reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Tak.. Wczoraj udało mi się po 1 zasnąć - sukces, bo tak to do 2 - 2.30 się z boku na bok przewalaliśmy od kilku dni.. Podobno to normalny ciążowy objaw ;)



Witam tu i zapraszam na wątek "ciężaróweczki po in vitro", bo jak rozumiem ciąża jest efektem ivf?
Tak.. Wczoraj udało mi się po 1 zasnąć - sukces, bo tak to do 2 - 2.30 się z boku na bok przewalaliśmy od kilku dni.. Podobno to normalny ciążowy objaw ;)



Witam tu i zapraszam na wątek "ciężaróweczki po in vitro", bo jak rozumiem ciąża jest efektem ivf?
 
reklama
Witam nowe przyszłe mamusie
I zapraszamy - rozgosccie się na 9 miesięcy ;)

Wszystkozajete- higienistka napisała ze zrobiła test przed podpisaniem papierów in vitro wiec ciąża nie jest z ivf :) - tylko naturalny cudzik ;)

Kruczyca - na szczęście mi BB nie marudzilo ;)

Asia- tak samo spać nie mogę wierce się i wierce, masakra - chce spać ale nie mogę wr

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Higienistka jeśli dziecko taka niespodziankę zrobiło to i zostanie z Wami na dobre :) nic tylko się cieszyć :)
Miciur-ka no mi czasem szwankuje... Ale i tak jest lepiej jak np rok temu

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny czy Wy też nie możecie spać?
Ojjj ja to bym zasypia mogła czasu czas... Ale co chwilę się budzę.... tragedia; ( wierzę się krece .. raz mi gorąco raz zimno w nocy... mojnsynek ma w pokoju rozłożony namiot... i w nim śpi.. wieczorem mówi do mnie .. mamus polezysz ze mm chwilkę... Wiec grzecznie się kładę w tym namiocie obok niego... obudziłam się o 4 w nocy!!! Oczywiście Oczywiście tym namiocie!
Hej dziewczyny trochę mnie nie było ale ostatnie dwa dni zmiotly mnie strasznie i udzielalam się tylko na grupie bo nie miałam cierpliwości do zacinajacego się bb. Dziś chyba troszkę lepiej.
Witam nowe mamusie i trzymam kciuki za wszystkie :)
Asia jak były te upały strasznie je znioslam i jak już to drzemalam a nie spałam. Dopiero tej nocy normalnie usnelam ale za to glupoty mi się śnią ;) nie wiem juz co gorsze

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
Zaaktualizuj apke ;) u mnie pomogło ;)
czesc dziewczyny,przyjmiecie ,,starsza,, pania do grupy:))))?
To moja trzecia ciaza tym razem ciaza cud lekarz dawal mi 5 % szans i to tylko przez in vitro -generalnie ciagle spie a jesli nie to trzese sie ze strachu.za 5 tygodni bede robic test NIFTY. tyle najkrocej o mnie.
Witam! Serdecznie gratuluje cudu !!!! Dlaczego " starsza panie" ?? ;)

U mnie pogoda niezaciwkawa...

Dziś zaczynam prowadzić zeszyt wyjazdowy ;) mam świra na tym punkcie... wsYstko muszę mieć opisane..z punktu A do B z B do C itd... ;) oczywiście plan B też musi być przygotowany jak by tak plan A został zaburzony ;) nawet mapki sobie rysuje... jak dojść do czegoś.. np z parkingu..[emoji12] mąż się kiedyś śmiał... Ale nie raz nam to tyłek w opresji uratowało ;) więc teraz sam pyta i zeszycik ;)

85993e3krgxydke3.png
 
wszystkozajete-oczywiscie,ze tak liczy sie tylko ,ze jestem w ciazy:):):):)
ania3003 -starsza-bo 40 juz za mna;) a co do spania.....czasem mam wrazenie ze kiedy klade sie do lozka ktos rozpyla eter w powietrzu;);) a potem w nocy sie budze i wierce i oczywiscie pije i sikam,z ,,ciekawych,, dla mnie objawów ciazowych to skrajne lenistwo takie NAPRAWDE skrajne -ja tytan pracy-co to okna co 2 tygodnie i w pracy po 10 godzin NIC nic nie robie,dziwne ale ciekawe;););) ale teraz juz musze wkoncu isc zrobic te pierogi dla ,,starszakow,,buu
 
higienistka Super!! Piękny cud <3 A czemu "starsza pani"? :D Jesteś po 60-tce ?? :D

Ja nie ma problemów ze spaniem, ale wczoraj w końcu dostałam jakichś mdłości wieczorem :D Jest ! Jest jakiś objaw, wszystko ze mną w porządku ! :D W sumie przedwczoraj też mnie wieczorem muliło, ale na tyle słabo że jakos nie powiązałam. Wygląda na to że u mnie będą mdłości wieczorne. Pozatym kompletnie nie mam ochoty na takie dania obiadowe, mogłabym jeść same sałatki. A na myśl o czymś ciążkim, smażonym odrazu mnie odrzuca. Bosko! :)

Fabimama gdzie jedziecie ? :D Chyba coś przeoczyłam ;)
 
higienistka Super!! Piękny cud <3 A czemu "starsza pani"? :D Jesteś po 60-tce ?? :D

Ja nie ma problemów ze spaniem, ale wczoraj w końcu dostałam jakichś mdłości wieczorem :D Jest ! Jest jakiś objaw, wszystko ze mną w porządku ! :D W sumie przedwczoraj też mnie wieczorem muliło, ale na tyle słabo że jakos nie powiązałam. Wygląda na to że u mnie będą mdłości wieczorne. Pozatym kompletnie nie mam ochoty na takie dania obiadowe, mogłabym jeść same sałatki. A na myśl o czymś ciążkim, smażonym odrazu mnie odrzuca. Bosko! :)

Fabimama gdzie jedziecie ? :D Chyba coś przeoczyłam ;)
Ayran widzisz i na nas przyszedł czas z objawami ;)

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
higienistka Super!! Piękny cud <3 A czemu "starsza pani"? :D Jesteś po 60-tce ?? :D

Ja nie ma problemów ze spaniem, ale wczoraj w końcu dostałam jakichś mdłości wieczorem :D Jest ! Jest jakiś objaw, wszystko ze mną w porządku ! :D W sumie przedwczoraj też mnie wieczorem muliło, ale na tyle słabo że jakos nie powiązałam. Wygląda na to że u mnie będą mdłości wieczorne. Pozatym kompletnie nie mam ochoty na takie dania obiadowe, mogłabym jeść same sałatki. A na myśl o czymś ciążkim, smażonym odrazu mnie odrzuca. Bosko! :)

Fabimama gdzie jedziecie ? :D Chyba coś przeoczyłam ;)
Do Polski lecimy ;) za 3 tygodnie ;) na caleee 3 tygodnie ;)
wszystkozajete-oczywiscie,ze tak liczy sie tylko ,ze jestem w ciazy:):):):)
ania3003 -starsza-bo 40 juz za mna;) a co do spania.....czasem mam wrazenie ze kiedy klade sie do lozka ktos rozpyla eter w powietrzu;);) a potem w nocy sie budze i wierce i oczywiscie pije i sikam,z ,,ciekawych,, dla mnie objawów ciazowych to skrajne lenistwo takie NAPRAWDE skrajne -ja tytan pracy-co to okna co 2 tygodnie i w pracy po 10 godzin NIC nic nie robie,dziwne ale ciekawe;););) ale teraz juz musze wkoncu isc zrobic te pierogi dla ,,starszakow,,buu
40 ! To jaka starsza Pani ! Kochana ważne że Wy się z tym dobrze czujecie! Mój mąż w przyszłym roku też 40 będzie miał ;)

85993e3krgxydke3.png
 
Do góry