reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Kasia.zosia, Rodosek, trzymam kciuki. Ja juz z opaska na ręce, czekam na przyjecie. Wygnalam meza do domu. Wgralam ksiazki na kindla i bede kwitnac do srody :)
Ja nie wiem jak to z tym sn ale wyobrazalam to sobie tak, ze bede rodzic w koszulce (t-shirt) meza i to jakiejś znoszonej. Chyba szkoda kupowac cos specjalnie, tam jest troche "substancji" ktorymi mozna sie zabrudzic.

A ja leżę już pod ktg ale nie wiem jeszcze czy dziś zostaje czy nie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Sojnabig kupuje t-shirt ze wzgledu na to, ze szpital go wymaga, tzn. Umiescil go na liscie dla rodzących [emoji4] Zamierzam kupic jakis najzwyklejszy, ktory pozniej i tak pewnie wyrzuce.
 
Dziewczyny ile najdluzej spaly wasze malenstwa? Wszedzie jest napisane zeby budzic co 2-3 h na karmienie koniecznie !!! A ja nastawilam budzik na kolejne karmienie ale nie zadzwonil i sie wystraszylam bo maly nie jadl 5 h :(
 
Rekord to 4,5h. Nie dał się dobudzic i już, a na śpiocha nie chciał jeść. Więc odpuściłam, poddałam się, chociaz on powinien dużo jeść, żeby tę bilirubine wyplukiwac

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ile najdluzej spaly wasze malenstwa? Wszedzie jest napisane zeby budzic co 2-3 h na karmienie koniecznie !!! A ja nastawilam budzik na kolejne karmienie ale nie zadzwonil i sie wystraszylam bo maly nie jadl 5 h :(
Mi też tak się zdażyło że przespałam budzenie co 3 godziny i Adaś mnie obudził po 4 godzinach. Ja przerażona że dziecko głodzę ale teraz zdaża się to coraz częściej i zastanawiam się czy tak już zostawić bo zjada coraz więcej i jest coraz starszy. Przynajmniej w nocy.
 
No wlasnie ja mojego raz na dobe nie moge dobudziccbo ma takie mocniejszy sen a dzisiaj jak budzik nie zadzwonil to sam wstal.. tylko znow sie tyle naczytalam ze trzeba karmic co 3 hbo moze sie nie obudzic i teraz karmie jego i sie denerwuje ze nie wstalam ...
 
Ja juz w "swoim" lozku, na ktg skurcze 10-20 :) szyjka dluga, zamknieta. Nic absolutnie nie zwiastuje porodu. 3600g. Zdziwi sie w srode jak ja obudza i wyszarpia na zewnatrz :)
 
reklama
Do góry