reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Dziękuje Wam wszystkim za miłe słowa, Jezu jaka ulga. Mamy imię już wybrane od długiego czasu i jak synek zaakceptuje to będzie Zoya albo Zoja jeszcze nie wiemy jak będzie pisane.

Kordosia bardzo współczuje ...
 
reklama
@Emilia S gratulacje :) na które badanie się zdecydowałaś ? Przepraszam jeżeli pisałaś wcześniej ale nie sposób przeczytać wszystkie wpisy :) ja idę w przyszłym tygodniu ale mam dylemat pomiędzy Nifty a Panoramą
 
Mój teść zmarł w nocymiał 47lat..jestem załamana..zawsze kiedy zachodzie w ciążę to ktoś odchodzi...przy Misiu pochowałam moja babcię, przy tej ciąży dziadka mojego syna...obydwoje nie wiedzieli nic i dziecku...ehm

Kordosia bardzo mi przykro, okropna wiadomość :hmm:
@Kordosia bardzo mi przykro :( okropnie trudny czas,jeszcze taki młody człowiek...:(

Witajcie nowe mamusie lutowe. Miło Was gościć w naszym gronie.

@Megi86 przyjemnego odpoczynku
emoji4.png


Dziewczyny, właśnie kurier przyniósł mi mój segregator od mamaginekolog. :) Pomimo,że nie do końca pasuje mi jej styl bycia,to uważam,że segregator jest super, te zakładki na badania, usg, można mieć wszystko w jednym miejscu :)
Zawsze marzyłam,żeby móc go zamówić :)

P.s. przypinki "jestem w ciąży" mam dwie :) mogę się z chęcią z kimś podzielić, jak jest jakaś chętna to proszę o kontakt :)

A co to za segregator? Ja zawsze poszukuje badań, skierowane, itd, coś czuję, że to byłoby coś dla mnie :-p

Dziękuje Wam wszystkim za miłe słowa, Jezu jaka ulga. Mamy imię już wybrane od długiego czasu i jak synek zaakceptuje to będzie Zoya albo Zoja jeszcze nie wiemy jak będzie pisane.

Kordosia bardzo współczuje ...

Gratki, pierwsza dziewczynka na naszym forum :) A synek wie czy kiedy chcecie mu powiedzieć?

@Duszek @lula gratulacje i zapraszamy :biggrin2:
 
@Megghan załączam kilka fotek z wybranymi wkładkami :)
1532087694953.jpg
1532087714308.jpg
1532087740248.jpg
1532087761594.jpg
IMG_20180720_124207.jpg
 

Załączniki

  • 1532087694953.jpg
    1532087694953.jpg
    504,2 KB · Wyświetleń: 483
  • 1532087714308.jpg
    1532087714308.jpg
    732,7 KB · Wyświetleń: 470
  • 1532087740248.jpg
    1532087740248.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 491
  • 1532087761594.jpg
    1532087761594.jpg
    971,3 KB · Wyświetleń: 471
  • IMG_20180720_124207.jpg
    IMG_20180720_124207.jpg
    56,6 KB · Wyświetleń: 473
@Kordosia współczuję Wam. Teściu młody facet. Jeszcze mógł pokorzystać z życia. Ja w ogóle jestem w szoku o już zaczyna się zawijać moje pokolenie na tamten świat. Straszne to jest, że nie wiemy jak mało czasu nam zostało. Nam i naszym bliskim. Ja jakoś nie mogę się pogodzić z upływem czasu. Absolutnie nie czuję się na moje 35 lat. W mojej głowie żyję w przekonaniu, że mam 27-28 max. I jak są sytuacje kiedy się okazuje, że jednak więcej, to... za każdym razem czuję się jakbym dostała pałą w łeb.
Ehhh... ja mam 34 i tez się czuję na 27 :) generalnie dobrze mi z tym, ale czasem mam tak,że o czymś myślę lub snuję jakieś dalsze plany i nagle dopada mnie myśl: "ejj stara,, już nie zdążysz", i to jest takie strasznie frustrujące....

@raz_dwa_trzy też o nim myśle, nawet wczoraj przeglądałam stronę mamyginekolog i ten segregator.

Dziewczyny, zastanawiam się nad zakupem detektora tętna płodu? Któraś z Was ma, pamiętam,że pisała, i tak się zastanawiam czy warto?
 

Super, to coś dla mnie. Ile kosztuje, długo czekalas na przesyłkę?

Ja z książek polecam "W oczekiwaniu na dziecko", mnóstwo informacji, choć czasem niektóre bardziej na amerykańskie realia. Co tydzień jest opis jak duże jest dziecko, co się już wykształcił, czego możemy się spodziewać na tym etapie ciąży, itp.

Wy polecacie jakieś fajne książki "ciążowe"?
 
Kordosia! Bardzo mi przykro Wyrazy współczucia..
Witam serdecznie nowe koleżanki .
Ja dziś czuję się o niebo lepiej . Pogoda słoneczna a ja mam więcej energii jupiii
Co do detektor tętna też się zastanawiam. Na olx można kupić w rozsądnej cenie.
Pozdrawiam i miłego dnia wszystkim zafasolkowanym mamusiom życzę !!!
 
Oj coś wiem na temat wkurzającej rodziny...
A co do zabawek to gdzie kupujesz? Ja kiedyś tylko nowe, ale po pewnym czasie doszłam do takich wniosków jak ty. :-)
Ja kupuje na olx i grupach na fb [emoji4] naprawdę niektóre świetne zabawki za grosze. Wczoraj kupiłam dwa zestawy Lego duplo o wartości 180zl za 55 [emoji106] wszystko kompletne z pudełkami
Dziewczyny właśnie miałam telefon, dzidzia wszystko super, niż znaleziono nieprawidłowości w Chromosomach, i uwaga będzie DZIEWCZYNKA!! [emoji1286][emoji1286]
Super!!! Bardzo się cieszę [emoji173]️
Też nie mogę się doczekać wyników, może w piątek za tydzień będą [emoji106] macie imię dla córeczki?

Witam nową mamusię [emoji8]
 
reklama
Do góry