaczne to bede musiala brac do konca ciazy i jakis czas pologu.
 
Do góry