reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Ja na oddziale, jutro cc ;) czyli walentynke dostanę :D mała ok. 3800 zobaczymy ile będzie pomyłki i w którą stronę o_O łożysko nie wygląda na wiek ciąży, wód dużo i szyjka betonowa - lekarka stwierdziła, że faktycznie poród sn byłby raczej niemożliwy o_O i ogólnie nudzi mi się na oddziale a dopiero 2h nic się nie dzieje :D
Kasia. Zosia trzymam kciuki za Ciebie jutro :)
 
reklama
Martii jak najbardziej normalne. To może isę pojawiać i znikać do 6 tygodnia i jest najzupelniej normalne - chyb, ze nagle cos Cię zacznie boleć lub dostaniesz gorączki.
Rodosek - no to kciuki!
 
Rodosek-kciuki!:) Tez nie male dziecię sie szykuje ;)
Kasia.zosia-ale duze dziecko, jak Ty go zmiescilas w brzuchu..Ty taka drobna..to po mezu taki kawal mezczyzny sie szykuje?;)
Dysiak-na 11 mialam termin, 12 sie zglosilam (lekarz mowil zeby w dniu porodu, polozna zeby dzien po jezeli czuje sie ok), teraz 13 znowu i do niedzieli jak nic nie drgnie to wywolywanie, bardzo bym chciala zeby samo sie zaczelo :( Malutka ma 3400 glowka niziutenko, ledwo chodze tak mnie uciska no ale szyjka zamknieta.. Juz nie wiem co robic, wiec wyluzowalam. A tam nab izbie tylko z przeterminowanymi siedzialam a na forum jaki ruch..;)
 
Dzięki za odpowiedź. Właśnie dziwilo mnie to że już się niby kończyło a tu od Nowa.... ja tez trzymam kciuki za rodzące jutro. Fajna macie date
 
Cisza tu u nas ... czy któraś przypadkiem nie rodzi ? ;)
Ja też jestem skopana, wzgórek lonowy obolały, w ogóle malutka prze mi też na pupe no na odbyt dosłownie jakby mnie miało rozerwać.. chyba umrę podczas porodu :(
Dobrej nocy kochane ;)
 
reklama
Do góry