reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
No udało nam się, choć nie było w planach (w ostatniej chwili zdecydowałam się na cc i wypadl pierwszy wolny termin na 14.)
Mój był duzy 4890 g i 57 cm.
Twoj pierwszy dzidzius?
Będzie dobrze :) ja mam trójkę a i tak czuje ze nic nie wiem :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
kasia.zosia o rany, to waga konkretna!! Termin tez super :) Moj synek jest z 1go lutego.

1 szy tez super :) ja sama jestem z lutego, fajny miesiąc :)
jak tam wam mijają dni w domu? Mój jest bardzo grzeczny i cichutki, ciagle spi :) córeczka za to się troszkę nam buntuje i wpada w histerie od czasu do czasu, także rownowaga zachowana :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witamy dziewczyny. Ja chociaz mialam termin na luty jestem styczniowa mama czym otworzyłam listę rozpakowanych lutowek. Po wielkich trudach w ciazy mój okruszek urodził się w terminie z wagą 2600g i 50cm

Napisane na SM-G357FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć, cześć dziewczyny [emoji4] Marlena jak mala ma na imie ;> Ja jeszcze nie urodzilam ale tez boje sie nowej roli. Probuje myslec pozytywnie ale przeraza mnie odpowiedzialność za takie malenstwo.
 
Cześć, cześć dziewczyny [emoji4] Marlena jak mala ma na imie ;> Ja jeszcze nie urodzilam ale tez boje sie nowej roli. Probuje myslec pozytywnie ale przeraza mnie odpowiedzialność za takie malenstwo.

Ninka:) u mnie wszystko takie chaotyczne, mała raz zasypia o 20, raz o północy. W nocy budzę ja na karmienie co trzy godziny. Urodziła się taka malutka. W tym tygodniu jest jeszcze mąż. Ale co będzie potem, to już się boję.
 
Ninki zadnej jeszcze nie ma tutaj, hehe [emoji4] Nie ma sie czego bac, wyrobicie sobie jakis schemat dzialania z córcia i na pewno dacie bez problemu radę! [emoji4] Moja wazyla 3kg dwa tygodnie temu, ciekawe ile bedzie miala przy porodzie [emoji19]
 
reklama
Cześć Dziewczyny!
Marlena to wcale nie tak mało;) Mój 2900g i 52 więc podobnie - i to największe z trojki moich dzieci:D
 
Do góry