reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
reklama
To i ja się przywitam :) w dniu spodziewanego okresu tj 29 maja zrobiłam test i wyszły dwie blade kreski, ale wczoraj zrobilam bete - wynik 1257 :) termin z om wychodzi gdzieś ma 08.02 :) wizytę mam 11.06. Gratuluję wszystkim!

Również gratuluje [emoji846][emoji846] ja wizytę mam 12.06. Mam nadzieje, ze coś już będzie widać.
@dombro26 Twoja tez jest ok [emoji846] nawet wyższa od mojej a liczy się przyrost przede wszystkim [emoji846]
 
A jak się czujecie?? Bo ja kompletnie nie ciążowo, sporadyczne ciągnięcie w podbrzuszu i tylko okropny ból piersi, ale do wytrzymania, a tak to kompletnie nic.
 
A jak się czujecie?? Bo ja kompletnie nie ciążowo, sporadyczne ciągnięcie w podbrzuszu i tylko okropny ból piersi, ale do wytrzymania, a tak to kompletnie nic.

To ja mam identycznie, dosłownie identycznie. [emoji4]Może wieczorami odrobine bardziej zmęczona jestem [emoji846]i serio mam nadzieje, ze mi tak zostanie i nie doświadczę mdłości, nadwrażliwości na zapachy i wahania nastrojów [emoji16]
 
Ostatnia edycja:
poznajmy się bliżej wkoncu spędzimy razem trochę czasu co wy na to???
Mam na imie marzena lat 32 mieszkam w Bieszczadach u mnie ciaza 4, dzieci w domu 2 corki 13 i 6 lat aniołek który był chłopcem mialby teraz 9 lat. obecne starania trwaly 5 lat w sierpniu ubiegłego roku przeszłam operacje amputacji szyjki macicy z powodu zmian przedrakowych. Wiec tak to u mnie wygląda ciaza wysokiego ryzyka ale czuje się dobrze trochę mnie mecza mdlosci z rana ale dziś naszczescie odpuscily obecnie 6 tydzień prawdopodobny termin 1.02,2019
 
reklama
poznajmy się bliżej wkoncu spędzimy razem trochę czasu co wy na to???
Mam na imie marzena lat 32 mieszkam w Bieszczadach u mnie ciaza 4, dzieci w domu 2 corki 13 i 6 lat aniołek który był chłopcem mialby teraz 9 lat. obecne starania trwaly 5 lat w sierpniu ubiegłego roku przeszłam operacje amputacji szyjki macicy z powodu zmian przedrakowych. Wiec tak to u mnie wygląda ciaza wysokiego ryzyka ale czuje się dobrze trochę mnie mecza mdlosci z rana ale dziś naszczescie odpuscily obecnie 6 tydzień prawdopodobny termin 1.02,2019
Mnie tez troche z rana meczy, ale nie rzygam na szczescie. Tylko ten bol piersi. Musze starszego odstawic od piersi calkowicie, ale jemu ciezko przegadac, ze boli.. Dobrze, ze tylko raz na dobe. Tata bedzie go od soboty usypial i mam nadzieje, ze szybko pojdzie. My staralismy sie rok i odpuscilismy, zmienilam prace i juz mialo nie byc wiecej bobasow a tu taka niespodzianka :-) na poczatku bylam przerazona, ale juz jest lepiej. Musimy sobie tylko na nowo plany zrobic, bo to co bylo do tej pory sie pozmienia i to bardzo.
 
Do góry