reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Dziewczyny doradzcie prosze co robic. Robilam dzis badanie moczu i wyszly mi bakterie prawie 400 przy normie 160 a wczesniej nie mialam takiego problemu, zawsze wychodzily nieliczne albo nieobecne. Wizyte u lekarki mam w poniedzialek. Nie wiem czy do tego czasu cos z tym robic (posiew, leki) czy czekac spokojnie. Dzis 37t 0d.

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
Sok z żurawiny 100 % z pewnością pomoże. . Ja miałam "zły" mocz i położna poleciła mi właśnie ten sok i na kolejnej wizycie było w normie. Owszem mialam jeszcze globulki dopochwowe ale zignorowałam

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Spróbowałabym tak jak pisze Jagódka - dzwonić do lekarki albo może umówić się wcześniej na wizytę? Ostatnio mocz też mi wyszedł kiepsko, do czasu wizyty próbowałam to opanować żurawiną, herbatą z cytryną itp. Masz napisane, czy w moczu jest białko? Jeśli jest, to dopiero wtedy jest powód do zmartwień.
Ja również do czasu wizyty próbowałam opanować temat żurawiną, staram się jej dużo jeść i pić herbatę żurawinową... można powtórzyć badania z użyciem tamponu (na czas oddawania moczu), ale dla pewności można zrobić posiew
 
Drusia, Jagodka dobrze mowi, zadzwon i zapytaj. Bo to jest wazne.

Turluturlu krecenie biodrami na pilce u nas na porodowce jest, wiec na pewno to cos daje. I mi sie wydaje ze tak nawet bol moze usmierzyc, jesli sie dobrze oddycha.
Dziewczyny przygotowyjecie sobie muzyke do porodu? U nas bardzo polecja, aby sobie wybrac pare kawlkow do oddychania, odprezenia sie na ile to mozliwe.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Drusia, Jagodka dobrze mowi, zadzwon i zapytaj. Bo to jest wazne.

Turluturlu krecenie biodrami na pilce u nas na porodowce jest, wiec na pewno to cos daje. I mi sie wydaje ze tak nawet bol moze usmierzyc, jesli sie dobrze oddycha.
Dziewczyny przygotowyjecie sobie muzyke do porodu? U nas bardzo polecja, aby sobie wybrac pare kawlkow do oddychania, odprezenia sie na ile to mozliwe.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Słuchawki biorę ze sobą, jakbym swoją muzykę puściła bez słuchawek to by położne pouciekały [emoji12].


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Posiew ok 3 dni. I do posiewu jakbyś robiła, to włóż sobie tampon, bo to musi być na pewno tylko mocz;) Do tego czasu możesz brać żurawit, vit C i tak jak mówią dziewczyny - pić sok z żurawiny (do kupienia w sklepah zielarskich i ze zdrową żywnością)
 
Drusia dzwoń do lekarza, doraźnie możesz Żuravit w zwiększonej dawce włączyć, ale jak to poważna infekcja to konieczny będzie antybiotyk. No i dużo płynów.
 
Ja miałam jakiś czas temu bakterie w moczu - zrobiłam posiew wyszedł ok a już na następnym moczu było dobrze wiec nie wiem...
Trzeba się dokładnie rano podmyć i mocz ze środkowego strumienia lać bo to może fałszować wyniki :)

U mnie też w szpitalu jest możliwość wybrania swojej muzyki ale raczej się w to nie będę bawić :)
Myśle że w tym bólu muzyka mi nie pomoże hehe :D
 
reklama
Muzyki nie przewiduję. U nas na porodówce i tak gra radio:) A ja muszę się skupić, wsłuchać w siebie i w polecenia położnej potem, więc nijak mi to nie pomoże. Poza tym nie wiem, w jakim będę nastroju, więc doszło by do tego, że akurat tego dnia by mnie taki, a nie inny rodzaj wkurzał:D
 
Do góry