reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Witaj :) Stężenie bhcg jest u Ciebie powyzej 6000 mlU/ml stąd spowolnienie wzrostu. Przy 1200 mIU/ml-6000 mIU/ml bhcg podwaja się co 4 dni, a powyżej 6000 mlU/ml trwa to jeszcze dłużej, więc nie martw się na zapas :)
Dokładnie, miałam to samo pisac, ale nie pamiętałam w jakich normach spowalnia się beta :rolleyes:
 
reklama
Hmm czyli ustalmy:
- 2 maja: pierwszy dzień miesiączki
- 27 maja: zapłodnienie -> tu raczej napisałabym: stosunek płciowy
- 28 maja: owulacja

Po pierwsze, rozumiem, że 27 maja był stosunek i wtenczas do zapłodnienia mogło dojść dopiero po owulacji, czyli 28 lub nawet 29 maja :) Jeśli jesteś pewna, że tego konkretnego dnia doszło do zapłodnienia to wynika, że jesteś w ok 3t 3d (trzecim tygodniu i trzecim dniu od zapłodnienia), czyli w ok. 5t 3d (piątym tygodniu i trzecim dniu ciąży).

Jest to jednak o tyle trudne do wyliczenia, gdyż nie znasz długości swojego cyklu (ten jest nieregularny) stąd też nie wiemy jak długie są poszczególne fazy. Z Twojego opisu wynika, że faza folikularna trwała aż 26 dni, gdzie przy normalnym miesiączkowaniu tyle trwa cały cykl - dokładnie 28 dni +/-2 dni).

Twoje Bhcg również by wskazywało na początek 5 tygodnia :-)
Tak to w sumie by sie wszystko zgadzało rowniez to ze we wtorek jeszcze nic nie bylo widać na usg. Tak tylko 27 i 29 kochalismy sie bez zabezpieczenia stąd noje podejrzenia;)
 
Dzień dobry[emoji4][emoji4]

Witam się jako lutowa mama pierwszego dzieciątka[emoji4]
Mam 26 lat, ostatnia @ mialam 14.05.

Wczoraj zaliczylam pierwsza wizytę u gina[emoji4] jest pecherzyk i jest zarodek[emoji4]
Wow ja 16.05 i u mnie jeszcze nic nie widać :eek: No ale każda kobieta jest inna :rolleyes:
 
Dziewczyny czy ten przyrost nie jest za mały?
19.06 2229
22.06 4336
Na tym etapie beta może się podwajać w ciągu 72-96h czyli według mnie jest jak najbardziej ok. Sprawdzałaś w kalkulatorach? Ja miałam we wtorek 3840 a wczoraj 7200 czyli w ciągu 48h też się nie podwoiła [emoji4] przyrost jest na poziomie ponad 80% i wydaje mi się, że to jest ok [emoji18]
 
reklama
Do góry