reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Wspaniała wiadomość! Zaglądam co chwila czy napisałaś. Bardzo się cieszę!! [emoji173]️A lekarz podejrzał już może płeć maluszka? [emoji12]
Dziękuję. Ja widziałam coś między nogami i mówię,że coś tam widzę to lekarz się śmiał ,że to pępowina. Nie chciał strzelać ale na następnej wizycie powinno juz być widać a to dopiero 22.08 o_O ;)
 
reklama
@Semifredo tez tak miałam do 10 tygodnia, teraz głód przeszedł wraz z Mdłościami :)

@Gaya ale mi narobiłaś ochoty ma ptasie mleczko [emoji28]

@KasiaKaty ja płaciłam £450 za Vision NIPT, tyle ze u mnie Heath Cash Back Plan z pracy pokryje prawie 80%.

@karolina921 ja mam vision NIPT test, nie znalazłam go w Polsce, ale nie porównuje do innych teraz bo już zrobiłam ;) ja już najprawdopodobniej w Piątek będę miała wyniki i tez będziemy znali płeć [emoji3]

@anna26 w ciąży nie musisz pracować na nocne zmiany bo taka jest ustawa. Czytałam na Mama Ginekolog. W pracy już wiedzą?

@raz_dwa_trzy wiesz nie wiem ile ludzi miałoby chęć nas czytać ‍♀️ dla mnie powinien być zamknięty na intymniejszy tematy, zdjęcia maluchów i takie tam.

@Ewela821 ale super wieści! Pierwsze ‚nasze’ prenatalne i wszystko cudnie! Czekałam na wiadomości od Was :)

Co do pracy to ja pracuje w dziale kadr i fakt praca biurowa, ale cały czas na pełnych obrotach i sa dni takie jak dziś, ze wszyscy chcą coś na wczoraj. Raporty, listy obecności, płacy i do tego jeszcze miałam interview i dyscyplinarkę. Padam. Serio ja lubię swoją prace i zamierzałam pracować do końca Grudnia, ale jak będzie tak stresująco jak teraz to nie wiem czy dam radę.

Jak wasze samopoczucie w sensie zdenerwowania i stresu? Mnie jakoś ostatnio wszystko martwi, cały czas szukam czegoś w internecie, a jak wujek Google to najgorszy doradca. ;)
 
Dziewczyny ja już po badaniu prenatalnym:) Mały człowiek (bo do fasolki już nie podobny;)) ma 6cm i 25mm. Termin z 2 lutego przeniesiony najpierw na 26.01 a dziś z USG 22.01- rośniemy razem bo ja tez już +3kg:sorry2: No ale trudno,później zgubię :pWszystkie parametry i przezierność idealnie,więc lekarz zadowolony a ja jeszcze bardziej. Rozmawialiśmy o teście podwójnym i nie zdecydowałam się.Lekarz nie naciskał a ja jakos czuje,że go nie potrzebuje,tak jakoś poprostu.. Wierze,że bedzie dobrze i już -inaczej być nie może. Wychodzi na to,że ja raczej styczniowka będę ale zostanę z Wami bo mi tu dobrze:-) :) Pozdrawiam

Czekalam na Ciebie :) Baardzo sie ciesze, ze wszystko OK. Hmm to jak Ty masz termin na styczen to by wychodzilo ze juz z 13 tydzien :) Super, ze juz jestescie po :)
Teraz Ty 3maj za mnie kciuki! :) I reszta Kobitek tez :) Ja juz teraz bede sie relaksowac przed jutrem, stad zycze dobrej nocki :)
 
@anaa26 ja też podczytuje stczniowki,ale tam ostra dyskusja czy przejść na grupę zamknięta czy nie bo "inni czytają to co piszemy" i tak kilka razy chciałam dorzucić swoje trzy grosze,ale nie miałam odwagi,bo by wyszło,że ja nie wątkowa a czytam [emoji28]
Ja się ujawniłam... Szkoda, żeby się zamkneły... Naprawdę czerpię od nich wiedzę.
Nie wiem czy z wątkiem ciążowy to dobrze przechodzic na jakieś tajne grupy. Przecież na każdym etapie może ktoś do nas dołączyć? Ale może ja się nie znam. Mi się wydaje, że im nas więcej tym lepiej
Uważam podobnie. Ja np. podczytywałam Was cały czas, bardzo rzadko coś napisałam. Dopiero dziś zaangażowałam się bardziej. Poza tym w każdej chwili nowe osoby mogą dołączyć, bo np. dopiero znajdą te forum, te grupę lub dopiero w połowie ciąży będą miały problem i będą szukać w sieci informacji na dany temat i przypadkiem tutaj trafią, rozmowy ich zainteresują. Marcówki i późniejasze dziewczyny zaglądają tu lub będą to robić. Jesteśmy dla nich kopalnią wiedzy. Przechodzimy wszystko przed nimi. Możemy im pomóc. Sama czerpię mega wiedzę od Styczniówek. No i część Lutówek dopiero dowiaduje się o Cudzie, które nosi pod serduchem lub dowie sie o nim w najbliższym czasie. Dajmy im czas ❤ Wiele kobiet, dowiaduje się o ciąży, np. w 9/10 tygodniu dopiero.

Oczywiście decyzja należy do większości. Jednak podsumowując: mi zamknięty wątek nie jest do niczego potrzebny.
 
@Emilia S znam swoje prawa.. Wspominałam już dziś: zakaz pracy w nocy, w godzinach nadliczbowych, powyżej 8 godzin dziennie. O tym wszystkim wiem. Inaczej to wygląda jednak w teorii, a inaczej w praktyce.
 
Czekalam na Ciebie :) Baardzo sie ciesze, ze wszystko OK. Hmm to jak Ty masz termin na styczen to by wychodzilo ze juz z 13 tydzien :) Super, ze juz jestescie po :)
Teraz Ty 3maj za mnie kciuki! :) I reszta Kobitek tez :) Ja juz teraz bede sie relaksowac przed jutrem, stad zycze dobrej nocki :)
Dziekuję:) Oczywiście,że będę trzymać mocno kciuki (chociaż już dziś wiem,że wszystko będzie dobrze):)A o ktorej masz wizytę? Myslalam,że to badanie mnie nie uspokoi ale powiem szczerze,że uspokoiło i to bardzo. Bałam się strasznie,że coś będzie nie tak i będą potrzebne dalsze badania ale na szczęście okazało się inaczej. Dużo rozmawiałam z lekarzem i bardzo mnie uspokoił.Tłumaczł,że bardzo ważne jest ułożenie dziecka przy badaniu przezierności bo wystarczy ,że się trochę odwróci i parametry mogą być zmienione. Na szczęście mój maluszek grzecznie leżał w pozycji ,która była odpowiednia:) Po mamusi taki spokojny;) Kość nosowa pokazywał mi chyba trzy razy ,starannie sprawdzał przepływy ,serduszko i główkę a raczej mózg. Jestem zadowolona i życzę aby u Ciebie Megi i u reszty ,,naszych,, dziewczyn były same pozytywne wyniki:)
 
reklama
Do góry