reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
reklama
@ForgetMeeNot lubię to ! Znam ta ochotę na fast foody aż za dobrze... Założyłam sobie,że mogę raz na tydzień, oczywiście jak będę miała chęć. Póki co ciągle pizza za mną chodziła,ostatnio się przejadłam.

Czyli nie tylko ja tak mam [emoji16] Uffff....
Mi ostatnio w ogóle niewiele rzeczy smakuje i na niewiele mam ochotę... tragedia normlanie....
 
Trzymam kciuki za wszystkie wizytujace [emoji110] [emoji110] [emoji110]

Co do karmienia piersią to ja też karmie moja 15 miesięczna córkę. Karmilam na noc i w nocy raz, ale ostatnio sama zaczęła mi się odstawiac. W nocy już nie je, a wieczorem kilka razy pociągnie i koniec. Chyba muszę się z tym pogodzić, że to koniec... A tak to lubiłam ;)
 
Szczęście, że więcej nic podejrzanego w nim nie ma. Gorzej, że regularnie jem frytki z Maca, a w nich są/mogą być tłuszcze trans. Przed ciążą to chyba raz na rok jadłam, a teraz no nie mogę się opanować. :D Pizzę też jadam kupną, choć częściej robię domową w ramach zadośćuczynienia.
 
Tak tez moje Drogie dzis trafilam do szpitala :/ Mialam lekkie plamienie (brazowe) wczoraj - delikatne i dzis rano znowu. Pojechalam na IP sprawdzic co i jak i od razu bez badania przyjeli mnie na oddzial.. Teraz sobie lezakuje i 'doradzam' kolezankom z sali :p Czuje sie dobrze, jestem po USG - wszystko wyglada dobrze :) i nie wiadono skad plamienie. Moje przypuszczenia sa takie, ze to bedzie spowodowane odstawieniem luteiny - ostatnia tabletka wieczorem w piatek - progesteron utrzymywal sie jeszcze z 48 h - stad wczorajsze plamienie ok 22. Wczoraj wieczorem wzielam luteine i dzis tez dostalam w szpitalu. Poleze tak sobie najprawdopodobniej do czwartku, bo mam nadzieje, ze bedzie wszystko dobrze i wtenczas wyjde :) 3majcie kciuki :) Ja tez trzymam mocno za wszystkie dzisiejsze wizyty! :)
 
Tak tez moje Drogie dzis trafilam do szpitala :/ Mialam lekkie plamienie (brazowe) wczoraj - delikatne i dzis rano znowu. Pojechalam na IP sprawdzic co i jak i od razu bez badania przyjeli mnie na oddzial.. Teraz sobie lezakuje i 'doradzam' kolezankom z sali :p Czuje sie dobrze, jestem po USG - wszystko wyglada dobrze :) i nie wiadono skad plamienie. Moje przypuszczenia sa takie, ze to bedzie spowodowane odstawieniem luteiny - ostatnia tabletka wieczorem w piatek - progesteron utrzymywal sie jeszcze z 48 h - stad wczorajsze plamienie ok 22. Wczoraj wieczorem wzielam luteine i dzis tez dostalam w szpitalu. Poleze tak sobie najprawdopodobniej do czwartku, bo mam nadzieje, ze bedzie wszystko dobrze i wtenczas wyjde :) 3majcie kciuki :) Ja tez trzymam mocno za wszystkie dzisiejsze wizyty! :)

O rany, zestresowałam się początkiem Twojej wiadomości zanim doczytałam do końca. [emoji846] podziwiam Cię za spokoj i oczywiście trzymam kciuki zeby wszystko było ok i żebyś jak najszybciej wyszła do domku. Leż i odpoczywaj [emoji846] A byłaś tylko na Luteinie czy duphaston tez brałaś i odstawiłas??Ja luteinę odstwilam równo tydzień temu a jutro biore ostatnia tabletkę duphatonu i tez odstawiam
 
reklama
@Megi86 ufff, jak dobrze,że to nic złego. Zaczęłam czytać wpis i się mega przestraszyłam. Mam nadzieję,że opanują Ci ten progesteron i wypuszcza Cię na dniach. Masz zestaw książek? Krzyżówek? Coś Ci podrzucić? Za jakieś 9h mogę być [emoji14]
 
Do góry