reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Wybacz niewiedze, od kilku dni tu jestem- tyle czasu w szpitalu? az mnie ciarki przeszly... Ciaza zagrozona?

A w ogole to jestem w szpitalu :frown: W nocy zaczela mnie bolec jedna piers, do tego goraczka 39 z hakiem i ogolnie samopoczucie masakra. Myslalam, ze jakies chorobsko mnie bierze, albo ze zapalenie piersi. Rano zadzwonilam do gina, kazal podjechac na izbe, tam badanie, usg i wiecie co sie okazalo? Ze zostaly resztki lozyska! Nastraszyli mnie, ze dobrze, ze nie dostalam jakiegos krwotoku... Jakbym wystarczajaco malo spanikowana byla. Zrobili lyzeczkowanie, dostalam antybiotyk i w zaleznosci od decyzji lekarza- wyjde albo dzis wieczorem albo dopiero jutro.

Tak mi smutno bez synusia, ze masakra. Mam nadzieje, ze mu wystarczy zapasow mleka, co prawda za wiele go nie ma...

Oj trzymaj sie Sinczupa, dobrze ze szybko zareagowałeś.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziekuje dziewczyny!

Od wczoraj jestem juz w domu, mialam sie odezwac wieczorem, ale padlam jak mucha. Ale sie stesknilam za dzieciakami! Czuje sie zdecydowanie lepiej. Powiem Wam, ze zupelnie sie nie spodziewalam, ze taka sytuacja moze mi sie przydarzyc, bo nawet plamienie bylo juz baaardzo niewielkie i myslalam, ze bedzie z glowy. Teraz musze poczekac na wyniki badania histopatologicznego, mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok.

We wtorek/srode przyjezdza tesciowa. Bosko...
 
Dziekuje dziewczyny!

Od wczoraj jestem juz w domu, mialam sie odezwac wieczorem, ale padlam jak mucha. Ale sie stesknilam za dzieciakami! Czuje sie zdecydowanie lepiej. Powiem Wam, ze zupelnie sie nie spodziewalam, ze taka sytuacja moze mi sie przydarzyc, bo nawet plamienie bylo juz baaardzo niewielkie i myslalam, ze bedzie z glowy. Teraz musze poczekac na wyniki badania histopatologicznego, mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok.

We wtorek/srode przyjezdza tesciowa. Bosko...

Hehe nie ma to jak teściowa :D cieszę się ze już wszystko dobrze :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry