reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Cześć. Chciałabym się od dziś oficjalnie przyłączyć do Was. Dziś byłam u lekarza i upewniłam się, że jak wszystko pójdzie dobrze to w lutym zostanę mamą. :-) Jest we mnie 7,1 mm nowego człowieka, serduszko bije w tempie 128. Dziś 6t4d.

Mam 35 lat i 2,5 letniego synka Alka. :-) Byłam tu już w styczniówkach 2016. :-) Mieszkam pod Warszawą. Pierwsza ciąża była trudna od samego początku. Dlatego do tej podchodzę z dużą ostrożnością. Mam jednak nadzieję, że uda mi się "odczarować" ten czas i tym razem będzie szybko i nudno. ;-) Czego i Wam wszystkim życzę.
 
reklama
Cześć. Chciałabym się od dziś oficjalnie przyłączyć do Was. Dziś byłam u lekarza i upewniłam się, że jak wszystko pójdzie dobrze to w lutym zostanę mamą. :-) Jest we mnie 7,1 mm nowego człowieka, serduszko bije w tempie 128. Dziś 6t4d.

Mam 35 lat i 2,5 letniego synka Alka. :-) Byłam tu już w styczniówkach 2016. :-) Mieszkam pod Warszawą. Pierwsza ciąża była trudna od samego początku. Dlatego do tej podchodzę z dużą ostrożnością. Mam jednak nadzieję, że uda mi się "odczarować" ten czas i tym razem będzie szybko i nudno. ;-) Czego i Wam wszystkim życzę.

Witaj [emoji846] rozgość się [emoji846] No i oczywiście pozostaje nam życzyć Ci spokojnej i nudnej ciąży [emoji5]
 
Hej dziewczyny ! Co tam slychac? Opowiedzcie w skrócie :) Ja wróciłam z nad morze, zrobiłam sobie przerwę od forum, bo byłam w takim okresie niepewności. Na usg był tylko pecherzyk więc żyłam w niepewności i nie chciałam się nastawić bardzo żeby się nie rozcZarować. Ale dziś byłam u lekarza, jest zarodek, co prawda malutki, bo 3,3 mm ale serduszko już biło ! :) pecherzyk 12 mm. Lekarka mówi, ze dzidziuś musi być młodszy i mi też się tak wydaje. Od razu dostałam l4 w związku z tym, ze pracuje w dużym sklepie i muszę dźwigać. Ufff cisnienie mi zeszło :)
 
Ja dziś jestem rozemocjonowana pierwszym spotkaniem z mini człowiekiem we mnie. Marzę o tym żeby było zdrowe i bez kolek (syn miał okrutne przez 9 miesięcy i to był istny koszmar). Jeśli do tego będzie bez alergii (syn ma oczy) to bajka już zupełna by była. Cała reszta właściwie nie ma znaczenia dla mnie. Tylko te trzy aspekty.
Ale oczywiście zapisałam kiedyś to zdjęcie z podziałem na płcie co któraś wrzucała. I wychodzi mi chyba baba! ;-) Co sądzicie? Zdjęcie jest bokiem. Której co wyszło?
IMG_20180628_202925.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180628_202925.jpg
    IMG_20180628_202925.jpg
    32,4 KB · Wyświetleń: 351
Cześć. Chciałabym się od dziś oficjalnie przyłączyć do Was. Dziś byłam u lekarza i upewniłam się, że jak wszystko pójdzie dobrze to w lutym zostanę mamą. :-) Jest we mnie 7,1 mm nowego człowieka, serduszko bije w tempie 128. Dziś 6t4d.

Mam 35 lat i 2,5 letniego synka Alka. :-) Byłam tu już w styczniówkach 2016. :-) Mieszkam pod Warszawą. Pierwsza ciąża była trudna od samego początku. Dlatego do tej podchodzę z dużą ostrożnością. Mam jednak nadzieję, że uda mi się "odczarować" ten czas i tym razem będzie szybko i nudno. ;-) Czego i Wam wszystkim życzę.
Witaj i gratuluję [emoji4] zobaczyć malucha na USG to niesamowite przeżycie [emoji6]
Hej dziewczyny ! Co tam slychac? Opowiedzcie w skrócie :) Ja wróciłam z nad morze, zrobiłam sobie przerwę od forum, bo byłam w takim okresie niepewności. Na usg był tylko pecherzyk więc żyłam w niepewności i nie chciałam się nastawić bardzo żeby się nie rozcZarować. Ale dziś byłam u lekarza, jest zarodek, co prawda malutki, bo 3,3 mm ale serduszko już biło ! :) pecherzyk 12 mm. Lekarka mówi, ze dzidziuś musi być młodszy i mi też się tak wydaje. Od razu dostałam l4 w związku z tym, ze pracuje w dużym sklepie i muszę dźwigać. Ufff cisnienie mi zeszło :)
Świetne wieści [emoji8] niech maluszek zdrowo rośnie :))

Co do tego podziału na płcie to o ile dobrze odczytałam obraz z USG to wychodzi synek [emoji16]. Mąż byłby wniebowzięty[emoji39]

Dobrej nocy!
 
reklama
O co chodzi z tym podziałem na plcie? [emoji3]
Tez mam fotke z dzis [emoji4]

8 mm [emoji7][emoji7]
125 uderzen na minute[emoji7] pięknie bijące serdusio[emoji173]
20180628_221858.jpeg
 

Załączniki

  • 20180628_221858.jpeg
    20180628_221858.jpeg
    59,4 KB · Wyświetleń: 422
Do góry