reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Ja 25 albo 28 zalezy jak mojemu lekarzowi leży [emoji16] To moze rzeczywiście sie spotkamy, hehe.

Turluturlu podziwiam za chęć do ruchu, ja po ogarnięciu wszystkich obowiązków nawet nie mam sily myslec o jakims ruchu [emoji30]

Tak myslalam o tym oszczędzaniu się. I dzisiaj rano sobie powiedzialam, ze od dzisiaj robie tylko to co musze a poza tym odpoczywam i oszczędzam się. Ale chyba ten syndrom wicia gniazda na dobre mnie dopadl i ciągle wymyślam sobie nowe prace... Dzisiaj juz wyprasowalam posciel, zmienilam ja, wrzucilam kolejne pranie, pozmywalam, teraz biore sie za prasowanie wczorajszych pran, a w zanadrzu mam jeszcze przetarcie i odkurzenie calego mieszkania [emoji19] I czuje w srodku bardzo dużą potrzebę zrobienia nie tylko tego...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka ;)
Ja o dziwo na siusiu od kilku nocy wstaje tylko raz ;D
Ale o wysypianiu się i tak nie ma mowy, bo dorwał mnie chyba zespół cieśni nadgarstka ;(
Na początku tylko mi palce w prawej ręce drętwiały, a teraz to już tak boli, że nic nie mogę praktycznie zrobić wrrrr ;/
Jutro mam wizytę u gina, zapytam go o to i może mi coś doradzi.

Do mnie też nie dociera, że jeszcze chwila i Mały będzie z nimi ;) co prawda termin mam 14-17.02 więc jeszcze troszkę czasu mam, ale tak mnie to przeraża, że szok. Najbardziej to, że będę z Jasiem sama większość czasu a męża będę mieć tylko na weekendy eehh ;/

Fb mam tak poblokowanego, ze tylko znajomi widzą zdjęcia a i tak wrzucam tam coś raz na kilka miesięcy ;)

Sojna jak dzisiejsze śniadanko? ;)

Miłego dnia ;)
 
Też tak przed snem sobie myślałam, że nawet jak się okaże, że w najgorszym przypadku urodzę w terminie, to i tak to już za miesiąc:O Szybko zleci, chociaż mam wrażenie, że od zdjęcia pessaru do porodu minie niewiele czasu.
 
Nuśkaaa to jak już będziesz po wizycie to daj znać co z tymi rękami masz i co ci powiedział lekarz, bo ja mam podobny problem ale wizytę mam dopiero za tydzień :( mam tylko nadzieję, że jeśli to ten zespół to po ciąży minie bo w innym wypadku czytałam, że może sie nawet operacją skończyć.. a ja już jedną na przepuklinę mam przewidzianą w przyszłości
 
Asieńka, ja mam blisko gina, szpital też niedaleko, więc zanim się zacznie i rozkręci, to pojadę do domu, spokojnie się ogarnę itd. Mam zamiar jak najkrócej gościć na porodówce:)
 
Też bym tak chciała, ale ja chyba nie będę mogła czekać jak najdłużej w domu. Muszę mi podać ten antybiotyk w związku z wynikiem gbs. A chyba min 4 h przed porodem najlepiej, ale wszystkiego dowiem się na wizycie:). Dlatego pojadę na wszelki wypadek z walizka gdyby sie cos nagle zaczęło dziać po zdjęciu:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień dobry wszystkim :) obudziłam się przed 7, ale na szczęście jeszcze usnęłam i tak dospałam do... 11 :p

Airfix
super, że wszystko w porządku na wizycie. Ja do szpitala, w którym chcę rodzić mam ok. 35 km, więc też kawałek...
super_mysz17 ja kiedyś widziałam na internecie ogłoszony konkurs przez jakąś firmę na zdjęcia z kąpieli maluchów. Wiele osób dodających tam zdjęcia pokazywało praktycznie tylko twarz maluchów, ale był OGROM zdjęć takich, z których pedofile na pewno mieliby "uciechę" :/
Drusia2016 o nie, właśnie mi przypomniałaś, że miałam wczoraj zanieść mocz do badania na jutrzejszą wizytę...
Monsku najważniejsze, że z maluchem wszystko w porządku :) może zdecyduje się wyjść bliżej terminu :)

Ostatnie zdjęcie, jakie wrzucałam na fb to zdjęcie ze ślubu, czyli ponad 3 lata temu - jakoś nie czuję "parcia" na wrzucanie zdjęć ;) czytam o Waszych wizytach, jutro mam swoją - ciekawe, co tam u małej i ile już waży :)
 
Do góry