reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
@Megi86 dzięki za rzeczowy j wyczerpujący opis [emoji846] jesteś niezastąpiona [emoji846]

@muff_inka93 witaj i nas i gratuluje [emoji846] jedne z najważniejszych badań za Tobą [emoji846] ja dzisiaj byłam na PAPPie, czekam na wynik a usg nt we wtorek [emoji846]

@raz_dwa_trzy, czekamy na dobre wieści [emoji846]
 
reklama
Dziękuje Wam bardzo za wspaniałe przyjęcie do grupy, ciesze się że Was znalazłam :)

@Megi86 genialnie opisany sens badań prenatalnych.

@Katrina1993 jeżeli chodzi o ruchy dziecka, dokładnie od początku 12 tygodnia co jakiś czas czuje jakby "przelatujące motylki", zapytałam o to wczoraj mojego ginekologa i stwierdził, że jest raczej małe prawdopodobieństwo, aby w pierwszej ciąży tak szybko poczuć ruchy dziecka, choć jak dodał w swojej praktyce lekarskiej spotkał się już z wieloma zadziwiającymi sytuacjami :)
Hmm poprostu załóżmy że poczułyśmy nasze Maluszki.. A czy to naprawde to czy nie.. Nie ważne, ważne że my w to wierzymy [emoji4] [emoji4] [emoji4]
 
@Baffi26 bardzo przykro mi przez to co Was spotkało, ale przynajmniej wiesz jaka była tego przyczyna. Nie znam się, ale pewnie po chorobie będziesz miała jakiś czas przerwy w staraniach czy się mylę?

@raz_dwa_trzy i @Justyna_maj2017 i jak po wizytach?

U nas dziś śpiący dzień. Miałam moczyć kuper w basenie, ale skwar na dworze mnie przeraża. Złapała mnie jeszcze migrena ehh jesteśmy bez obiadu i czekamy na męża. On nas poratuje
 
Baffi współczuję , pech straszny....

Karolina921 ja dzisiaj też myślałam że się na ogrodzie ugoruje.... Łepek też mnie pobolewa
 
@Baffi26 bardzo przykro mi przez to co Was spotkało, ale przynajmniej wiesz jaka była tego przyczyna. Nie znam się, ale pewnie po chorobie będziesz miała jakiś czas przerwy w staraniach czy się mylę?

@raz_dwa_trzy i @Justyna_maj2017 i jak po wizytach?

U nas dziś śpiący dzień. Miałam moczyć kuper w basenie, ale skwar na dworze mnie przeraża. Złapała mnie jeszcze migrena ehh jesteśmy bez obiadu i czekamy na męża. On nas poratuje
I tu wlasnie zaczynam sie martwic okolo 4 dni temu mialam owulacje a w nocy snilo mi sie no coz sen erotyczny jak do tej pory zakazdym razem jak zachodzilam w ciaze mialam wlasnie taki sen ze uprawiam sex i to bardzo realistyczny
 
Mooooje kochane [emoji173] jestem, ale musiałam coś zjeść i jeszcze cycki mnie tak bolą i swędzą od wczoraj,że dramat. Ale do rzeczy :) dzidziulek ma się świetnie, z USG równo 10t skończony, tak jak z OM. :) Żadnych krwiaków i innych głupot. Serce biło bardzo szybko, ale to z powodu mojego stresu. Nigdy więcej nie będę się stresowała, Wy mi świadkami [emoji14] poznalam mojego nowego lekarza, jestem zachwycona, bardzo dokładny człowiek, bardzo szczegółowo wszystko tłumaczy, każde badanie przeanalizował, naprawdę wyszłam przeszczęśliwa z jego gabinetu. Prenatalne na 13.08. :) A oto zdjęcie dzidziulka
P.s. dzięki za wsparcie i kciuki [emoji173]
IMG_20180725_174926.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180725_174926.jpg
    IMG_20180725_174926.jpg
    58,8 KB · Wyświetleń: 301
Melduję się po wizycie :) wszystko w porządku. Dzidzia ma 4,39 cm :) na razie odpowiada terminowi wg OM czyli 14.02 :) ginekolog zaleca mi zrobienie testu pappa, bo oprócz ryzyka wad płodu wykrywa ryzyko stanu przedrzucawkowego, a ja w ostatniej ciąży miałam pod koniec nadciśnienie. Jeśli wyjdzie mi ryzyko to za wczasu można brać leki i zmniejszyć ryzyko wystąpienia tego stanu. Czuję się przekonana :) wzięłam też zaświadczenie o ciąży i jutro powiem w pracy :) zastanawiam się jaka będzie reakcja.
 
reklama
Do góry