reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Ja się łapię na tym, że ostatnio oglądam rzeczy dla dzieci. Dużo odpoczywam, nudzę się, jestem podekscytowana ciążą... wiec mam nadzieję, że to normalne:D chociaz oczywiście cały czas mam z tylu głowy, że nie mogę fiksowac i za wcześnie myśleć o wyprawce.
Z drugiej strony na pewno będę chciała kompletować wszystko nie na ostatnią chwile, by mieć wszystko w styczniu, by na spokojnie sobie wybierać i rozłożyć wydatki.
 
reklama
Witam dziewczyny, zagladalam do Was już na początku ale jakoś miałam obawy i niepewność co do ciąży i wolałam zaczekać. Teraz już jestem w 13. Tyg i może czas dołączyć[emoji6]
Mam na imię Agnieszka i mam już 3 letnia córeczkę, to forum poznałam już przy tamtej ciąży[emoji6] jestem z woj. Zachodniopomorskiego i mam 28 lat. Nie nadrobię was ale może uda mi się was poznać od teraz zaglądając na bieżąco[emoji5]
 
Apropo mnie jeszcze, jak narazie na usg wszystko ok, wyniki dobre. W pierwszej ciąży miałam pod koniec cukrzycę ciążowa i trochę się obawiam że się może powtórzyć..
Na codzień zajmuje się domem i Małą, a prócz tego szyję na maszynie [emoji5]
 
@Darsi Uff, to nie moja. :) Mieszkam pod Wrocławiem od strony Muchoboru, więc podobny kierunek.

@anaa26 Jeśli to rzeczywiście opryszczka i pojawiła się pierwszy raz (w życiu), to skonsultuj koniecznie z lekarzem. Jeśli kolejny raz, to nie ma obaw. Też to mam i w tej ciąży już raz wyszło.

@karolina921 Wspaniałe wieści! Pewnie będzie braciszek wytulony i wycałowany przez siostry. :) No i, moim zdaniem, chłopcy są zdecydowanie łatwiejsi w obsłudze.

@ForgetMeeNot Megi napisała: „Wg mojej wiedzy progesteron (luteina i/lub duphaston) nie wpływa na wynik testu podwójnego (brak związku między białkiem pappa a progesteronem)” PLUS lekarze o to nie pytają; gdyby był udowodniony związek, w wywiadzie podczas badań na pewno padłoby stosowne pytanie. Ja byłam na luteinie i wyników mi nie „popsuła”. Możesz podczas usg gen. zagadnąć o to lekarza, będziesz miała spokojniejszą głowę. :)

@aga24073 Gratulacje! I nie martw się na zapas tą cukrzycą.

@Semifreddo Jak się udała przymiarka? W tej sukni i z lekko wypukłym brzuszkiem będziesz pięknie wyglądać.
 
Cześć dziewczyny!! Ale produkujecie! PodczytylM
Kilka stron z 3 dni temu a teraz chyba z20. Tyle was jest ze naprawdę ciężko to ogarnąć :D
Jestem Klaudia, termin 19.02. Moja w sumie 3 ciąża, druga była bezzarodkowa a pierwsza z lutego 2015 :D Luty to magiczny miesiąc bo wtedy tez poznaliśmy się z mężem i od razu była big love :D
Mieszkam za granica, i lecę na badania prenatalne 14.08. Nie mam w planach robić ich więcej.
Raz dwa trzy w pierwszej ciąży miałam
Angelsounds, w sumie działało i bardzo uspokajało jak młoda miała ciche dni :) teraz zamówiłam detektor jakiś inny na Allegro bo angelaounds sprzedałam. Tutaj mam przewidziane jedno usg w 19 tyg wiec dla mnie to ratunek.
Pozdrawiam was i mak nadzieje ze ogarnę taka ilość wpisów ;P
 
Aha a w pierwszej ciąży młoda miała 53 mm i lekarz mówił ze na jego oko dziewczynka a ja niw mogłam w to uwierzyć jak można coś takiego zobaczyć na 5 cm człowieku :D
 
reklama
A oczekiwań do płci nie mam bo wymarzona córeczkę mam. Wtedy to chciałam tylko córeczkę. Teraz ważne żeby wszystko było ok :) no i żeby jedno bo u mnie w rodzinie i bliźniaki i trojaczki się przewinęły :D
 
Do góry