reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Jagodka dobrze ze wszystko ok, mnie troche zaboli i panikuje a co dopiero krwawienie. Trzymaj sie !!
Jesli chodzi o zakupy to ja caly czas siedze w necie i wybieram rzeczy ktore bede potrzebowac :) jak zrobilam test kupilam troche ubranek czapeczki itp ale wszystko dla dziewczynki a po tescie na plec jak pokazalo chlopaka narazie sie wstrzymalam z zakupami ... 8 wrzesnia poznam plec i wtedy zaczynam dzialac :) tutaj jeszcze jest baby shower i tesciowa mowi zebym nie kupowala za duzo rzeczy ale ja nie wytrzymam :) zamowilam tez chuste do noszenia dzieci ..
 
reklama
Klauduska ja zacznę kupować nie wcześniej niż przełom października i listopada. Na aliexpress bywa różnie, łatwo się naciąć, bo jakość produktu często mocno odbiega od tego co widziałaś na zdjęciu, no i czas oczekiwania długi. Ale za to ceny kusza. Najlepiej szukać opinii innych o konkretnym produkcie.

NatkaPolka cytrusy na zdrowie! Nie słuchaj wszystkich rad koleżanek bo szybko się okaże, że nie wolno nic poza leżeniem na lewym boku 24h na dobę, o gotowanym kurczaku bez smaku ;)
 
Ja z zakupami narazie się wstrzymuje myślę że najprędzej kolo listopada coś zacznę gromadzić. Na razie oglądam i są achy echy ale nic nie kupuje :) kasiorke odkładamy co by było łatwiej bo my nic nie mamy i wszystko od podstaw do kupienia
 
Klauduska ja ostatnio odkryłam na Facebooku grupę ; aliexpress.com dla dzieci tam dziewczyny wstawiają zdjęcia i opinie produktów dla dzieci które zakupiły, często sa tez kody rabatowe i jest jeszcze taniej :)

Wszystkozajete rad i porad jest bardzo duzo, mam teraz wrażenie ze obracam sie w towarzystwie ludzi, którzy sa znawcami ciąży Haha każdy wie wszystko najlepiej. Za bardzo sie nie sugeruje, bo każdy mówi cos innego, ale czasami cos zasieje we mnie nutkę niepewności i wole sie upewnić :)

Ellie123 ja mam poznać płeć 7 września :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A co do zakupów obiecałam mężowi ze do listopada nic nie kupię, bo jak widzę dziecięce ciuszki i akcesoria to wpadam w szał zakupów i najchętniej kupiłabym juz wszystko na najbliższe 10 lat [emoji28]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ogolnie to ja tez zamawiałam juz na ali. Zastanawialam sie tylko czy dla niemowląt dobrze z chin zamawiac. No ale tak mysle, ze teraz wszystko jest z chin wiec co mi tam. Ja wózek, lozeczko, krzeselko do karmienia mam po mamie i cioci (moja siostra ma 4latka obecnie). Ale kusi mnie juz kupowanie wyprawki. Płeć potwierdzi sie juz w pierwszym tygodniu września i mysle, ze od tamtej pory bede powoli kupowala wszystko.
Właśnie chciałabym rozlozyc koszta tej wyprawki :)

Ostatnio na Ali wpadly mi w oko super torby na wózek. Akurat to zdjęcie zapisalam ale chciałam taka z wieloma przegródkami, zeby sobie wszystko tam zmieścić.

1472047088915.jpg


A mile podsumowanie jest takie, ze narzeczony (a za 10dni maz) dostal sie do wojska, od wrzesnia sluzba juz! Dodatkowo pulkownik, który mu pomaga powiedział, że on nam zalatwi mieszkanie na osiedlu zamkniętym! :) Musialam sie pochwalić, wybaczcie

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1472047088915.jpg
    1472047088915.jpg
    44,8 KB · Wyświetleń: 245
Klauduśka gratuluję dobrych wieści!
NatkaPolka - na zdrowie;) Ja się w każdej ciąży zażerałam mandarynkami, teraz czekam na sezon:D
Ja to płeć poznam pewnie dopiero 19.09, bo wtedy mam następną wizytę.
 
Klauduska gratuluje mieszkania! Teraz już wiesz na czym stoicie :) Ciekawe czy u mnie na kolejnym usg poda płeć. Ale idę do LuxMedu do radiologa, a nie gina speca, więc się nie napalam na to. Choć szansa jest bo to będzie początek 16tc.
 
reklama
Do góry