reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
reklama
@ForgetMeeNot córka w nocy nawet pospala :) ale dzisiaj ciąg dalszy bycia zmierzla... Te zęby nie dają jej spokoju odkąd wyszedł jej pierwszy jak miała 7,5 miesiąca. Dzisiaj zajrzałam jej do buzi to jedna trójka prawie wyszła :) dalej może jakoś pójdzie.

@Juti777 super dzidziuś :) już duży jest ;)

@Łucja_ ja w pierwszej ciąży używałam balsamu z pharmaceris dla kobiet w ciąży, ale to dopiero od 2 trymestru

@Sandra181 dobrze, że wszystko ok. 5,5 cm to już dużo :)

@Duszek witamy :) ja też mam hashimoto i w poprzedniej ciąży miałam nadczynność. Teraz na razie wyniki mam dobre i jestem bez leków.
@Emilia S super wyniki :) i dziewczynka :D będziesz miała parke :D
@Kordosia bardzo mi przykro :( trzymaj się kochana
@Lula31 witamy :) ja mam w domu 15 miesięczna córkę :) na kiedy masz termin?
@raz_dwa_trzy ja też w tym tygodniu dostałam ten segregator :D jest super i już wszystko sobie poukladalam, ale jeszcze muszę wypisać :)

Ja się czuję dzisiaj lepiej. Trochę kaszle, ale katar mam dużo mniejszy :) chciałam iść z córką w poniedziałek na szczepienie przeciwko ospie wietrznej, ale ja nigdy nie chorowałam, a podobno istnieje minimalne ryzyko zarażenia. Teraz nie wiem co zrobić. Dziewczyny, które mają dzieci w tym samym wieku, szczepicie czy nie?
 
A jaki masz model? Ze tak swietnie słychać, nie na każdym pewnie już w tym tygodniu
Kurczę to jest jumper z wyświetlaczem nie ma na nim modelu ale ta firma „rentmama” ma tylko ten :) dlatego wypożyczyłam na początek żeby był bardzo czuły w później kupię jakiś zwykły za 100 zł :) ale uczucie świetne tak słuchać codziennie :)
 
@ForgetMeeNot córka w nocy nawet pospala :) ale dzisiaj ciąg dalszy bycia zmierzla... Te zęby nie dają jej spokoju odkąd wyszedł jej pierwszy jak miała 7,5 miesiąca. Dzisiaj zajrzałam jej do buzi to jedna trójka prawie wyszła :) dalej może jakoś pójdzie.

@Juti777 super dzidziuś :) już duży jest ;)

@Łucja_ ja w pierwszej ciąży używałam balsamu z pharmaceris dla kobiet w ciąży, ale to dopiero od 2 trymestru

@Sandra181 dobrze, że wszystko ok. 5,5 cm to już dużo :)

@Duszek witamy :) ja też mam hashimoto i w poprzedniej ciąży miałam nadczynność. Teraz na razie wyniki mam dobre i jestem bez leków.
@Emilia S super wyniki :) i dziewczynka :D będziesz miała parke :D
@Kordosia bardzo mi przykro :( trzymaj się kochana
@Lula31 witamy :) ja mam w domu 15 miesięczna córkę :) na kiedy masz termin?
@raz_dwa_trzy ja też w tym tygodniu dostałam ten segregator :D jest super i już wszystko sobie poukladalam, ale jeszcze muszę wypisać :)

Ja się czuję dzisiaj lepiej. Trochę kaszle, ale katar mam dużo mniejszy :) chciałam iść z córką w poniedziałek na szczepienie przeciwko ospie wietrznej, ale ja nigdy nie chorowałam, a podobno istnieje minimalne ryzyko zarażenia. Teraz nie wiem co zrobić. Dziewczyny, które mają dzieci w tym samym wieku, szczepicie czy nie?
U nas też koszmar z ząbkami, mały na razie ma jedynki górne i dolne, ale nast, się przebijają. Bierze do buzi co tylko może, w nocy się przebudza. Ja chodzę jak zombi czasami. A co do szczepień, to tak.Szczepimy włg.kalendarza. Wiem,że jest wiele przeciwniczek co i zwolenników szczepień. My mamy dodatkowo te skojarzone za darmo bo mały jest z 37 tyg i podchodzi pod wcześniaki .
 
@Justyna_maj2017 Termin z pierwszego usg wychodzi na 9.02, aczkolwiek byłam dzisiaj na nieplanowanej wizycie u swojego gina i z dzisiejszego badania wynika że na 3.02. W sumie zgłupiałam trochę bo nie będzie mi się zgadzała data prenatalnych. A u Ciebie jaki termin? Jeżeli chodzi o ospę to moja znajoma nie przechodziła jako dziecko, starsza córka przyniosła z przedszkola i ja tez złapało tak samo jak i męża.
 
Ostatnia edycja:
Ja Wam pisałam, że od początku mam ten detektor angelsounds. Do tego wygraną aplikacje na telefon. Dzieciątko podsluchuje już od 9 tc i jestem z niego bardzo zadowolona. Za każdym razem gdy usłyszę serduszko to przestaje się martwić i już nie czekam z takim niepokojem do następnej wizyty. Wyszukanie tętna nie sprawia mi żadnego problemu, wiem już gdzie szukać i w przeciągu minuty znajduje. Miałam raz, że mi się nie udało od razu, więc poszłam coś zjeść wróciłam i już tętno było pewnie dzieciątko się inaczej ułożyło, więc stresu nie było za to zawsze jestem dużo spokojniejsza po samobadaniu. Polecam
 
@ForgetMeeNot córka w nocy nawet pospala :) ale dzisiaj ciąg dalszy bycia zmierzla... Te zęby nie dają jej spokoju odkąd wyszedł jej pierwszy jak miała 7,5 miesiąca. Dzisiaj zajrzałam jej do buzi to jedna trójka prawie wyszła :) dalej może jakoś pójdzie.

@Juti777 super dzidziuś :) już duży jest ;)

@Łucja_ ja w pierwszej ciąży używałam balsamu z pharmaceris dla kobiet w ciąży, ale to dopiero od 2 trymestru

@Sandra181 dobrze, że wszystko ok. 5,5 cm to już dużo :)

@Duszek witamy :) ja też mam hashimoto i w poprzedniej ciąży miałam nadczynność. Teraz na razie wyniki mam dobre i jestem bez leków.
@Emilia S super wyniki :) i dziewczynka :D będziesz miała parke :D
@Kordosia bardzo mi przykro :( trzymaj się kochana
@Lula31 witamy :) ja mam w domu 15 miesięczna córkę :) na kiedy masz termin?
@raz_dwa_trzy ja też w tym tygodniu dostałam ten segregator :D jest super i już wszystko sobie poukladalam, ale jeszcze muszę wypisać :)

Ja się czuję dzisiaj lepiej. Trochę kaszle, ale katar mam dużo mniejszy :) chciałam iść z córką w poniedziałek na szczepienie przeciwko ospie wietrznej, ale ja nigdy nie chorowałam, a podobno istnieje minimalne ryzyko zarażenia. Teraz nie wiem co zrobić. Dziewczyny, które mają dzieci w tym samym wieku, szczepicie czy nie?
Ostatnio właśnie pytałam naszej pediatry o szczepienie na ospę i tu nie ma ryzyka zarażenia.
Ryzyko jest przy mmr lub priorix (odra, świnka, różyczka), bo to jest na żywych szczepach.
Ale ospa spokojnie możesz. :-)
 
Raz_dwa_trzy i Karolina: Dziekuje :) O 16 zjedlismy obiad, a o 17 polozylam sie 'na chwile' i patrze a tu.. 20:30 :p

Emilia: Super! Moje gratulacje :) Pozdrowienia dla Ciebie i Coreczki :)

Kordosia: Przyjmij prosze wyrazy wspolczucia.

Spokojnej nocki Kobitki :)
 
@Justyna_maj2017 Termin z pierwszego usg wychodzi na 9.02, aczkolwiek byłam dzisiaj na nieplanowanej wizycie u swojego gina i z dzisiejszego badania wynika że na 3.02. W sumie zgłupiałam trochę bo nie będzie mi się zgadzała data prenatalnych. A u Ciebie jaki termin? Jeżeli chodzi o ospę to moja znajoma nie przechodziła jako dziecko, starsza córka przyniosła z przedszkola i ja tez złapało tak samo jak i męża.
Ja tak samo, nigdy nie przechodziła ani ospy ani odry ani różyczki ani świnki, a się przewijali koło mnie zarażeni. Ostatni raz to nawet kilka miesięcy temu i byłam pewna, że tym razem złapie, a jednak nie złapałam, Mikołaj także nie. Ale obawiam się, że jak chodzi do żłobka teraz to już będzie nieuniknione. I oby mnie w ciąży nie złapało nic.
 
reklama
U nas też koszmar z ząbkami, mały na razie ma jedynki górne i dolne, ale nast, się przebijają. Bierze do buzi co tylko może, w nocy się przebudza. Ja chodzę jak zombi czasami. A co do szczepień, to tak.Szczepimy włg.kalendarza. Wiem,że jest wiele przeciwniczek co i zwolenników szczepień. My mamy dodatkowo te skojarzone za darmo bo mały jest z 37 tyg i podchodzi pod wcześniaki .
Mój syn ciężko ząbkowanie przechodził. Polecam dentinox, viburcol w kropelkach a w razie dużego bólu przeciwbólowe. I niestety nie pocieszę was bo 3 i 5 są najgorsze. 3 mega bolesne, a 5 idą w diabli dłuuugo.
U nas na szczęście już koniec ząbkowania i wierz mi, że to mega ulga.
 
Do góry